Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

N11'de kötü motosiklet aks. mağazaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    İyileri de ayrı başlıkta toplamaya çalışacağım. En azından kendi deneyimlerimi.

Az önce, ufak yollu bir sıkıntı yaşadığım için, hem kendime (uzun vadede) hem de forum üyelerine faydalı olsun diye başlık açayım dedim.
    Siz de net şekilde paylaşırsanız iyi olur.

Mağaza: camgözmotor

Ürün: Tich Lastik tamir köpüğü

Sorun: 2 adet için fiyat vermişlerdi. 24,99. Sipariş verdim, onayladılar. Kargoya vermek için hazırlanırken, baktım ki ürünün görseli ve içeriği değiştirilmiş. Adet 1'e düşürülmüş ve fotoğraf farklı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:18 ----------

Mağaza: enduromarket1

Ürün: Kışlık eldiven

Sorun: Siparişi reddettiler. Ertesi gün aynı ürünü, farklı fiyatla tekrar satışa çıkardılar.
    Alışveriş öncesi satıcıyla iletişime geçip onaylatmak faydalı olabilir.
    (Satış fiyatını hatalı girmiş oldukları için değiştirmek istemiş olabilirler. Anlayışla karşılıyorum.)

Ancak;

Kupon kullanımı ve/veya taksitli alışverişlerinizde, taksitle iade tamamlanıncaya kadar limitinizi meşgul ediyor. Kuponunuz da boşa gidiyor.
    Ayrıca kartınızın düzenlemiş olduğu kampanya varsa (bonus, maxipuan) onların göndermediği parça yüzünden diğer ürünleri alıyor ve puan kampanyasından yararlanamıyorsunuz.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Güzel başlık olmuş. Yazarız biz de birşeyler var tabi portföyde bir sürü kötü firma ve kazık yediğimiz ama n11'in iyi tutumundan dolayı zarara uğramadığımız.

Motosikleti
    HONDA SPACY, BENELLİ TNT 25,Honda PCX 125
    Stilmoto
    Daha önce alışveriş yaptım sorun çıkmadı.ancak motorsiklet kaldirmada 2 kere sipariş verdim. İlkin de stok bitti gelince gonderecez dedi ama göndermedi, fakat baktım ürün de stok var, bir daha sipariş verdim.urun yine bitti dedi ben de bittiyse kaldır o zaman dedim, baktım hala duruyor, şikayet ettim n 11 e. Satıcı puanını düşürduk diye cevap verdiler

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    N11 de dükkanı var mı bilmem ama, sahibinden'de

MAĞAZA: A MOTOR, MOTOSİKLETPARCALARİ.net

Birkaç farklı isim altında daha satış yapıyor. 2013'den forumlarda hakkında şikayetlere rastlamıştım ama ürünün fiyatı iyi olunca, kendini düzeltmiş olduğunu umarak şansımı denedim.

Kargolamadığı halde sisteme uyduruk bir takip kodu girdi ve bir hafta oyaladı. Sonunda işlemi iptal ettim.(2 gün iptal onayı bekledim tabii)
    Uzun lafın kısası uzak durun.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kummotors

çok güzel jant stickerları var gercekten cok guzeller ve piyasada pek olmayan aksesuarlari satiyorlar malatyadan gonderiyorlar memnun kaldım sorun yaşamazsiniz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mağaza : CRNSANAL

Ürün : PROTAPER ELCİK TAKIM MOTOSİKLET ELCİK UNİVERSAL ELCİK SET

Sıkıntı: Ürün motosiklet için satılıyor olsa da motosiklet elciği değil, içi çok büyük kullanılma imkanı yok. Soru sorulduğunda ürünün motosiklet için olduğunu inatla söylüyorlar. 2 motorda denedim olmadı, bisikletime taktım bende.

-

Mağaza : motoyedekparca

Ürün : MOTOSIKLET SILIKON ELCIK

Sorun: valla adamlar tam dolandırıcı. kimse kusura bakmasın ürünün motosiklete uygun olmamasını geçtim ürün aynı bile değil. resmen görsel ile alakasız kırmızı boru gbi bişi yollamışlar

Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    karadenizmotor. uzak durun, iki defa aksesuvar aldım ikisi de satışta görünenden farklı geldi. En son koruma takozu siparişi verdim. Demir malzemeden elektrostatik boyalı demiş ilanda. Bana gele gele ilandaki fotoğrafa bile benzemeyen uyduruk plastik bir parça geldi. İade ettim, yorum yazdım. Parçanın ilandakiyle aynı olmadığını ifade ettim. İlanı silmişler, yeniden ilan koymuşlar yine aynı şekilde satış yapıyor.

Alıntı Wing750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karadenizmotor. uzak durun, iki defa aksesuvar aldım ikisi de satışta görünenden farklı geldi. En son koruma takozu siparişi verdim. Demir malzemeden elektrostatik boyalı demiş ilanda. Bana gele gele ilandaki fotoğrafa bile benzemeyen uyduruk plastik bir parça geldi. İade ettim, yorum yazdım. Parçanın ilandakiyle aynı olmadığını ifade ettim. İlanı silmişler, yeniden ilan koymuşlar yine aynı şekilde satış yapıyor.
    2 kere yağ filtresi aldım, sıkıntı çıkmadı. iyi yırttık demekki bir daha da almam, eyv
    Wing750 bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    N11' de;

STİLMOTOSİKLET: Kumar gibidir. Bazen ucuza istediğin ürün gelir, bazen satışta görünen ürün ellerinde kalmamıştır, bazen temin edemediği ürünü hala satışta gösterir, telefonda sorarsın elimizde yok der ama site üzerinden sorarsın mevcut cevabı verir... Kumardır kısaca.

camgözmotor: Dikkatsiz ve sıkıntılı mağaza. Ürünü ya farklı gönderiyorlar, ya da ölçüleri uymuyor.

motorcuejder: Şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım ve ürün paketlemesine aşırı hassasiyet gösteriyor. Aldığım ürünlerin fiyatları emsallerinden genellikle makuldü.

dokuyucu: İlgili mağaza ve eksiksiz ürün ile hızlı kargo. Oldukça sorunsuz, aradığım ürün varsa tercih ettiğim mağazalardan biri.

ATÖLYE-AK: Satıştaki ürünleri en uygun fiyata bulduğum mağazalardandır, kargosu hızlı ve paketlemesi oldukça iyidir.

kalyoncumotor: Sorunsuz alışveriş yaptığım ve ilgili mağazalardan biridir.

karakusmoto: Bazı parçalar orjinal olmadığı halde orjinale çok benzer yan sanayileridir, dikkat etmek gerek. Onun haricinde birçok parçası oldukça uygun ve kalitelidir. Kargosu hızlı ve iyi paketlidir.

DadasMotor: Fiyatları genellikle uygun ve kargosu hızlıdır. Genellikle sorunsuz bir mağaza.

ARTİMTUNİNG: Ürünlerin fiyatları uygun olduğu kadar kaliteli, kargo paketlemesi harika ve hızlıdır. Önerdiğim bir mağaza ve oldukça ilgilidir. PArçada bir sorun varsa siz onu aramadan o sizi arar.

MOTOWORLDPRO : Paketlemesi çok iyi, fiyatları çok uygun bir mağaza. Kargosu da oldukça hızlı.

uygunavar: Adı gibi fiyatı emsallerinden uygun ve hızlı/güzel paketlenmiş kargo ile tercih edilir bir mağaza.

MotoSPARTAN: Benim en memnun olduğum mağazalardan biri, ilgili ve kargo konusunda çok hızlı, kaliteli paketleme ile arada gönderdiği küçük hediyeler ile de ayrıca gülümseten bir mağazadır.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    dükkan kalmadı

Motosikleti
    xv250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mağaza : CRNSANAL

Ürün : PROTAPER ELCİK TAKIM MOTOSİKLET ELCİK UNİVERSAL ELCİK SET

Sıkıntı: Ürün motosiklet için satılıyor olsa da motosiklet elciği değil, içi çok büyük kullanılma imkanı yok. Soru sorulduğunda ürünün motosiklet için olduğunu inatla söylüyorlar. 2 motorda denedim olmadı, bisikletime taktım bende.

-

Mağaza : motoyedekparca

Ürün : MOTOSIKLET SILIKON ELCIK

Sorun: valla adamlar tam dolandırıcı. kimse kusura bakmasın ürünün motosiklete uygun olmamasını geçtim ürün aynı bile değil. resmen görsel ile alakasız kırmızı boru gbi bişi yollamışlar
    1 inç gidon için olabilir 25.4 mm bizim motorlar 22 . harley için olabilir o silikonlar

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı Wing750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün yağ filtrem geldi 1 günde geldi acayip iyide paketlemişler ben memnun kaldım karadenizmotordan
    Gerekli Kuvvet Damarlarındaki ASİL KANDA MEVCUTTUR!

M.Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    xv250
    stillmoto'dan 10 tlye fren üst merkezi aldım hala kullanıyorum taş gibi yanında defter ve anahtarlık hediye geldi anahtarlık 10 tl ederdi sadece dokuyucudan da memnunum

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Belirtilen formatta yazmazsanız, yarın bu k8nu d çöpe döner. Siz bilirsiniz tabii.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    CRNSanal, stok sormak için arayıp konuştum, 169₺’ye alacağım eldivenin stoğu yok dendi, 5 dakika bile geçmeden fiyatı 249₺’den satışına devam edildi.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlık kötü mağazalar olarak açılmış ama iyisi de kötüsü de paylaşılmış. Benim memnun olmadığım bir alışverişim olmadı. Memnun olduğum başarılı satıcıları paylaşmak isterim:

-ertan-otomotiv: motosiklet ile ilgili her türlü sıvıları bu mağazadan temin ediyorum. Hem fiyat olarak uygun hem de müthiş ambalajlıyorlar. Sıvının dökülmesi mucize gibi bişey. Mesajınızıa anında dönüş yapıyorlar. Daha önce 2 kez 4 litrelik motul 7100 aldım, 3 litrelik gazyağı aldım, fren hidroliği ve soğutma sıvısı aldım hepsinde teşekkürlerimi ilettim.

-Başerlermotosiklet: Esjot marka ön ve arka dişli sipariş etmiştim. Hem Whatsapp hem de n11 mesajları üzerinden fiyat/kargo teyidi yapıp hızlı şekilde kargo yapmışlardı.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    İshakpaşa'nın başka bir başlıkta yazması üzerine bunu da hortlatayım bari.

Alıntı ishakpaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işletme ile ilgili birçok şikayet var nette. Geçen burdan bir abimiz bana özelden msj atip Pulsar için bazı parçaları nereden bulabilirim dedi. Bende müsaittim ve netten bakıp 1-2 yerin telefonunu verdim. Bi bak anlaş ona göre istersin parçayı abi dedim. Aramış sitede 900 küsür yazan parça için, o eski yeni fiyat 1200 küsür demis. Abimiz parayı havale etmiş parça gelmiş fakat arızalı. İade etmiş ancak parasını kurtaramamis. Bunun gibi tiplere dikkat edin. N11 hepsiburada sahibinden gibi birçok kurumsal yerde varlar. Foyalari ortaya çıkınca farklı isimlerle tekrar çıkıyorlar. Aşağıdaki isimlerin hepsi aslında ayni firma;

sirinevlermotor
    Motomarketim.com
    Amotor
    Aras Moto

Dikkat edin....
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)