Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vexo Skull Eldiven Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    JOHNDOSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Öncelikle merhaba ;
    Vexo skull eldiven aldım xl beden. Sormak istediğim xl beden biraz sıkıyor, xxl da büyük geliyor gibi, xl da elimde dikiş yerlerinden dolayı izler oldu,15 dakika kullandım motoru baya iz çıktı elimde. Sizce açarmı, genişleme yaparmı, yoksa hiç riske girmeyip xxl mı alsam. Daha önce kullanmış olan varsa yardım edebilir mi? Ürün bu [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Kullanan kimse yok mu yaa sitede bu eldiveni ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    JOHNDOSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam Vexo Chicago Yazlık Eldiven Siyah ikici çiftimi kullanıyorum. Rahat ve kullanımı kolay bir eldiven fakat kalıpları büyük. normalde M size giyerim bu Vexo S beden oluyor
    Aldığım ekipmanları genelde kaza ile test etmişimdir ama Allah'a şükür bu eldiveni denemedim Yağmurda fazla kullanamaya gelmiyor. Şehir içi debriyaj,yağmur ve güneş üçlüsü orta parmakta dikişten patlamaya sebep verdi. Onunun haricinde bir sıkıntısını görmedim. F/P olarak bu marka güzel.
    Kevlar yada aramit bir takviyesi yok. Bir süre eli boyuyor.Kaymasın diye yapılan bir takım yapıştırma yüzey var vexo vexo yazıo zilyontane onlarda zamanla soyuluyor.
    Bana normalde xl oluyor ama bunda kalıbı dar gibi geldi elimde dikiş yerlerinden biraz iz yaptı. 1 kere kullandım arkadaştan almıştım beden değiştireceğim sanırım. bana da tam tersi kalıbı biraz küçük gibi geldi. daha önce venom kullanıyordum xl oluyordu.
    BLACK EAGLE MOTOVLOG
    https://www.youtube.com/channel/UCGkYhbOkfNZpY4QHUHItjGg

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)