Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karadeniz turu için öneriler!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    Herkese selamlar daha önce farklı yere açmıştım ancak o bölüm pek işlek olmadığı için cevap gelmedi. 20 günlük karadeniz turuna çıkıcam fakat elimde en azından sadece yaylalara ait gps rotası falan olursa çok mutlu olurum. eğer ki yoksa da artık kendim saçma sapan bişeyler çıkartıp haritada işaretliyip kullanıma sunucam. umarım yardımcı olabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    merhaba

ben rize deki yaylalara gittim . Sal , gito, çiçekli yayla , polavit şelalesi vardı. Artvin e de gidebilirsin güzel yerler varmış. İyi keyifler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Karadeniz de hangi illere gideceksiniz, Trabzon merkezde ayasofya var, uzungöl, sümela manastırı tadilatta imiş diye duydum, of bayburt yoluna tırmanabilirsiniz, yaylaya çıkarım derseniz sisdağı yaylasından girer kadırga yaylasından zigana dağına geçer hamsiköy e iner sütlaç yer ordan aşağı sahile iner rize tarafına geçebilirsiniz, Rize ayder e geçip yukarı yaylalara çıkabilir veya çıkmadan sağ tarafa sapar zilkalesine geçip geri döner ayder e devam edebilirsiniz.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    benim rota (benim planladığım bu yani daha iyisi varsa dediğim gibi talibim)

İzmir'den Kapadokya, Kapadokya'dan taş yol falan yapıp Erzurum üzerinden Tiflis, tiflisten batum, batumdan Artvin (çoğu yaylalar), rize bütün yaylalar şelaleler falan, ordan kıyı şeridinden zaman yettiğince devam edicem.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/182980-dogu-karadeniz-2017-09-17-agustos.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)