Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ehliyeti Alana kadar gelen zamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok hocam artçı almak için birkaç k km bekleyeceğim zaten. ancak birkaç ay sonra artçı için yeni motor bakmak yerine şimdiden uygun motor almak daha mantıklı gözüktü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4500 TL'ye 2. El hyosung gt 250 comet almıştım. (40 adet çeyrek altın bozdurarak hemde )
    Sanırım 8.5 falandı 2000 model CBR 600 F almıştım, 1 sene sonra üstüne 1000 TL ekleyip Ducati Monster 900 ile takas yapmıştım.

Şu an 50 cc scooter kullanıyorum 4 bin TL'ye almıştım sıfırı şu an 5.250 TL civarı.
    Bir kaç sene içerisinde bisiklet, en sonunda da yaya olarak hayatıma devam edeceğim sanırım
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benjamin button un motosiklet versiyonu olmuş resmen =)

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4500 TL'ye 2. El hyosung gt 250 comet almıştım. (40 adet çeyrek altın bozdurarak hemde )
    Sanırım 8.5 falandı 2000 model CBR 600 F almıştım, 1 sene sonra üstüne 1000 TL ekleyip Ducati Monster 900 ile takas yapmıştım.

Şu an 50 cc scooter kullanıyorum 4 bin TL'ye almıştım sıfırı şu an 5.250 TL civarı.
    Bir kaç sene içerisinde bisiklet, en sonunda da yaya olarak hayatıma devam edeceğim sanırım
    şuan 7000 civarına gt 250 naked var aslında, konu sahibi onlara da bakabilir
    "People willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both." Benjamin Franklin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)