Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cb250r mı , duke250 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam motosiklet severler.
    Nasip olursa bi makine satın alacağım araştırma aşamasında baya kafa yaktım en son cb250r ve duke250 arasında kaldım.Bu arada cf250nk yı da heyecanla bekliyorum onu da bi değerlendircez. Tecrübeli arkadaşların yardım ve yorumlarına talibim.
    Herkese güvenli sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Yedek parça servis ağı ve motorun piyasadaki değeri bunlar çok önemli bunları göz onune alacak olursan en iyisi cbr 250'dir

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Her türlü honda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Atalet Ölçüm Ünitesi (IMU) kontrollü ABS yi merak ediyorum

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    CBR 2018'den beri aynı kasa aynı teknoloji (BANA GÖRE) hiç albeni'si olmayan bir motosiklet.Teknoloji olsun yenilik olsun görüntü olsun alayı Duke'de mevcut o yüzden benim tercihim kesinlikle DUKE olurdu.
    Ancak şöylede birşey var,bu motorlar'ın sınıfı farklı Biri naked tork canavarı,diğeri supersport sizin sürüş stilinizede'de bağlı yani hangi motoru seçebileceğiniz.Ben esnek olayım çevik olayım şehir içinde trafiğin içinde süzüliyim haftasonları'da gidip viraj yapıyım dersenız DUKE NAKED derim,yok ben topspeed yapıcam motora yatıyım tapa gazıp açıp düz yolda 180 görmeye çalışıyım hafta sonlarıda viraj derseniz Super sport CBR 250R dir.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 2018'den beri aynı kasa aynı teknoloji (BANA GÖRE) hiç albeni'si olmayan bir motosiklet.Teknoloji olsun yenilik olsun görüntü olsun alayı Duke'de mevcut o yüzden benim tercihim kesinlikle DUKE olurdu.
    Ancak şöylede birşey var,bu motorlar'ın sınıfı farklı Biri naked tork canavarı,diğeri supersport sizin sürüş stilinizede'de bağlı yani hangi motoru seçebileceğiniz.Ben esnek olayım çevik olayım şehir içinde trafiğin içinde süzüliyim haftasonları'da gidip viraj yapıyım dersenız DUKE NAKED derim,yok ben topspeed yapıcam motora yatıyım tapa gazıp açıp düz yolda 180 görmeye çalışıyım hafta sonlarıda viraj derseniz Super sport CBR 250R dir.
    Abi cbr değil CB...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    cf 250 nk al derim. hem fiyatı daha uygun olur. kalite olarak da honda ve ktm den aşşağı kalır yanı yok. ayrıca ikisinden de güzel görünüyor.

Motosikleti
    honda cb500f
    Ktm ye bulasma bence. Forumda bir kac seferde ciddi sorun yasayan arkaslar resim falan paylasti.
    Paylastigi resimleri falan forumdan silme karsiliginda tamiri yapacaklarini soylemis firma kaldirdilar onlarda resimleri.
    Honda daha mantikli gozukuyor.

Ağırlıklarını göz önünde bulundurun alırken. Duke ciddi hafif ve kıvrak bir motor. CF leri ağır diye biliyorum.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    duke 390 hariç bana mantıksız geliyor cbr 250 derim ben

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Bende nmax satılırsa bu iki motor arasındayım bakalım nasıl olacak.Honda güzel motor Ktm yi yakından görmedim her ikisinide inceleyip öyle karar vereceğim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Ben olsam paşalar gibi duke250 alirdim 19990 tlye hemde.2 motorda yeni ayrica duke daha güclu.yillarin cbr motoru evet kendini kanitladi dayaniklilik ve ekonomide ama heyecanda duke 31 hp ile hiçte az degil.2.eli belki ktm daha iyidir yillardir var duke serisi alan bakan daha çok.ayrica 2500tl cebine kalicaktir.buda satarken sana kar ettirir.ben olsam duke alirim tabi sen bilcen.en sevmedigim yani kadrani eski tip.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    KTM' de parça sorunu yaşarsınız!

KTM parça fiyatları canınızı çok yakacaktır!

KTM parçasını uzun süre beklersiniz!

KTM bakım masrafları daha yüksek çıkacaktır!

KTM daha seri/güçlü/agresif makinedir, konforu daha düşüktür!

Honda ile uzun yola da çıkarsınız, fazla yormaz!

Honda parça fiyatları daha makuldür ve genellikle kolay bulunur, elde hazır vardır!

Honda ikinci el satışı daha kolay ve hızlıdır!

Honda kırımı daha zordur, genellikle daha sağlam ve dayanıklıdır!

Honda genelde daha zayıf makinedir, piste çıkacaksanız başka ama yolda yarışmayacaksanız herşeyi ile yetebilir!

Honda servis ağı daha yaygındır, birini beğenmezseniz yakınındaki diğerini seçebilirsiniz!

Temel olarak bu yorumları yapabilirim. Şu anda iki Honda bir Yamaha motosikletim var, KTM sahibi arkadaşlarım ile bol muhabbetlerim sayesinde yukarıdaki yorumları yapıyorum.

Yine de beğendiğiniz motosiklet en güzelidir, başkasının görüşleri ve yorumları sizi etkilemesin. Hangisini beğeniyorsanız onu alın, sevdiğiniz motosikleti zevkle kullanın

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi cbr değil CB...
    Pardon alışkanlık olarak cbr okumuşum Duke hırçın torklu ama cbr da gosterge ekrani ve motorum genel cafe sport tarzi hosüma gidiyorum benim tercifim cb olurdu o zaman.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    CB 250 derim ben

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Islak ağırlık olarak cb250r 145kg ve 28 hp.
    SAtış sonrası parça fiyatı vs hesaba katmadan 3 hp daha güçlü diye motor seçmemek lazım bence. İkisini de deneyin hangisi sizi daha çok mutlu edecekse onu alın. Örnek parça fiyatı isteyin. Bakım fiyatlarını sorun aklınızda sonrası için de bilgi olsun.

Ben duke 250yi erken eleyip, mt25 cb arasında gidip gelip aynı fiyata daha fazla şey sunduğu için cb aldım. Herşey güç değil, eğer istanbulda yaşıyorsanız özellikle

Hakan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Ben tasarim olarak CB250R’yi guzel buluyorum acikcasi, siyahi cok estetik.

Servis olarakta oyle yada boyle her yerde Honda servisi mevcut ve ucuz. Satarken de caninizi sikmaz diye dusunuyorum.

Ben de yakin zaman da alacagim CB250R’yi.

Kararinizi verince bildirin lutfen sebepleriyle, biz de faydalanalim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Honda'dan şaşma.

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Bin bakımına motul 5100 ile yapıldı yağ değişimi. 122 tl ödedim peşin. 4bin bakımında da ilaveten filtre olur dediler 200-220 arası ödersin dediler. Diğer firmalardan aracınızın bakımı gelmiş gibi fiyat alın. Aklınızda satış sonrası için fiyat olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler