Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sesi iyi olan motor Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle merhaba ben Furkan 20 yaşımdayım.
    Neriye yazacağımı bilmiyorum yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın.
    Bu motor işine merak saldım. Amacım hız yapmak gazlamak felan değil şu egzoz bağırtmaları sesi felan çok hoşuma gidiyor. Sizden isteğim şunlar hakkında yardımcı olursanınız sevinirim
    1- 15 bine kadar temiz 2. El motor tavsiyesi ( ikinci el isteme nedenim sıkılırsam zarar etmeden satmak )
    2- Egzozu sağlam olması ve fabrika çıkışlı orjinal olması polis ceza yazamasın bide onlarla sök tak la uğraşmayım.
    3- Tipide güzel olursa tadından yenmez 😀
    Çok şeymi istiyorum bilmiyorum ama varsa bilginiz tavsiyelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bulursan banada haber ver kardeşim. Hatta ben ceza yemeye de razıyım )

Arabalardaki gibi yokmu diyon şöyle bi apaçi şahini 😀

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    benelli tnt250

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı yenıuye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba ben Furkan 20 yaşımdayım.
    Neriye yazacağımı bilmiyorum yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın.
    Bu motor işine merak saldım. Amacım hız yapmak gazlamak felan değil şu egzoz bağırtmaları sesi felan çok hoşuma gidiyor. Sizden isteğim şunlar hakkında yardımcı olursanınız sevinirim
    1- 15 bine kadar temiz 2. El motor tavsiyesi ( ikinci el isteme nedenim sıkılırsam zarar etmeden satmak )
    2- Egzozu sağlam olması ve fabrika çıkışlı orjinal olması polis ceza yazamasın bide onlarla sök tak la uğraşmayım.
    3- Tipide güzel olursa tadından yenmez ��
    Çok şeymi istiyorum bilmiyorum ama varsa bilginiz tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Bende Benelli TNT250 diyeceğim. Ama sen ve motosiklet kelimesi çok uzak geldi bana Ehliyet ekipman var değil mi ?

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Kardeşim zaten etrafta çok apaçi var bari sen yapma. Hiç sesi için motor alınır mı ? Rahatlığına bak konforuna bak zevkine bak. Bu arada 15 bin civarında alacağın hiç bir motorun güzel sesi olmaaz.Sadece etraftan bol bol küfür yediren bir sesi olur rahatsız edici. Güzel ses için en az 3 silindirli bir makine lazım ki o da pahalı olur.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    al bitane skuter egzostuna koca koca delikler aç

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TNT250 diyeceğim ama yeni başlayanı çarpa bilir.

Alıntı Ogretmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim zaten etrafta çok apaçi var bari sen yapma. Hiç sesi için motor alınır mı ? Rahatlığına bak konforuna bak zevkine bak. Bu arada 15 bin civarında alacağın hiç bir motorun güzel sesi olmaaz.Sadece etraftan bol bol küfür yediren bir sesi olur rahatsız edici. Güzel ses için en az 3 silindirli bir makine lazım ki o da pahalı olur.
    Bulunduğum yer full modifeyeli araçla dolu. Benim amacım apaçilik yapmak değil zaten ben fazla binmem motora ilçe dışına bile çıkmam. Eğlence olsun diye ATV aldım ama zevk vermiyo sonra internette motovlogları felan gördüm çok hoşuma gitti. Bende bitane alıp sıkıldıkça felan haftada 1-2 kere binmek için hobi amaçlı alıyım dedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Benelli TNT250 diyeceğim. Ama sen ve motosiklet kelimesi çok uzak geldi bana Ehliyet ekipman var değil mi ?
    Motor ehliyeti yok B var 😀 ama onuda alacam 5 binede ehliyeti ekipmanları felan tamamlarım diye düşünüyodum.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Şimdi ben V motor sesi severim sen sıralı kime göre güzel ses olacak

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben V motor sesi severim sen sıralı kime göre güzel ses olacak
    İkiside hoşuma gidiyor ama V motor sesi daha tok olduğu için daha bi hoş geliyoda o fiyata öyle ses bulunurmu 😀

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı yenıuye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

İkiside hoşuma gidiyor ama V motor sesi daha tok olduğu için daha bi hoş geliyoda o fiyata öyle ses bulunurmu ��
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...90964747/detay

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Sesi güzel olan pahalı oluyor.Çünkü mekandan çıkarmak bi mesele.Üstüne suit oda istiyorlar.Hele çalgı ekibini de isterse bayağı bi fiyat çıkıyor .

Kilometre uşmuş onun 😀 alıdımmı ya tamirle uraşırız yada satamayız.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Stok egzozundan güzel ses çıkan motor diyince tnt 600 derim başkada bişey demem. 25-26 bine 2015 leri var fakat piyasası çok ölü, benim baktığım motorlar arasında.

Fakat sana tavsiye edebileceğim tek motor küba rx9 çünkü ehliyetin yok

Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sesi güzel olan pahalı oluyor.Çünkü mekandan çıkarmak bi mesele.Üstüne suit oda istiyorlar.Hele çalgı ekibini de isterse bayağı bi fiyat çıkıyor .
    Bide o motorlar hızlı olur ben daha yeniyim. Motor sesi dinleyecez derken sela dinlemeyek 😀

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stok egzozundan güzel ses çıkan motor diyince tnt 600 derim başkada bişey demem. 25-26 bine 2015 leri var fakat piyasası çok ölü, benim baktığım motorlar arasında.

Fakat sana tavsiye edebileceğim tek motor küba rx9 çünkü ehliyetin yok
    600cc çok yüksek benim amacım 1-2 yıl sürüp sonra satmak. sadece yazın ve sıkıldıkça sitres atmak amaçlı istiyorum.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Motosiklet stres atma aracı değildir. Kullanabilmek için önce eğitim almalı ve ehliyet sahibi olmanız şart. Alıyım arada stres atarım ehliyeti de bir ara alırız nasıl olsa düşüncesi son derece yanlış ve tehlikeli.

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet stres atma aracı değildir. Kullanabilmek için önce eğitim almalı ve ehliyet sahibi olmanız şart. Alıyım arada stres atarım ehliyeti de bir ara alırız nasıl olsa düşüncesi son derece yanlış ve tehlikeli.
    Dediğim gibi ehliyeti ve ekipmanları almak içinde 5 bin tl ayırdım. Önce araştırma yapıyorum alacağım motor hakkında eğer aradığım gibi bi motor bulursam zaten ehliyeti alacam motoru hemen almıyacam. Önce motorun marka modelini belirliyeceğim daha sonra ehliyeti alıp motoru alacağım. Herkes için kullanım amacı farklıdır. Ben sıkıldıkça çıkıp biraz dolaşmak için yazın püfür püfür kullanmak için istiyorum.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yuki Samuray 250

Şekil ayni R6,seste iyi..daha ne olsun

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Youtube dan beğendiğin motor seslerini indir bisiklet sürerken kulaklıkla dinle nası fikir?
    Hem paran cebinde kalır hem kaza falan yapmazsın.
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler