Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

RKS K-LIGHT 202 VS SUPERLIGHT 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese iyi günler arkadaşlar
    Aranızda yeniyim aklıma takılan sorular var naçizane fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum
    Aklımda k light 202 ve Regal raptor 150 var ssiz hangisini alırdınız neden? Fikirleriniz için şimdiden çok teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kuba rx9
    @cngzce k light i bilmem ama Regal raptor için ciddi yedek parça sıkıntısı cekebilirsin. Disburator sorunu var di en son

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    merhaba, iki motorsikleti de hic kullanmadım ama ikisine de bir ara baya niyetlendim ve araştırdım. Öncelikle ikisi arasında seçim yapılacak ise superlight 200. Ancak tek tek ele alındıgında superlight ın artık ciddi yedek parca sıkıntısı oldugu biliniyor. k-light ın durumu bu konuda daha da kötü. k light ın gerek youtube videolarından izledigim, gerekse forumlardan baktıgım kadarıyla cok fazla kronik sorunu var o yüzden pek tavsiye etmem ha şu da var superlightın 125 liği cıktı yeni. bu yuzden yedek parca konusunda daha iyi olabilme ihtimali var. bulundugunuz şehirde satın almayı düşündüğünüz markanın servisinin olup olmadıgını ve servisin hizmetinin nasıl oldugunu araştırmanız önemli. o yuzden acılan forum konularını okumanızı tavsiye ederim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)