Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kawasaki'cilere Müjde!...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Kawasaki 01.08.2006'dan itibaren geçerli olacak yeni fiyat listesi :

Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a.c.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    economical obstacles,you know...
    bana bu degıl de 2008 dekı fıyat lıstesı lzm hehehhe gzlmıs-fıyatlar gercekten :D Er-5 var bı tek alınabılecek fıyat olarak

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    her zaman ülkemde yabancı paralarla yapılan satışlara gıcık kapmışımdır. ne zaman yabancı paralı bir ürün görsem içimde dayanılmaz bir kazıklanıyormuşum duygusu oluşur. Türk parasına tenezül etmiyorlarmış gibi bir hisse kapılırım. hangi akla hizmetle böyle yaparlar ki. Türk parası bu kadar değersiz mi?

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Bende eski fiyatların bulunduğu sayfa duruyordu, çok ciddi indirimler yapılmış.
    ER-5 6000 eurodan 4900 euroya inmiş. Bu, ER-5 için 2000YTL yada %22 indirim demek.
    Diğer modelleride inceledim en az %10 en çok %25 indirimler var. Ortalama %15 civarında indirimler. Çok ciddi rakamlar. Umarım fiyat listesi güncellenmeden hemen önce yüksek fiyattan alan yoktur.
    29 Temmuz itibariyle 1 Euro = 1.90YTL
    Not: KLX110'un fiyatı %70 artmış gözüküyor sanırım bir hata var? (EKLEME: Artık düzelttiler KLX110'un doğru fiyatı 2500 euro)

Motosikleti
    Yamaha MT25
    memin dostum ondanda ziyade eski fiyat listesinden alıpda yeni fiyat listesine göre 2005 model motorlara fiyat artıran fırsatçı dangalaklara acayip ayar oluyodum bence zaten bu kesim motorcu değil esnaf çünkü motorcu adam motorunun gerçek değerini ister,şimdi yeni fiyat listesini gören zortlayacak
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    son zamanlarda aldığım en iyi haber saolasın arkadaşım. ER5 ler buraya

2.el ER5 ilanları halen 8500 ytl civarlarında. artık düşerler
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    2.el ER5 ilanları halen 8500 ytl civarlarında. artık düşerler
    Artık 9300YTLye sıfır ER-5 olduktan sonra 2.eline 8500 isteyenler 7000 falan istemek zorunda kalacaklar. Zaten motosikleti olanlar için değer kaybı oldu ama yeni alacaklar için iyi haber. Önceki fiyattan yeni alMIŞar içinse çok kötü tabi. Geçtiğimiz birkaç gün içerisinde ikinci el almış olanlar şimdi aynı fiyata sıfır alabileceklerini görürlerse çok üzücü olur. Yani bu kadar ciddi fiyat değişimlerine karşıyım.

Motosikletleri satamayıp ellerinde kalınca böyle oluyor tabi. Şimdi benzer indirim diğer firmalardan beklenir. Çünkü Honda CBF500 12750YTL, Kawasaki ER-5 9300YTL. Bu kadar fiyat farkı varken böyle benzer iki model arasından Hondayı terchi eden çok az olacaktır.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    memin1857 öyle diyosunda aklı başında olan bi adam o fiyatlardan ne sıfır nede 2.el almazdı zaten , piyasada fiyatlar çok yüksek olduğu için donmuştu kimse kawa'ya yaklaşmıyodu bile baktılar satışlar baya düştü mecbur fiyatları düşürdüler ;)

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    2007 de plan Er-5 almakti ama 2.el simdi sifir mi alsam ajaba.Cazip gorundu tebrikler Kawasaki.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    tebrikler Kawasaki.
    İndirim genel olarak iyi birşey ama böylesine bir indirim Kawasakinin önceden "afedersiniz" sağlam geçirdiği anlamına gelmiyormu?

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    güzel fiyatlar..
    CBR 600F Honda,

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    fiyatlar mormal bana goreee...

afterdarq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burda bana cevap hakkı doğmuş sanırım. Benim 2005 model Kawasaki Er-5 motosikletim var, ve şu anda satılık. Fiyatı 8300 YTL olarak belirledim. Bu fiyatı verirken kıçımdan atmadım tabi. Motorumu aldığım 5000€ üzerinden %20 düştüm. Üzerindeki aksesuarlardan da %35 düştüm. Bunu fırsatçılık olarak düşünen arkadaş bu işin hesabını çok iyi biliyorsa bana da öğretsin bende öğreneyim...
    12bin km yaptım motorumla,kazası belası yoktur. Bu 12bin km nin de %70'ini Kavacık-Gebze arası TEM otobanın da yaptım. Servis bakımları hiç aksatmadım. Motosikletim hiçbir zaman 20 gün bile yatmadı evimin önünde yaz kış hava yağışsız oldukça kullandım. WD-40,Zincir temizleme spreyi,Zincir yağlama spreyim, ve ufak fırçalarımla aksamını hep temiz ve bakımlı tuttum....
    8300YTL 12bin km yapmış bir motor için çok görülür,alıcısı çıkmazsa,satmam kardeşim. Paraya sıkışık değilim,maxi scooter alacaktım,almam hiç değilse kapımda Kawasakim var derim...

Motosikleti
    Yamaha MT25
    after dostum kimseye cvp hakkı doğsun veya kimseyi suçlamak için açılmış bi topik değil bu sadece bilgilendirme amaçlı bi topik ve konumuz kawasaki tüm modeller sadece er5 değil yani....

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    tebrikler kawasaki mi?
    adamlardan ocak ayından beri parça bekliyorum 7 ay olmuş. sonuç sıfır.
    z moto bence bu işi yapamıyor ben biçok kişiden daha duydum servis sorunlarını bu sepeble azıyla kus tutsa yaranamaz. doğru iş yap gerisi zaten glir. hasta bir kawacı olarak ben memnun değilim bunlardan.evimin krşısındaki bakkal motor satıyo o bile daha iyi servis sunar.
    kawasakiyi övelim sonuna kadar ama z moto kawasakiye türkiyede ne kazandırmıştır?
    kocaman bir "0".
    ayıp.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    ulkemızde yıne pahalı yıne pahalı

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    z moto yapılanma içerisinde sanırım.bugün gene geçtim,eski yerlerinde servis verecekler sanırım.sıfır motorları ise yolun diğer tarafında,mototal in boşalttığı dükkanda sergiliyolar.
    işallah daha düzgün koşullarda müşterilere hizmet verirlerde,mağdur eden distribitör ünvanlarından kurtulurlar

er5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er5
    ben bu fıyatlara yıne ınanmam bakarsın 1 hafta sonra fıyatlar ucar.z-motoya akıl sır ermıyo cunku zaten motorumuda satarsam bıdaha kawasakinin yanından gecmem

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    bu fiyatlarla birlikte hoysung'unda fiyatLarı düşer benim tahminim böle.. gerçi ben olsam hoysung'a o parayı verene kadar gider Er5 aLırım daha mantıkLı.

Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    aslınd ayaz gunu genelde zam gelırdı ama bu sefer tam tersı ındırım olmus mubarek ındırıme hasret kaldık

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler