Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Grup kurduk içerii

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Arkadaşlar ufak bi grup kurduk iki kere buluştuk sonuncuda kamp yaptık herkes birbirine ısındı şuana kadar çok güzel gidiyor birkaç aktif kişi daha gelse hayır demeyiz, hepsine olmasada buluşmalara etkinliklere gelebilecek istanbul ve yakın çevresinden kafa adamlar aranmaktadır. Sevgiler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:57 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

wing41 ve badircik bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Hayırlı uğurlu olsun Hafta sonlarına denk geldiği sürece katılabilirim

Motosikleti
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özelden numara at ✌

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Selamlar gelmek isterim motorum bajaj boxer 150 İstanbul da yaşıyorum. Ama 2 hafta falan buluşmalara katılamam

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dün bu grup Şile taraflarında mıydı?

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen başkan ordaydık
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    evet sende mi ordaydın
    tommygun bunu beğendi.
    endurocu adayı :D

Motosikleti
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar gelmek isterim motorum bajaj boxer 150 İstanbul da yaşıyorum. Ama 2 hafta falan buluşmalara katılamam
    Özelden numara at bro

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben dün sabah Şile içinden dağ yollarından Ağva'ya gittim, sonra öğlene doğru Şile gözlemecilerde kahvaltı ettim. Siz giderken ben dönüş yoluna geçmiştim, Mt25 grubun önünde gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam

Motosikleti
    Ben dün sabah Şile içinden dağ yollarından Ağva'ya gittim, sonra öğlene doğru Şile gözlemecilerde kahvaltı ettim. Siz giderken ben dönüş yoluna geçmiştim, Mt25 grubun önünde gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam
    Baya dikkatlisiniz 😂
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ekledim numaranı wp da çıkmıyorsun
    endurocu adayı :D

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baya dikkatlisiniz ��
    Valla arkadaşlar çok güzel düşünüp çok iyi etmişsiniz, kazasız belasız bol bol gezip eğlenmeniz dileğiyle..

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı yqeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ekledim numaranı wp da çıkmıyorsun
    Kusura bakma sabah sabah daha afyonum patlamamış olacakki yanlış yazmışım kendi numaramı doğrusunu attım
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

Motosikleti
    Valla arkadaşlar çok güzel düşünüp çok iyi etmişsiniz, kazasız belasız bol bol gezip eğlenmeniz dileğiyle..
    Teşekkürler ☺

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:17 ----------

Gelmek isteyen arkadaşlar özelden numara atsın beyler

Dulkadiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250ri
    Uzun uğraşlarım sonucunda aradığım başlığı bulabildim nihayet kymco xciting250r motosikletimi 3 gün önce aldım gerek bakım konusunda gerekse kullanıcın bilmesi gerektiği teknik konular hakkında epeyi bilgi edinmem gerekiyor. Tabi bunlar için önce sizin gibi deneyimli abilerim/kardeşlerimin arasına katılıp bişeyler kapmam gerekiyor. Kamp yapma gezme tozma konusunda hasta denilebilecek düzeydeyim motorumun rutin bakımlarını yaptırıp yan çantalarımı takıp kampa gitmek için sabırsızlanıyorum. Hem sizlerle sosyalleşip sürücü çevresi edinmek hemde motosiklet hobisi hakkında deneyim sahibi olmak için aranıza katılmak istiyorum
    Teşekkürler.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı Dulkadiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun uğraşlarım sonucunda aradığım başlığı bulabildim nihayet kymco xciting250r motosikletimi 3 gün önce aldım gerek bakım konusunda gerekse kullanıcın bilmesi gerektiği teknik konular hakkında epeyi bilgi edinmem gerekiyor. Tabi bunlar için önce sizin gibi deneyimli abilerim/kardeşlerimin arasına katılıp bişeyler kapmam gerekiyor. Kamp yapma gezme tozma konusunda hasta denilebilecek düzeydeyim motorumun rutin bakımlarını yaptırıp yan çantalarımı takıp kampa gitmek için sabırsızlanıyorum. Hem sizlerle sosyalleşip sürücü çevresi edinmek hemde motosiklet hobisi hakkında deneyim sahibi olmak için aranıza katılmak istiyorum
    Teşekkürler.
    Gel dostum grup gayet güzel

Motosikleti
    Alıntı Dulkadiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.
    Özelden numaranı at kardeşim ✌

Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Kazasız sürüşler dilerim.

Umarım ben de bir gün, ev-iş, iş-ev arası sürmek dışında başka bir şans bulabilirim.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Geçen de wp grubu diye konu açmıştınız numaramı attım ama kimse eklemedi gruba
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Evet arkadaşlar bugün gruptan çıktım. Bazı arkadaşlar var ne yaptım bilmiyorum o kendini adamdan sanan şahsiyetle muhabbetim olmamasına rağmen anlamadığım bir kuyruk acısı var bana bulaşıp durdu. Ki ona her konuda grup içinde yardım etmeye çalıştım. Kendileri şu motoru alayım bunu alayım diye grubu meşgul eder (buluşma grubu ya) biz espiri yaptığımız zaman eğlenmeye mi geldin vs gibi şeyle der.

Bildiğim her konuda yardım etmeye çalıştım 3 4 defa buluşmaya çağırdım takan olmadı ki 1 i normal bi buluşma değil bir arkadaşım evlenme teklifi edecekti hayırlı bir iş dedim gelen olmadı başka gruplardan geldiler, kaç defa Rumeliye-saklı göle vs gidelim dedim kimse takmadı Silivri Motosiklet festivaline gittim yine takan olmadı ama ben buluşmaya gelmeyince suçlu oldum, işimiz gücümüz yok 7/24 buluşma yapacağız.

Grup içerisinde gruplaşma var 3 4 kişi sürekli buluşuyor veya ayrı ayrı buluşuyorlar her türlü eğlence komedi işte şu motoru alsam mı vs muhabbet dönüyor ama ben iki espri yaptığım da o kişi kendini biliyor zoruna gidiyor kuyruğuna bastım sanırım

Sözüm bazı arkadaşlara yanlış anlaşılmasın yoksa grupta büyük abilerimiz de var on numara insanlar üstüne alınan alınır içimde kalmıştı yazdım, bi helalik almaya bile fırsat vermedikleri çin buraya yazıyorum herkes görsün.

İnşallah grup ileride daha düzenli olur ki ben 2 tane uzun yıllardır aktif motosiklet grubuna üyeyim her buluşmaya da katılmam (grup 50 kişi ve hepsi 20 yaşından büyük) bir kere böyle bi olay yaşamadım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)