Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

icon variant battlescar kaskıma parça lazım bakarmısınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    dundeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r Aprilla rs4 125 4t
    [IMG][/IMG]

arkadaşlar kaskımı artçıma vermiştim (cbr650f) uzun bi şehirler arası yolculuk yaptık tabi motordan indiğimde kaskımın ön tarafının plastik olan bölgenin zamanla yapışkanıda geçmiş tabi malesef yolda düşmüş artçının haberide yok kırklarelide kısacası trakyada zaten kask satan yok pek istanbulda icon satan mahazayı aradım fakat bu parcayı bulamıcağımı sölediler bana pek inandırıcı gelmedi acaba istanbulda oturan arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilirmi bu parçadan sizce bulabilirmiyiz görüntüsü gözüme cok kötü geliyor şimdiden cok saolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gönenç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS200(ESKİ),CBR500R(ESKİ),CBR650F
    Merhaba,İstanbul da Motosella ve Motodium,Ankara'da BRN Motor var,üçüde Icon satıp getirtmekte,google a yazınca üçününde sayfasını bulabilirsiniz.Onlara bir sorun belki getirtebilirler.Benimde bir parçaya ihtiyacım olmuştu Icon ile görüştüm şahıs a gönderemeyeceklerini bayinin istemesi gerektiğini söylemişlerdi BRN halletmişti.Saygılar.
    dundeon bunu beğendi.

dundeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r Aprilla rs4 125 4t
    Alıntı Gönenç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,İstanbul da Motosella ve Motodium,Ankara'da BRN Motor var,üçüde Icon satıp getirtmekte,google a yazınca üçününde sayfasını bulabilirsiniz.Onlara bir sorun belki getirtebilirler.Benimde bir parçaya ihtiyacım olmuştu Icon ile görüştüm şahıs a gönderemeyeceklerini bayinin istemesi gerektiğini söylemişlerdi BRN halletmişti.Saygılar.
    teşekkürler bugün içinde arayacsğım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)