Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BULUTLARIN ÜSTÜNDE MOTOR SÜRMEK

Motovento
    REKLAM ALANI
    KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Antalya bölgesi Erentepesi turu,
    5 motosiklet, 4 ktm 1 husky
    2 kamera, kullandığım kamera sony x3000(4k kayıt) diğer kamera sony as300,mikrofon kask içi custom.
    Kameralarda Optical sabitle açık.
    Toplam Tur süresi:8 saat yakılan yakıt 6 litre benzin, 100gr yağ

RoofRoof, ayetlervaray, GezeGeze ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Süper valla, kazasız belasız ağız tadıyla videoların devamını bekliyoruz 😊

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Çok güzel bi sürüş olmuş hocam

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    motorlar resmen keçi. biraz kolay olmuş sanki böyle. bidahakine 5 tane cruiser ile oraya tırmanma denenmeli bence :D o mücadele o zorluk nasıl olurdu kim bilir. motorlar geri bile dönmeyebilir, paramparça dönebilir, herşey olabilir.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Gidip Black Cat alasım geldi; ta öyle ...

Güzel bir sürüş olmuş. Tebrikler.

İlk başta kameranın lensinden falan olsa gerek, balık gözü malık gözü falan sandım, yanlar bir toplanmış gibi, büzüşmüş gibi görünüyordu, her iki taraf... Meğer bildiğin sırtta gidiyormuşsunuz.. aşağısı bayır!

Sonuna kadar izledim... Sürmüş kadar da oldum

Ara ara sürüş şekli, vites, fren %10 ön %90 arka vb. gibi detaylar canlılık katmış; açıklayıcı olmuş. Bir yandan sürerken bir yandan konuşmak dikkat dağıtıcı olabilecekse sonradan da eklenebilir (şurda şöyle yapıyordum, şu şekilde idim vb. gibi)...

En sonda tehlikeli bir hareket vardı; iyi ucuz atlattınız...

Güvenli ve eğlenceli sürüşler...

Not: Çıkılan tepeleri yerleri bir şekilde harita üzerinde de gösterme şansınız olursa, neresi olduğu daha iyi anlaşılır. Gugılladım; Antalya Erentepe diye, Antalya Kumluca diye bir yerde çıktı; oralar olsa gerek...

2800 - 3000 Km yükseklikte... Dağın sırtında; portakal kadar taşların arasından; kavun kadar taşların üstünden...

Çok iyi!

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Videoyu izlemeyenler için kısa özeti : “Arkaaşlar...ah! Ah!.Neyse arkaaşlar 3 bin metre...ah!!”

Şaka bir yana tehlikeli ve eğlenceli bir sürüş olmuş.Güzel aktivite ah!

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vallahi ben de beğendim; sürüş eğlenceli, manzara güzel. Frenleme konusunda bir miktar fikir ayrılığımız olduğunu belirteyim sadece, Barry'nin arazide frenleme videosunu da şöyle bırakayım. Çoğu ileri gidişte olduğu gibi asıl frenleme gücü öndedir, arka fren genellikle sadece lastiği kaydırır. Ayrıca lastikler genelde düşündüğünüzden daha fazla tutunur yola. Ön freni çok daha fazla kullanabilirsiniz.

Bunun dışında güzel sürüş, bir iki zamanlım olsun istemedim değil :D Kazasız sürüşler dilerim.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    tepelere çıktığınızda şöyle 5, 10 saniye manzarada çekseydiniz daha iyi olurdu sanki.

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı freelancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi ben de beğendim; sürüş eğlenceli, manzara güzel. Frenleme konusunda bir miktar fikir ayrılığımız olduğunu belirteyim sadece, Barry'nin arazide frenleme videosunu da şöyle bırakayım. Çoğu ileri gidişte olduğu gibi asıl frenleme gücü öndedir, arka fren genellikle sadece lastiği kaydırır. Ayrıca lastikler genelde düşündüğünüzden daha fazla tutunur yola. Ön freni çok daha fazla kullanabilirsiniz.

Bunun dışında güzel sürüş, bir iki zamanlım olsun istemedim değil :D Kazasız sürüşler dilerim.
    Evet dedikleriniz doğru ancak dik ve taşlı bir zeminde iniş yaparken ön frene basmak çok akıllıca olmaz.elbette basıyorum ama çok az. Ön fren dediğiniz gibi çok iyi tutunduğu için dengeyi bozup beni düşürebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tepelere çıktığınızda şöyle 5, 10 saniye manzarada çekseydiniz daha iyi olurdu sanki.
    İlk videoda manzara çekimleri var. Bu 2. part
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    İzlerken yuvarlandım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler