Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motor güzel de tehlikeli?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    motor sürmek güzel de çok tehlikeli. kaza yapabilirsin demişti bana kız...
    evet tehlikeli tabiki. kuşlar içinde uçmak tehlikeli ama kartallara şahinlere atmacalara rağmen uçuyorlar. sen hiç motosiklet üzerinde rüzgarı hissettin mi? dedim...
    düşündü ve güldü. motora baktı bana baktı gene güldü...
    sonra görüşürüz deyip çekip gitti.
    ben biner sanıyordum ama gitti...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeterince adrenalin bağımlısı değildir, belki de sizin 200'lük Hypermotard ürkütücü gelmiştir. Gerçi sele yüksekliği 825mm diyor lakin bilemedim. Siz bence az daha koyun, YBR alın.
    mavzer-i ve velizrsln bunu beğendiler.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Benim today'i gören bayanlar kullanmak istiyo direk, arkama binmelerini geçtim

Sonra da uyandım işte
    fatih.met ve velizrsln bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra da uyandım işte
    hahaha seni komik çocuk.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Kız güvenememiş motora

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    Giriş gelişme güzel de, sonuç bölümü başarısız olmuş. Sad story :(
    Kuşlar bulutlar felan demek yerine, "yavru alıyım mı seni akşam, nargile cafeye gideriz. Sıkıntı yok, Kardeşim köz getir seri" modunda takılsaydın bu konuyu açmak zorunda kalmazdın.
    velizrsln bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200'lük makınayla kız ayıklamak hee yedırırler mı adama
    dip not : 200 luk makına kullanan arkadaslar yanlıs anlamasın 50 cc de olsa 2000 de olsa 2 teker 2 tekerdır benım ıcın .

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bakımıydı, benzine gelen zammıydı, trafik sigortasıydı, Ötv.siydi, yaz lastiğiydi, kış lastiğiydi, ekipmanıydı diye düşünüp darlanmış olabilir kız.
    mavzer-i, blue39 ve freelancer bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Cool story bro
    buteo bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Tehlikeli olan motosiklet değil, sürücüsüdür!
    Selcuk.86 bunu beğendi.

Shine34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorda yer yer herşey tehlikelidir böyle laflarla birbirimizi kandırmayalım.
    velizrsln bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her nefes alışımız da binlerce toz partikülünü bakteriler ile birlikte içimize çekiyoruz. Mazot yerine atık yağ yakan ağır vasıta araçları, katalitiği iptal edilmiş içi boşaltılmış NOx gazı salan binlerce aracın gezdiği sokaklarda yürüyoruz.

Şimdi vücudunuza aldığınız nefesinizi verin bir daha almayın çok tehlikeli...

Motosikleti
    Moto Guzzi V7 II Stone
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum, motosikleti ve diğer araçları tehlikeli yapan biziz. Toplum olarak sorumluluğu ve suçu başkalarına veya başka şeylere atmakta üstümüze yok zaten.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı anserk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum, motosikleti ve diğer araçları tehlikeli yapan biziz. Toplum olarak sorumluluğu ve suçu başkalarına veya başka şeylere atmakta üstümüze yok zaten.
    Emniyet kemeri olmaması, aynadan bakınca bir araba gibi kolay görülememesi, kaza anında sürücünün demir bir kafes ve hava yastıkları ile çevrili olmak yerine havaya fırlayıp önünde ne varsa tüm vücudunu ona çarpması bir fark oluşturuyor olmasın sakın?

Olur mu hiç canım

Bu arada gerçekçi kızmış valla. Hemen motosikleti eve bırakıp, üstü açık arabayı alıp gelseydin? Bak o zaman kesin gelirdi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Herkes kask, mont, peşinde. Doğru düzgün bot giyen yok, dizlik takan yok, hele bellik (böbreklik değil o bellik! Felci önler!!) kimsede yok.

İş elbiseleri satan yerlerde 30 evet 30 liraya yeşil renkli, montun üzerine giydiniz mi, montla birlikte giyip çıkartılan yelek var. Bunu giyen çok çok az. Zaten piyasada montlar hep koyu renk. Kasklar mat, motorlar genelde mat renk. Hayalet gibi geziliyor hep. Çakar far... KEsinlikle ve kesinlikle kask aldıktan sonra alınması gereken ikinci "güvenlik ekipmanı" bu. Forumumuzda hangi kaskı alayım sorusundan sonra hangi çakarı alayım sorulmalı. Çok çok önemli bir güvenlik ekipmanı. "Motosikletleri fark edin" sloganından sonra "motosikletliler çakar takın" sloganları dolanmalı. Hiç görmüyorum. Çakarın yoksa fark edilmezsin bu kadar basit. Tabi piyasanın hakimi dandik çakarlar. Bunları da koruma demirlerine monte ederken yukarıya, öndeki adamın gözüne değil hafif aşağı bakar şekilde monte etmek lazım. Arka arkaya 4 motorcu gidiyoruz diyelim. Ben ilk motor olayım. 3 motor arkamda reflektif yelek ve çakarlı motor varsa ilk onu fark ediyorum.

Unutmayın yelek ve çakar bir konfor ekipmanı değil önemli bir güvenlik ekipmanıdır.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    motor sürmek güzel de çok tehlikeli. kaza yapabilirsin demişti bana kız...
    evet tehlikeli tabiki. kuşlar içinde uçmak tehlikeli ama kartallara şahinlere atmacalara rağmen uçuyorlar. sen hiç motosiklet üzerinde rüzgarı hissettin mi? dedim...
    düşündü ve güldü. motora baktı bana baktı gene güldü...
    Pembe dainese çeketini giyip çılgın bir geceye hazırmısın diyip atla dedi...
    ducati panigale ile tem de 299 gördük galatada kahve içtik bana artık bize geçelim dedi.....

o an uyandım.....
    .... "çamaşırımda hafif bir ıslaklık vardı Allah tan günahlarımı affetmesi için boy abdesti alıp namaz kıldım"
    Albion bunu beğendi.

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu güzel senaryo bu keyfi hiç bilmeyenlerin sürekli ağzında sakızdır. Bunca motosiklet sürücüsü aptal mı kezo var bir sebebi bizde biliyoruz riaklerini az biraz düşünebilmesi lazım insanın. Araba - otobüs tehlikesiz mi yada tren? Sokakta yürümek bile evde uyumak bile tehlikeli. Her şey tehlikeli ve riskli iken beni bu kadar mutlu eden bu makine ... Sen binme arkadaşım boş da yapma demek lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    metro turizm me bin istersen

Muğla-İstanbul arası taşımacılık yapan yolcu otobüsünde akıllara durgunluk veren bir olayın yaşandığı ortaya çıktı. Üniversite öğrencisi C.D., İstanbul’da bulunan arkadaşının yanına gelmek üzere otobüse bindi. C.D. uyuduğu esnada yanında mastürbasyon yapan otobüs muavini G.G.'nin (27) spermleri yüzüne geldi. C.D. olayı jandarmaya bildirdi. Muavin G.G.’den örnek alındı. Sıvılar karşılaştırılmak üzere Adli Tıp’a gönderilirken, su döküldüğünü iddia eden muavin G., ifadesinin ardında savcılıkta serbest bırakıldı. Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Öztürk olayı doğrularken, muavin hakkında hukuki işlem başlatacaklarını söyledi. Akşam saatlerinde firmadan özür açıklaması geldi.

ulan ne olaylar dönüyor
    zekeriyaimam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)