Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

debriyaj balatası fiyatı normal mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    servise periyodik bakım için gitmiştim. Debriyaj balatamın bittiği değiştirmenin 600-800 tl tutacağını söyledi. motorun gaz almadığını bağırsada çok gitmediğini söyledi. bana da bir süredir motorun gitmediğini anlamıştım ancak sorunun bu olduğunu bilmiyordum. peki bu fiyat normal mi? zaten periyodik bakıma 550 tl para alıyorlar bir balata 600-800 arası tutar mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ülkede neyin fiyatı normal dostum. alternatif çok aslında araştırmanı tavsiye ederim. ebc balatalara bak birde. ben o fiyatı hayatta kabul etmezdim.

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ülkede neyin fiyatı normal dostum. alternatif çok aslında araştırmanı tavsiye ederim. ebc balatalara bak birde. ben o fiyatı hayatta kabul etmezdim.
    hocam gittim ebcden balata ve yay aldım. 260 tl tuttu. 3 te bir fiyat el insaf ya biz kaç saat çalışıyoruz o parayı kazanmak için. gerçekten bütün sorunları çözüp satacağım motoru artık illallah ettim. ön balata bitiyor 200 tl veriyorum periyodik bakım 550 tl. yeter vallahi bıktım

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklette maalesef bu durum mevcut. motosikletin herşeyi çok pahalı, 2 tekeri lüks sınıfına soktu bu devlet. kıyafeti, sigortası, aksesuarı, parçası, bakımı, aklına gelen neyi varsa zaten biliyorsunuz kısaca..

bende sattım motoru ve almak artık mantıklı gelmiyor. aracımı sattığıma yanıyorum 17bine almıştım şimdi 30-35 arasında satışı. kaldıki otomobilden zarar etmedim kar ettim. motoru da 17bin e almıştım ama o fiyata satılmıyor üstelik üzerinde bir ton aksesuarda mevcuttu. motosikleti arabadan daha çok sevsem bile bu zor zamanlarda alabileceğim bir aksiyon değil maalesef. 4ncü dünya ülkelerinde bile 2 tekere bu kadar vergi yoktur. doluyum neyse, saygılar.

Motosikleti
    xv250
    abi devletle ne ilgisi var pahalı makinalar. çin makineye binince bu ücretler 50tl ler 100 tllere düşüyor

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    driftin 65 tl idi tas ile birlikte 200 lük motora ne gibi bir debriyaj koymuşta 600 700 istiyor merak ettim

Motosikleti
    Dominar D400
    550 tl'lik periyodik bakımda ne yapılıyor çok merak ettim. Kendiniz yapsanız 150tl, servis dışı yaptırsanız 250tl civarı tutar. Servisler öpüyor. Sırf garanti için gidiliyor, garanti bitince yanına yaklaşılmaz servislerin.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Bunlar hep döviz kurlarını yükseltenlerin suçu. Bi anormalliktir gidiyor. Euro aşırı yüksek.

Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi devletle ne ilgisi var pahalı makinalar. çin makineye binince bu ücretler 50tl ler 100 tllere düşüyor
    E bunlar ithal makine dolarla euroyla geliyor, bunları taşımak için mazot harcanıyor mazot pahalı, vergi ödeniyor vergi zaten eşkiyalığa varmış artık bütün bunlar devletin yaptığı eylemlerin sonucu , devletle ilgili değil de neyle ilgili ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ktm ise normal

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E bunlar ithal makine dolarla euroyla geliyor, bunları taşımak için mazot harcanıyor mazot pahalı, vergi ödeniyor vergi zaten eşkiyalığa varmış artık bütün bunlar devletin yaptığı eylemlerin sonucu , devletle ilgili değil de neyle ilgili ?
    Benle ilgili hocam, bugüne kadar hep gizli kaldım ama artık öğrenmek hepinizin hakkı. Ben, dış mihrak. Ben olmasam 1,5 liraya yakıt alacaksınız, lakin ben müsaade etmiyorum. Neden böyle yapıyorsun diye sorarsanız, Faik konuşsun diye yapıyorum. Konuş Faik.

Ben olmasam saman ithal edip dünyaya kafa tutacaksınız halbuki.
    mustafa_325, buteo ve espresso bunu beğendiler.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Fiyatın yarısı işçiliktir. Malum usta eline düşünce öpüyorlar

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Dün değiştirdim tası ile birlikte 700TL. Maalesef fiyatlar böyle.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bugün iki saat kadar önce MT-07 zincir muhafazası(orjinal) almak için bilinen bir yetkili servise gittim. +300 TL fiyat çekildi. Arkamı dönüp kaçtım. Birkaç gün önce zam gelmiş miş...

Bu ekonomide iyi bile.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    internet üzerinden alıp gitsen sadece değişimi onlara yaptırsan belki biraz daha ucuza gelir

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün rks'ye 55 liraya aldım,ayrica sacı 30 lira.Nette cbf150 balatasi 25 liraya var, saçı da 15 lira görünce canım sıkıldı rksye. Z250 parça fiyatları ise düşündürüyor şimdiden. Yalnız genel bakim fiyatın bana epey yuksek geldi..Motor garantide değilse, balatayi alıp servis dışı usta bulabilirsen maliyeti azaltabilirsin belki..

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı slifer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servise periyodik bakım için gitmiştim. Debriyaj balatamın bittiği değiştirmenin 600-800 tl tutacağını söyledi. motorun gaz almadığını bağırsada çok gitmediğini söyledi. bana da bir süredir motorun gitmediğini anlamıştım ancak sorunun bu olduğunu bilmiyordum. peki bu fiyat normal mi? zaten periyodik bakıma 550 tl para alıyorlar bir balata 600-800 arası tutar mı?
    450 tl fiyat çıkardılar balatalar için servisten bu gün işçilik hariç

Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak yerden göğe kadar, eksiksiz noksansız, %100 oranında, dibine kadar, tamamiyle devletin suçu.

Motosikleti
    xv250
    bütceye göre motora binince sorun olmuyor

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Düke 200 dü sanırım pulsar balatası takan vardı hatta pulsara cg balatası takanda vardı araştırman gerek facebookta 2 grubuda sorup bilgi alabilirsin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)