Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

debriyaj balatası fiyatı normal mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    şundan 5 yada 6 ay önce 30 liraya debriyaj balatası almıştım takmak 4 gün öncesine kısmetmiş taktım ve sıkıntı yok şu an benim motorda, benimki tvs apache ve balatalar en ucuzundan

50 lira işçilik olsa ve debriyaj balatasıda 120 lira falan olsa 170 lira civarı normal gibi diyeyim ama bilmiyorum sallamış gibi oldum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şundan 5 yada 6 ay önce 30 liraya debriyaj balatası almıştım takmak 4 gün öncesine kısmetmiş taktım ve sıkıntı yok şu an benim motorda, benimki tvs apache ve balatalar en ucuzundan

50 lira işçilik olsa ve debriyaj balatasıda 120 lira falan olsa 170 lira civarı normal gibi diyeyim ama bilmiyorum sallamış gibi oldum.
    bunlar 50 liraya kontak çeviriyo anca galiba
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar 50 liraya kontak çeviriyo anca galiba
    ktm marka motorun debriyaj balatası belki pahalıdır ben bilmiyorum ama işçilik olarak yaklaşık 50 lira alabilirler.

ee işte bazıları hemen zengin olmak istiyor

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Yeni konu açmak istemediğim için buraya yazıp konuyu hortlatayım. Bir ay kadar önce yamaha xv950 aldım vites geçişlerim biraz sert ama kaçırma ayırmama gibi problemler yok. bakım yaparken debriyaj balatalarınıda değiştireyim dedim. 2200 tl sadece balata ve sac fiyatı bakımla 3000 i bulur dediler. 2200 lira balata için hakkaten çok fazla değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

Yeni konu açmak istemediğim için buraya yazıp konuyu hortlatayım. Bir ay kadar önce yamaha xv950 aldım vites geçişlerim biraz sert ama kaçırma ayırmama gibi problemler yok. bakım yaparken debriyaj balatalarınıda değiştireyim dedim. 2200 tl sadece balata ve sac fiyatı bakımla 3000 i bulur dediler. 2200 lira balata için hakkaten çok fazla değil mi?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)