Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ruhsatta 35.2Kw yazıyor A2 ehliyet kullanabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alacağım genç arkadaşın ayakları motora bindiginde yere değmeyince almaktan vazgeçti. Motoru galiba kendime alacağım yorumlar için teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Bildiginiz motorsa ve km gercekse alinabilir. Ben de XTR sahibiyim ve 98000 km'ye geldim. Sahibinden.com ilanlarinda 130-140 binler havada ucusurken 33000 km icin yeterli ve gerekli incelemeyi yapmanizi oneririm. Hatta tuvturk muayene km bilgilerini bile edinmeniz yarariniza olabilir. Bu arada 1.77m boyla ayaklarim tamamen yere degiyor. Arka suspansiyon ayari ve gerekirse alcaktma kiti ile herkes tarafindan rahatlikla kullanilabilen acayip keyifli bir motosiklet kendileri 😎

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    35 kw üzeri kullanamaz 35.01kw de dahil 35kw veya altında isterse 2000cc olsun kullanırsın 600 cc diye bir kosıtlama yok

Motosikleti
    09
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiginiz motorsa ve km gercekse alinabilir. Ben de XTR sahibiyim ve 98000 km'ye geldim. Sahibinden.com ilanlarinda 130-140 binler havada ucusurken 33000 km icin yeterli ve gerekli incelemeyi yapmanizi oneririm. Hatta tuvturk muayene km bilgilerini bile edinmeniz yarariniza olabilir. Bu arada 1.77m boyla ayaklarim tamamen yere degiyor. Arka suspansiyon ayari ve gerekirse alcaktma kiti ile herkes tarafindan rahatlikla kullanilabilen acayip keyifli bir motosiklet kendileri 😎
    Hocam sase no ile sorguladigimda 2015 in 5. Ayında 27.729 km de muayeneye girdiği yazıyor. Şase no dan sorgulama da plaka farklı çıkıyor onu anlamadım. Plaka ile sorgulama kabul etmiyor.
    Motor çok az kullanılmış sanırım. Satın alacak olduğum kişide tanıdık motorun geçmişi az çok belli gibi. Çok iyi bir fırsat kaçırmak istemiyorum

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bendeki "A" sınıfı, benimki kaç kilowata kadar uygun? depresyondayım abilerim arkadaşlarım, boğaldım artık :

Motosikleti
    09
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmayı unutmuşum 1.77 boy ile nasıl tam deyiyor aklım almadı 184 boyundayim ayak uclarimla tutuyorum motoru sizin bacaklar uzun herhalde

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendeki "A" sınıfı, benimki kaç kilowata kadar uygun? depresyondayım abilerim arkadaşlarım, boğaldım artık :
    Sen önüne gelene bin müdür
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı AbsentBlue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 ehliyet KTM 390 sürebiliyor
    sürebilir ama ceza yemesi mümkün. trafik yönetmeliğine göre suç.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmayı unutmuşum 1.77 boy ile nasıl tam deyiyor aklım almadı 184 boyundayim ayak uclarimla tutuyorum motoru sizin bacaklar uzun herhalde
    Isin asli, ayni soruyu ben de daha once kendime sormustum. Hatta cycleergo.com uzerinden kontrol edince ayaklarimin bayagi havada kalmasi gerekiyordu. Sonra usenmedim alcaktma kiti takili mi diye baglanti uzunluklarini olctum. O da standart uzunluktaydi. Su an tek aklima gelen 100kg oldugum icin arka suspansiyonu azicik asagi itiyorum, boylece ataklar tamamen yerde oluyor 🙈

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Harley davidson iron 883 a2 ehliyetle kullanılabiliyor misal

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 beygir abi...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürebilir ama ceza yemesi mümkün. trafik yönetmeliğine göre suç.
    Hocam çok saçma birşey cbr500r 35 kw 195 kg rc390 32 kw 147 kg bence rc sürmeli cbr sürmemeli 😂😂 neyse polisler fazla anlamıyor saten mt07 sürsen anlamazlar sanırım 🤣
    Bide ayrıca baktım ama çoğu sitede a2 kullanılıyor diyor eski a2 mi acaba ??

Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Her şeyden geçtim, bir insan neden piyasa fiyatının 4-5bin tl altında satsın? Demek ki motorda var bir sıkıntı

Motosikleti
    09
    Alıntı Lengeli Fötr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şeyden geçtim, bir insan neden piyasa fiyatının 4-5bin tl altında satsın? Demek ki motorda var bir sıkıntı
    hocam motorun mekanik, yürür aksam, motor kısmında hiçbir sıkıntısı yok. orijinal 32.500kmlerde. tek sıkıntısı motor hep güneş altında kalmış. koltuğu güneş eskitmiş biraz soyulmuş, karenajların boyası tamamen solmuş motor dışarıdan bakıldığında kötü gözüküyor ama alt makina mükemmel kondisyonda.
    sahibi arkadaşım sayılır. kendisi tanınır bilinir sıkıntı çıkartacak birisi değil. yamaha bayisi ile de dostluğum var oradan da onay aldım. motoru bir kardeşime düşünüyordum ama o almayı vazgeçince kendim alıyorum. pazartesi sıkıntı çıkmazsa ybryi satıp motoru alıcam gibi gözüküyor.

Motosikleti
    Café Racer
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motorun mekanik, yürür aksam, motor kısmında hiçbir sıkıntısı yok. orijinal 32.500kmlerde. tek sıkıntısı motor hep güneş altında kalmış. koltuğu güneş eskitmiş biraz soyulmuş, karenajların boyası tamamen solmuş motor dışarıdan bakıldığında kötü gözüküyor ama alt makina mükemmel kondisyonda.
    sahibi arkadaşım sayılır. kendisi tanınır bilinir sıkıntı çıkartacak birisi değil. yamaha bayisi ile de dostluğum var oradan da onay aldım. motoru bir kardeşime düşünüyordum ama o almayı vazgeçince kendim alıyorum. pazartesi sıkıntı çıkmazsa ybryi satıp motoru alıcam gibi gözüküyor.
    Bi aksilik çıkar ise ben alayım motosikleti.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)