Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

90km/h ile dobloya arkadan çarpan r25

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızlı gençlik, R25 daha önceden Mt-25'e dönüştüren olağan üstü yetenekli yerli Rossi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

Yol haritasını belirlemiş..Dobloya arkadan girmek...Bence/tahminim önde artçılı giden nc750x'e ''şekil'' yapmak istedi, bu R25 ve cbr250 kullanıcılarında sıkça gözlemlediğim yüksek hacimli motosikletleri kendilerine ''hedef'' seçmesi ve booom...
    Bu dediğini bikaç hafta önce Konya'da yaşadım. Hanımla usul usul giderken r25 ve mt25 bi havalar bi şekil yapma çabası
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toprakg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    4:07 de kaskın vizöründen düşen et parçasına benzeyen şey dili mi?

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı toprakg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4:07 de kaskın vizöründen düşen et parçasına benzeyen şey dili mi?
    Salya ile karışık pıhtılaşmış kan büyük ihtimal.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yeni nesilde yaratıcılık sıfır. Ülen Doblo'ya girmek ne demek? Ben zamanında börekçinin dükkana girmiştim de bozuntuya vermeden "ehe ehe ehe abi patatesli kaldı mı?" demiştim.
    snappy x, Yayan, jimi_hendrix ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sol şeritten sağa doğru motosikletin yanından geçerken fazla köklemiş ve tam gazı elinden çektiği sırada biraz daha gazı açmış ve sonuç kaza...Trafiği okuyamamış; belli ki araçlar yavaşladığına göre ileri de hafif bir tıkanıklık var. Öndeki beyaz aracın fırsatçı olduğu belli; şerit üzerinde geziyor. Çok geçmiş olsun, umarım ciddi bir durum yoktur.

Yayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jl 150 , cbf 150 er -5 ve aprilia pegaso.
    Geçmiş olsun , fakat bu kardeşimiz sayesinde iki gün dur popüler bir paylaşım site dinde " kalay" yiyoruz.
    Kalay in bin i bir para o derece ... bir

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    En iyisi pilanlama yapma kardeşim sen doğaçlama kullan yada en iyisi kullanma. Belliki yeni kaza yapmışsın motorda grenaj yok motorla beraber kendini imha etmeye çalışıyorsun heralde

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni nesilde yaratıcılık sıfır. Ülen Doblo'ya girmek ne demek? Ben zamanında börekçinin dükkana girmiştim de bozuntuya vermeden "ehe ehe ehe abi patatesli kaldı mı?" demiştim.
    bu iyiydi.. :D
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bulundugum eyalette seritlerin arasindan gecmek yasak. Ancak Kaliforniya'da serbest, ve daha gecen sene "tavsiye kurallar" yayinladilar:

mombohunter bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulundugum eyalette seritlerin arasindan gecmek yasak. Ancak Kaliforniya'da serbest, ve daha gecen sene "tavsiye kurallar" yayinladilar:

http://kpia.com/wp-content/uploads/2...Guidelines.jpg
    hocam bu bile riskli mavi araba 3-5 metre daha ilerde olsa iyi olur
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Arkadaşlar lütfen arkasından konuşmayalım kimsenin, herkesin başına gelebilir kaza bu.
    Haklı veya haksız farketmez herkes kaza yapabilir, yorum yapılabilir tabi ki ancak yapılan yorumlar kazayı yapan kişiyi incitecek durumda yorumlar olmamasına özen gösterin.

Kazayı yapan kişiyi tanımam etmem, haklı da demiyorum savunmuyorum da ama yarın veya bu sabah motorla evimden çıkınca aynı şekilde kaza yapmayacağımın bi garantisi yok. O dalga geçenlerinde bir garantisi yok. Önce bi kendini tanımalı insan. Hiçbirimiz makina değiliz bazen dalgınlıklarımız veya hesapta olmayan şeyler işin içine girmiş olabilir. Kimsenin canına bi zarar gelmemiş.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu bile riskli mavi araba 3-5 metre daha ilerde olsa iyi olur
    Şöyle tavsiyede bulunmuşlar:

Trafik hızı 50km üzerindeyse yapmıyoruz.

50km altı hızlarda yaparken de trafik hızının 15 km'den daha fazla üstüne çıkmıyoruz.

15km ile çarpmada durum bu kadar ciddi olmayabilirdi.

Bu arada arkadaşın 90km ile çarptığını düşünmüyorum. Eğer öyleyse sağlam atlaması tam bir mucize olmuş.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Arkadaşlar merhaba,
    Kazayı yapan kişiyi yakından tanıyorum, uçarı kaçarı bir arkadaş ama özünde iyi bir çocuk. Çok çabuk gaza gelmesinden dolayı ve etrafında kendine motorcu diyen bazı şahıslarında etkisiyle aynı gün içerisinde defalarca kaza atlatmış olmasına rağmen olasılıklar dahilinde başına bir şey gelmez iken bu seferde de düşeş gelmeyip araca arkadan girmiştir.

Şimdi kendisine whatsapp grubundan yaşı küçük olması ve kendisini önemsememiz sebebi ile bir takım nasihatlarda bulunuyoruz, öncelikle insan ve bir abi olarak.
    Ama arakdaş şu an çarpmanın etkisi ile benim nasihata ihtiyacım yok, daha da güçlendim ayaklarım yere basıyor yine aynı şekilde motosiklet sürmeye devam edeceğim diyip bizi tersliyor.

Bunun kök nedeni ne biliyor musunuz?

Youtube paylaşımlarında bu tarz kaza videoları çok fazla tıklanıyor malumunuz. Bu arkadaşta tıklandıkça hoşuna gidiyor ve kendine bir yer buluyor normalde içine kapanık sessiz bir arkadaş. Ama videolarında sanırsınız, rossi ve orkun ışıtmak karışımı bir ruh hali içerisinde her iki yönden de besleniyor.
    Bu arkadaş böyle beslendiği sürece bir gün hiç ummadığımız bir anda ölümlü bir kazaya karışması işten bile değil.

Daha geçen hafta yine aynı gruptan bir arkadaşımız Ayhan Çetin'in mt07 ile yaptığı kaza sonucu vefat ettiğini yazmıştım Beylikdüzün'de bilen bilir.
    Bir gün korkuyorum onunda haberini buradan yazacağım, umarım böyle bir tecrübe yaşamayız ama şu an arkadaş gaza gelmiş vaziyette, mümkün olduğu kadar buraya yazdıklarınızı videonun altına yorum yapın, bizim söylediğimiz şeylerin yanlış olmadığını kendiside anlasın.
    Burnu bir karış havada olduğundan forumlara bakmıyor arkadaş. Ben kendime has tecrübeme rağmen her şeyi buradan bilgi alışverişi yaparak öğrendim diyebilirim.
    Ama arkadaş bunu küçümsüyor. Kendim yaparım kendim ederim diyor.

Lütfen bu arkadaşa bir fayda bir abilik yapmak istiyorsanız yorumlarınızı videosunun altına yazın, onları önemsediği için okuyor çünkü.

Sizden ricamdır.

Kendisinin yaşında yeğenlerim var ve başına bir şey gelirse en çok ben üzüleceğim. Kibrinden bunu göremeyip bizim söylediklerimizi önemsemese de belki çoğunluğun onun gibi düşünmediğini anlarsa düşünce tarzını değiştirebilir.
    Thracian bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Kazayı yapan kişiyi yakından tanıyorum, uçarı kaçarı bir arkadaş ama özünde iyi bir çocuk. Çok çabuk gaza gelmesinden dolayı ve etrafında kendine motorcu diyen bazı şahıslarında etkisiyle aynı gün içerisinde defalarca kaza atlatmış olmasına rağmen olasılıklar dahilinde başına bir şey gelmez iken bu seferde de düşeş gelmeyip araca arkadan girmiştir.

Şimdi kendisine whatsapp grubundan yaşı küçük olması ve kendisini önemsememiz sebebi ile bir takım nasihatlarda bulunuyoruz, öncelikle insan ve bir abi olarak.
    Ama arakdaş şu an çarpmanın etkisi ile benim nasihata ihtiyacım yok, daha da güçlendim ayaklarım yere basıyor yine aynı şekilde motosiklet sürmeye devam edeceğim diyip bizi tersliyor.

Youtube paylaşımlarında bu tarz kaza videoları çok fazla tıklanıyor malumunuz. Bu arkadaşta tıklandıkça hoşuna gidiyor ve kendine bir yer buluyor normalde içine kapanık sessiz bir arkadaş. Ama videolarında sanırsınız, rossi ve orkun ışıtmak karışımı bir ruh hali içerisinde her iki yönden de besleniyor.
    Bu arkadaş böyle beslendiği sürece bir gün hiç ummadığımız bir anda ölümlü bir kazaya karışması işten bile değil.

Daha geçen hafta yine aynı gruptan bir arkadaşımız Ayhan Çetin'in mt07 ile yaptığı kaza sonucu vefat ettiğini yazmıştım Beylikdüzün'de bilen bilir.
    Bir gün korkuyorum onunda haberini buradan yazacağım, umarım böyle bir tecrübe yaşamayız ama şu an arkadaş gaza gelmiş vaziyette, mümkün olduğu kadar buraya yazdıklarınızı videonun altına yorum yapın, bizim söylediğimiz şeylerin yanlış olmadığını kendiside anlasın.
    Burnu bir karış havada olduğundan forumlara bakmıyor arkadaş. Ben kendime has tecrübeme rağmen her şeyi buradan bilgi alışverişi yaparak öğrendim diyebilirim.

Lütfen bu arkadaşa bir fayda bir abilik yapmak istiyorsanız yorumlarınızı videosunun altına yazın, onları önemsediği için okuyor çünkü.

Sizden ricamdır.

Kendisinin yaşında yeğenlerim var ve başına bir şey gelirse en çok ben üzüleceğim. Kibrinden bunu göremeyip bizim söylediklerimizi önemsemese de belki çoğunluğun onun gibi düşünmediğini anlarsa düşünce tarzını değiştirebilir.
    numarasını ver arayıp küfür edelim.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    numarasını ver arayıp küfür edelim.
    Anlayacağını sanmıyorum şu an gözüne bir perde inmiş arkadaşın.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Arkadaşlar merhaba,

Sizden ricamdır.

Lavugun egosunu okşamak için bir daha açıp o videoyu izlemem.
    nasihat de vermem, tanıdıklarını sallamayan adam beni neden sallasın, ben oraya yazsam bu adam yorumu okumaz, yorum sayısına bakar daha fazla gaza gelir. Gitsin kimseye zararı olmadan ötede gebersin.
    Bu karakterde birine ailesi nasıl motor alıyor aklım almıyor.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Hacı göt onun can onun. Ölmek istiyorsa ölsün yapacak bisi yok. Benim götum değerli saçma sapan hareketler yapmıyorum. Yanında birini götürmediği sürece sıkıntı yok.
    snappy x ve Son Ütücü bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba,

Sizden ricamdır.

Bir can bir candır.Nazikçe uyarmakta fayda var.Diğer konu altında sizinle küçük bir tartışmamız oldu hatırlarsanız.Biraz farklı bir tarzda da olsa tam olarak sizinle aynı şeyleri söyledim.Video altında zaten çoğu motorcu hatta diğer Youtuberlar nazikçe uyarmış,hatalarını söylemiş ama arkadaş dinlemiyor bir de aksine ters cevaplar vermiş.Bence siz yüz yüze bir kenara çekin uzun uzun anlatın durumu nazikçe.Bu işin ucunda ölüm,kalıcı sakatlanmalar olabileceğini belirtin.İnternet üzerindeki yorumlar pek bir işe yaramıyor tam tersine olumsuz yorumlarla daha çok gaza geliyor.
    splender bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir can bir candır.Nazikçe uyarmakta fayda var.Diğer konu altında sizinle küçük bir tartışmamız oldu hatırlarsanız.Biraz farklı bir tarzda da olsa tam olarak sizinle aynı şeyleri söyledim.Video altında zaten çoğu motorcu hatta diğer Youtuberlar nazikçe uyarmış,hatalarını söylemiş ama arkadaş dinlemiyor bir de aksine ters cevaplar vermiş.Bence siz yüz yüze bir kenara çekin uzun uzun anlatın durumu nazikçe.Bu işin ucunda ölüm,kalıcı sakatlanmalar olabileceğini belirtin.İnternet üzerindeki yorumlar pek bir işe yaramıyor tam tersine olumsuz yorumlarla daha çok gaza geliyor.
    Tartışmalar olur arada kırıcı oldu isem kusura bakmayın. Bazen insan algılamak istediğini algılıyor, bu hepimiz için geçerli. Bazen gereksiz şekilde eleştirirken bazende yanlış algılayıp eleştiriyi farklı şekilde ele alıyoruz. Bunlar normal şeyler. Karşılıklı iletişimle çözülür.

Ben bir abisi olarak elimden geleni yapıyorum. Bencillik başını alıp gittiği için şu an söylediklerim onu daha çok ateşliyor hatta. Biraz duracaktım diyor ama böyle söyleyenlere inat parça toplamaya başladım motora yine aynı şekilde sürmeye devam edeceğim diyor.

Tek endişem kendi canını düşünmeyen yakınlık kurduğum birinin bir gün bir yerde kendi hatası ile hem kendi hem de başka insanların canına kast ettiğini ya da zarar verdiğini duymak.

Bizler de motor başında bazen gereksiz atraksiyonlara girdik çıktık her videomu da paylaşırdım burada, şu ara motorum olmadığı için paylaşım yapmıyorum. yerli yersiz eleştiriler olurdu. hepsinden bir şeyler çıkarmaya çalışırdım. Çok şükür 10bin km r25 ile irc lastiklerle uzun kısa bir sürü yola gittim ve başıma bir şey gelmedi, ufak tefek kaza dışında onlarda da tek başıma ve bireysel hatalardan ötürü zararını kendim çektiğim mala ve canıma zarar getirmeyen kazalardı.

Çok şükür.

Keşke aklımıza gelen başımıza gelmese...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kaza falan değil bu. Böyle fütursuzca bir sürüşün karşılığını almış. Kaza yapmasa anormal olurdu. Buna rağmen hala bu şekilde süreceğini söyleyen adama da ne dense azdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)