Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

25.000- 35.000 TL Arası Motosiklet Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 500R-CB650F
    Herkese merhaba,

Dün itibari ile hayatıma eski hayatımı geride bırakmak için yep yeni bir sayfa açmaya karar verdim. Buna da hayatımdaki insanları seyrelterek başladım. Bir sonraki aşamam ise motorumu yenilemek. Daha doğrusu kendisini de bir ay önce satmıştım. Ondan gelen parayı da hayırlı bir işte kullanacaktım fakat nasip olmadı. Bu sebeple kendime yeni bir motor almaya karar verdim. Şimdi soruma gelelim;

25.000-35.000 tl arasında yüksek model az kmli, azıcık hızlı gidebilen, bakımı yakıtı pişman etmeyen, hem viraja hemde gazlmaya müsait olan bir motor tavsiye edebilir misiniz? Aklımda Cb650f ile eski kasa Street Triple var. Birde bu makas içerisinde Monster 796larda göze çarpıyor. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Ankara'da ikamet ediyorum bu arada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ducati monster al. bakımı seni korkutmasın desmo adı altında insanları korkutan birşey var ama korkuttuğu kadar korkutucu değil.
    bakımlarını sen bile yaparsın. 20 bin de değişmesi gereken triger kayışını sadece gevşekliğini alıp sıkman yeterli.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    MT-07 olabilir.
    Taklitler Aslını Yüceltir!

Motosikleti
    VFR 800
    Ducati bayağı mutlu edebilir gibi. Mt07 de öyle... Ama 796 şık ve çok performanslı bir motosiklet. Bayağı iyi gittiği gibi, sürüş pozisyonundan ötürü, iyi bir rüzgar direnci var. Rüzgara yelken gibi olmuyorsun. Düşünülebilir bence...

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    hypermotard var bende monsterde aşağı yukarı aynıdır sadece beygiri biraz fazla ve torku biraz düşük sadece
    6. devirden sonra motor çıldırıyor. cinnet geçiriyor sanki.
    1. vitesten itibaren 6 bin devir üzerinde kullanınca motorun nasıl hızlandığını kestiremiyorsun.
    mt7 kullanmadığım için onunla ilgili bişey söyleyemicem.

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Versys, Transalp, V-Storm

Motosikleti
    yamaha mt-25
    tracer 700 ?

Motosikleti
    CBR 500R-CB650F
    Tracer 700'ü bu fiyata bulamadım malesef. Yoksa aklımda olan bir seçenekti. Monster 796'ya daha yakın gibiyim. Fakat onda da yedek parça vs sıkıntısı yaşarım diye endişe ediyorum.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Xyma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Dün itibari ile hayatıma eski hayatımı geride bırakmak için yep yeni bir sayfa açmaya karar verdim. Buna da hayatımdaki insanları seyrelterek başladım. Bir sonraki aşamam ise motorumu yenilemek. Daha doğrusu kendisini de bir ay önce satmıştım. Ondan gelen parayı da hayırlı bir işte kullanacaktım fakat nasip olmadı. Bu sebeple kendime yeni bir motor almaya karar verdim. Şimdi soruma gelelim;

25.000-35.000 tl arasında yüksek model az kmli, azıcık hızlı gidebilen, bakımı yakıtı pişman etmeyen, hem viraja hemde gazlmaya müsait olan bir motor tavsiye edebilir misiniz? Aklımda Cb650f ile eski kasa Street Triple var. Birde bu makas içerisinde Monster 796larda göze çarpıyor. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Ankara'da ikamet ediyorum bu arada.
    2011-13 arası cb600fa Hornet, sürüden ayrıl...
    The Power of The Dreams.

zevkler renkler işi biraz. cbf1000fa bakardım muhtemelen.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Bu aralıkta bir tüm markaların, yılı değişmekle birlikte oldukça fazla modeline sahip olabilirsin. Önceliklerini ve amaçlarını daha iyi belirleyerek seçim yapman gerekiyor. Sorduğun ikiliden, yazdığın şartlarla tercihim cb650f olurdu.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    4 silindir sesi istiyorsan cb650f güzel seçim.

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Mt07 al gec ..konu bu kadar net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)