Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu ne yapmaya çalışıyor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar bu 90 km ile ticari araca çarpan arkadaşın yaptığı açıklamaları dinlediniz mi sinirimden telefonu fırlatacaktım.Ilk önce yardıma gelen doktorlara teşekkür etmek yerine küfür ediyor sonrada bu kazaya farklı bir bakış açısı getireceğim diyor ve lastiklerin ekipmanlardan çok daha önemli olduğunu söylüyor tamam lastiklerde önemli ama ekipmanları hiç önemi yokmuş gibi konuşuyor. Bu tür insanlar olduktan sonra ve gençler bunu örnek almaya devam ettikçe Allah korusun daha çok ölüm haberi duyarız gibime geliyor

https://youtu.be/0lvMCHjk308

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Körlerin sağırların birbirini ağırladığı yerde fazla şeey etmemek lazım.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Şiddetle motora binmeye devam etmeni tavsiye ediyorum şeklinde yorum yapan birisi var adamın ölmesini istiyor herhalde.

Kimsenin sürüşünü eleştirecek kadar bilgili ya da tecrübeli değilim ama bu kanal sahibinin videolarını izliyordum ve böyle kaza yapacağı belliydi. Hatta diğer motosiklet sürücülerini sıfır geçtiği videoları falan var. Geçmiş olsun ne diyelim.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Saçma salak insanlarin saçmalıklarıyla hayatınızı harcamayin. YouTube denen çöplükte Türkçe videoları izlemeyi bıraktığımdan beri hayatım daha güzel)

Motosikleti
    R25
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şiddetle motora binmeye devam etmeni tavsiye ediyorum şeklinde yorum yapan birisi var adamın ölmesini istiyor herhalde.

Kimsenin sürüşünü eleştirecek kadar bilgili ya da tecrübeli değilim ama bu kanal sahibinin videolarını izliyordum ve böyle kaza yapacağı belliydi. Hatta diğer motosiklet sürücülerini sıfır geçtiği videoları falan var. Geçmiş olsun ne diyelim.
    Genç olabilir ama hatasindan hiç ders çıkarmıyor. Ayna kullanmaya hiç gerek yokmuş, pahalı kasklara ise hiç gerek yokmuş sanki kask takmasaydı da ölmeyecekti supermen

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçma salak insanlarin saçmalıklarıyla hayatınızı harcamayin. YouTube denen çöplükte Türkçe videoları izlemeyi bıraktığımdan beri hayatım daha güzel)
    Keşke bende izlemeseydim bir ümid akıllandı sandim ama yok aynı ###

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum sayesinde tanıdım, motosiklet kullanmaktan bi haber, o derece.İşin kötüsü bunu hiç bir sekilde kabul etmiyor hep dış etkenler suçlu, kendi bileceği iş aynı şekilde onaylayanlarinda tabii.Videosunu açmaya değmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)