Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Youtube da denk geldiğim motovlogger kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    O trafikte hız niye yapılır? Bu kaza olmasa da, arabanın biri az sonra kafa gösterecek illa ki. Hızlıysan yine kaçamazsın.
    Bunu aklımızda tutarak şeritler arasında dikkatli sürelim lütfen.

ALTIN KURAL; "GÖR ve GÖRÜN"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı infernus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu ben demiştim demek için söylemiyorum ama 4 ay önce bu saçma motosiklet kullanan arkadaşa yorum yapmışım kazayı izleyince aklıma geldi. tabi benim gibi bir sürü yorum daha var.
    https://i.hizliresim.com/6N9609.jpg

gençlerden ricam bu herifi izleyin ne yapiyorsa yapmayın sonunuz daha fena olur. malesef üzülemiyorum bu gibi durumlarda, klasik takipçi kasma para kazanma hırsı olan abudik bebe felsefesi
    Bu daha çocuk,yaş:18 bilemedin 19. Kaza yaptıktan sonra iniltinin ses tonunda anlaşılıyor. Ben de kendisini uyardım ama kendinden 2.kat büyüklerine atarlı cvplar vermeyi marifet sanan günümüz ukala gençliği.
    The Power of The Dreams.

Haleluya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende kazadan 20 dk sonra falan geçtim ordan arabanın arkası pert olmuştu.içeri girmiştir diye düşündük ama yeredüşmüş ucuz sıyrılmış.biz marmara parkın orda 30 40 la giderken korkarken adamın 90 la gitmesi

Cesaret arttıkça aptallığa doğru evrilir. Kendini öldürmek istiyor olabilir fakat bu işin sakat kalma durumu da olabilir. Sakatlık ölüöden beter olur. Videolarından ve yorumlarından anladığım kadarıyla durumdan ders çıkarma gibi bir yeteneği yok. Kimseye zarar vermez inşallah

Motosikleti
    Artık Yok...
    kazaya kadar olan kızmını izledim kapadım .. geçmiş olsun en başda ama bu arkadaşa kim eğitim vermişse yada nerde ne görmüşse çok yanlış bilgilere sahip.. hemde aşırı..

videonun en başında bir yazı var "yol haritamı belirledim diye" yol haritası kapalı trafikde belirlenmez yol haritası belirlemek öyle bir şey değildir..

nerden görmüşse duymuşsa yanlış bilgiye sahip.. trafikde akıl yürüterek adu denilen bir teknik vardır onla temkinli ağır bir hızda spontane sürülür çünkü anlık bütün denklem bir anda kapalı yada yoğun trafikde değişebilir... bin tane farklı kombinasyo şuraya yazabilirim.. herkesin günlük yaşadığı şeyler.

Neyse tekrar geçmiş olsun..

y.selimbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şun An Yok.
    Geçen yıl rahmetli olan Canr1 in kanalında bir yorum vardı ki bence böyleleri için cuk oturuyor. Ölmüş ama farkında olmayan bir arkadaş daha.Umarım sonu benzemez. Kimsenin başına gelmez

nat675 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Ulan birde yol haritamı belirledim demez mi...

İstemsizce gülüyorum yavv.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)