Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
RKS City Blade

Şüphelenmeli miyim ?..

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online

Uzun süredir ilanda olan yaklaşık 45 gün gibi ;fiyatı uygun ve kayıtlı bir kazası olmayan motosikletten şüphelenmenmeli miyim ?
    Fiyatin uygun olması normal birşey ama piyasası çok iyi ve kazası olmayan bir motosikletin bu kadar sürede satılmaması normal midir ?.

MotoAVM Motosiklet Aksesuarları Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı kygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir ilanda olan yaklaşık 45 gün gibi ;fiyatı uygun ve kayıtlı bir kazası olmayan motosikletten şüphelenmenmeli miyim ?
    Fiyatin uygun olması normal birşey ama piyasası çok iyi ve kazası olmayan bir motosikletin bu kadar sürede satılmaması normal midir ?.
    uzun sure niye satilmaz? uzak bir muhitte ise fiyatindan dolayi yada bir bit yenigi vardır. tek tek maddelerime bakın

Kaza yapmıştır onarımını yapmıştır tamer kaydına sokmamıştır uzak bie yerdedir mesela çanakkaleden ankaraya gitmek gibi düşün. Muayeneden geçmiyordur. Motor kazasız görünüyordur tamer kaydı yoktur ama motoru boşta çalıştırdığında düzensiz ritimler çıkarıyordur kazalı olduğu anlasiliyordur vs vs. Bir yerinde ufak bir sıyrık var diye bile almak istemeyen cins insanlar vardır.

Alıntı Nightingale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yapmıştır onarımını yapmıştır tamer kaydına sokmamıştır uzak bie yerdedir mesela çanakkaleden ankaraya gitmek gibi düşün. Muayeneden geçmiyordur. Motor kazasız görünüyordur tamer kaydı yoktur ama motoru boşta çalıştırdığında düzensiz ritimler çıkarıyordur kazalı olduğu anlasiliyordur vs vs. Bir yerinde ufak bir sıyrık var diye bile almak istemeyen cins insanlar vardır.
    Hocam kaza yapıp yaptırdıusa ve şasede sorun yoksa benim için sorun yok önemli olan motorun sorunsuz olması fiyatı uygun olduğu için bir şekilde eksik taraflarını toplarim umarım pişman etmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun sure niye satilmaz? uzak bir muhitte ise fiyatindan dolayi yada bir bit yenigi vardır. tek tek maddelerime bakın
    Ben Kutahyadayim ,ilan Eskişehir de

Motosikleti
    Aranıyor...
    İlanı paylaşırsan daha iyi yorumlar gelebilir.

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanı paylaşırsan daha iyi yorumlar gelebilir.
    Daha önce başka bir forumda paylaşmıştım ertesi günü satıldı aynısı olsun istemiyorum:/

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorunu sattı, araba aldı.
    Şüphelenmelisin, en temiI gidip motoru görmek ve iyice incelemek. Ona göre hareket edersiniz.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400
    belkide satmaya niyeti yoktur bi yoklayın göstericek mi motoru

Shine34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satan kişi de sıkıntılı olabilir. Görüştünüz mü hiç satıcıyla?

Alıntı Shine34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satan kişi de sıkıntılı olabilir. Görüştünüz mü hiç satıcıyla?
    Evet görüştüm, telefondan pek anlayabileceğimi sanmıyorum ,korkum motosikletin motorunda benim anlamayacagim arıza olması ,servise göstersem alırken onlar anlarlar mi?

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    20-25 gündür ilanda duran fiyatı uygun araç aldık. Araştırma yaptığımda ilan ilk açıldığında fiyatın bi kaç bin lira fazla olduğunu gördüm. Yani biz ilana gördüğümüz sıra fiyatı düşmüş kısmet işte. 10 bin km'dir kullanıyoruz sorun yok. Fiyat yüksektir kimse aramamıştır etmemiştir düşürmüştür. Bunun gibi olabilir.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Ustaya götürmek en rahatı. Ben kazalı motor aldım şasede motorda vb sıkıntı yoktu zaten deposunda ezik vardı sadece yarı fiyatına aldım gayet memnunum.

Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustaya götürmek en rahatı. Ben kazalı motor aldım şasede motorda vb sıkıntı yoktu zaten deposunda ezik vardı sadece yarı fiyatına aldım gayet memnunum.
    Eskişehir'de önerdiğiniz usta var mi

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı kygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskişehir'de önerdiğiniz usta var mi
    İstanbula da yaşadığım için bilmiyodum doğal olarak ama biraz araştırma ile veya foruma sorarak bulursun rahatca

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Valla benimde 1aydir ilanda şehir sebebiyle satılmıyor mesela :D herhangi kaza, değişen hiç bir durum söz konusu değil :D

Bajaj Dominar 400
    Benelli BN-251 Reklam Filmi

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)