Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun aradan sonra selamlar :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Arkadaşlar merhaba 2017 mart ayında malesef talihsiz bi kaza sonucu sağ dirseğim param parça oldu ameliyatlar fizik tedavi vs. derken mecburen ara verdim (bu arada hepinizi çok özledim). Suçun tamamı karşı tarafta olduğundan mahkemeliğim, hep yunus olmak istiyordum fakat kolumdaki hareket kısıtlılığından hayallerim suya düştü malesef. Mahkeme açıklanınca yaklaşık 60-70.000 TL gibi bir para gelecek. Bununla iş kurmayı düşünüyorum bir çok kez yolda kaldığımdan dolayı minivan gibi bir araç alıp şehir içi-şehir dışı yol yaldım,nakliye yapmayı planlıyorum ve kendim dışında motosiklet camiasına bu fikrimi sunmak istedim. Böyle bir şeye kalkışsam pişman olur muyum sizce? hepinize çok teşekkür ediyorum şimdiden, kazasız sürüşler allah'a emanet olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun .

Yeryüzünde ticari işlerde söz söyleyecek enson kişiyim , forum ahalisinden bilgisi olanlar yazar sanırım.

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun .

Yeryüzünde ticari işlerde söz söyleyecek enson kişiyim , forum ahalisinden bilgisi olanlar yazar sanırım.
    Teşekkür ederim, seni gördüğüme sevindim kazasız belasız 👍🏻

Motosikleti
    cıks
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    geçmiş olsun hoş geldiniz

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Öncelikle çok geçmiş olsun sizleri tekrardan aramızda görmek güzel Allah tekrarını yaşatmasın inşaAllah

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    çok teşekkür ederim. ne olursa olsun o ceketi üstünüzden çıkarıp binmeyin motora. kazasız sürüşler

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Geçmiş olsun ve tekrar hoşgeldin.

Ticari konuda küçük bir tavsiyem olacak. Bu devirde hizmet sektörüne (tabiiki bölümden bölüme değişir) para yatırmanı pek tavsiye etmem. Ki bulunduğun bölgede yapmak istediğin işi yapan birileri var ise hiç bulaşma

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçmiş olsun, şöyle muhabbet edilecek güzel bir cafesi olan motor yıkama yerine ne dersiniz?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Öncelikle geçmiş olsun. Ne iş yaparsan yap müşterim ne istiyor diye düşün kar veya zarar hesabı yapma. Müşterin senden memnun olduğu sürece başkasının 3 lira dediği şeye sen 5 lira desen bile gelip senle çalışırlar insanlar için para önemli değil yeter ki başı ağrımasın.

Benim kısa bir esnaflık hayatım oldu. Herkesin 3 lira dediği işe ben 5 lira derdim gelip benle çalışıyorlardı. Çünkü millet bıkmış karısından dertli,çocuğundan dertli, işçisinden dertli, iş yaptığı yerden dertli, alacağından dertli, trafikten dertli anlayacagın her şeyden dertli bir de senle uğraşmak istemiyor onun için başını ağrıtmadığın sürece üç beş kuruşu görmüyor. Ne zaman ya bak falanca yerde bu fiyat diyorsa anlaki senden de dertli. Mümkün olduğunca yanında işçi çalıştıran kişilerle çalış.

Kısacası işine gelirse hemşerim demediğin sürece ne iş yaparsan yap başarısız olman mümkün değil.

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, şöyle muhabbet edilecek güzel bir cafesi olan motor yıkama yerine ne dersiniz?
    Bu fikirde var aklımda. İstanbulda 1-2 kez götürmüstüm motorumu görmek amaçlı ki motor yıkamaktan büyük keyif alan biriyim değerlendiricem, teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:59 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Ne iş yaparsan yap müşterim ne istiyor diye düşün kar veya zarar hesabı yapma. Müşterin senden memnun olduğu sürece başkasının 3 lira dediği şeye sen 5 lira desen bile gelip senle çalışırlar insanlar için para önemli değil yeter ki başı ağrımasın.

Benim kısa bir esnaflık hayatım oldu. Herkesin 3 lira dediği işe ben 5 lira derdim gelip benle çalışıyorlardı. Çünkü millet bıkmış karısından dertli,çocuğundan dertli, işçisinden dertli, iş yaptığı yerden dertli, alacağından dertli, trafikten dertli anlayacagın her şeyden dertli bir de senle uğraşmak istemiyor onun için başını ağrıtmadığın sürece üç beş kuruşu görmüyor. Ne zaman ya bak falanca yerde bu fiyat diyorsa anlaki senden de dertli. Mümkün olduğunca yanında işçi çalıştıran kişilerle çalış.

Kısacası işine gelirse hemşerim demediğin sürece ne iş yaparsan yap başarısız olman mümkün değil.
    katılıyorum, ne iş yapılırsa yapılsın saygı,verilen değer ve işini severek yapmak önemli. Ağzında sigarayla müşterinin yüzüne bakmazsan istediğin kadar ucuza sat yine tutunamazsın. teşekkürler 👍🏻

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)