Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki Spitzer mi Daelim Roadwin mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Yuki Spitzer 2013 model 8.5bin km de fiyati 6000TL
    Dealim Roadwin 2012 model 19bin km de fiyati 6.500TL
    Daha önce 100cg kullandım şimdi boyle bi SS e geçiş isteğim var. Sizce hangisini almalıyım bütçem 6.500TL.
    Not: Apaci değilim her zaman tam koruma giyinerek motora binerim. Cg kullanıcılara hep ön yargılı bakıldığından yazma gereği duydum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda NC700S
    Bence Yuki den uzak dur , Daelim daha kaliteli ve bilindik bir marka Yuki ye göre tabi.

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum ikisine alma bence

Ama kesin birini alıcam diyorsan daelim al.

Paranı ateşe at yuki alma sana o kadar söylüyorum

Yuki o kadar mı kötü, kullananların kötü yorumunu bulamadım hiç forumlarda ama herkes kötülüyor nedense.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Daelim. Yuki berbat bir motor. Sekline aldanma

Bana kalırsa illa ss olsun diyorsan ve bütçen de azsa lifan kpr 200 al derim tabi fiyatlarını görmedim ama yuki den falan daha iyidir

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    6 senelik ss görünümlü motorlar ne derece sağlıklı ve masrafsızdır, tartışılır. Eğer illa 2'sinden birini alacaksan da cebinde az biraz bütçe ve de tanıdık iyi bir ustan olsun bence..

Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa illa ss olsun diyorsan ve bütçen de azsa lifan kpr 200 al derim tabi fiyatlarını görmedim ama yuki den falan daha iyidir
    Şimdi inceledim güzel tipli motorlar biraz bütçemi aşıyor araştırayım belki kafama yatar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Alıntı compliant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce 100cg kullandım şimdi boyle bi SS e geçiş isteğim var. Sizce hangisini almalıyım bütçem 6.500TL.
    Not: Apaci değilim her zaman tam koruma giyinerek motora binerim. Cg kullanıcılara hep ön yargılı bakıldığından yazma gereği duydum.
    Hero Karizmaya ne diyorsunuz peki 2016 model 6bin km 5.500TL civari

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Karizma daha güvenilir

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Bir bayide yuki marka sıfır motosikletler vardı. Nedir diye gidip bakayım dedim. Aynasına dokundum düştü. Elciği çevirdim elimde kaldı. Boyasını sprey ile yapmışsın gibi duruyor. Karenajlar kağıt helva gibi. Bak sıfır motor diyorum. Neye dokunsan elinde kalıyor.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bayide yuki marka sıfır motosikletler vardı. Nedir diye gidip bakayım dedim. Aynasına dokundum düştü. Elciği çevirdim elimde kaldı. Boyasını sprey ile yapmışsın gibi duruyor. Karenajlar kağıt helva gibi. Bak sıfır motor diyorum. Neye dokunsan elinde kalıyor.
    yav arkadaş kusura bakmada biraz atıyorsun gibi geldi motorlar kasada geliyor takan usta aynayı 2 diş tutturduysa motora neden b.k atarsın yukiyi bende sevmem ama bu kadar değil
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav arkadaş kusura bakmada biraz atıyorsun gibi geldi motorlar kasada geliyor takan usta aynayı 2 diş tutturduysa motora neden b.k atarsın yukiyi bende sevmem ama bu kadar değil
    2015 te benim motosiklet aldığım yer satıyordu. Hayatımda bu kadar boktan bir ürün görmedim. Hatta bazı boklarımı daha çok sevmiş olabilirim Yuki den

Motosikleti
    2015 te benim motosiklet aldığım yer satıyordu. Hayatımda bu kadar boktan bir ürün görmedim. Hatta bazı boklarımı daha çok sevmiş olabilirim Yuki den
    sizin sevip sevmemeniz hiç umrumda dahi değil sevdiğiniz şeyinizle mutluluklar dilerim ������

Motosikleti
    XMAX 250
    sizin sevip sevmemeniz hiç umrumda dahi değil sevdiğiniz şeyinizle mutluluklar dilerim ������
    Sende mutlusun onunla. Tuvalet esnasında vesikalık çekilseydi bütün kimliklerde tebessüm ve rahatlama dolu fotoğraflar olurdu. Hiç yapmadığın bir şeyse bilemem tabi kendi içinde filan buharlaştırıyorsundur belki.

Motosikleti
    Sende mutlusun onunla. Tuvalet esnasında vesikalık çekilseydi bütün kimliklerde tebessüm ve rahatlama dolu fotoğraflar olurdu. Hiç yapmadığın bir şeyse bilemem tabi kendi içinde filan buharlaştırıyorsundur belki.
    kendi şeyiyle mutlu olan ilk sizi gördüm değişik bir psikoloji sifonu çekince üzülüyorsunuz sanırım yazık .
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    XMAX 250
    kendi şeyiyle mutlu olan ilk sizi gördüm değişik bir psikoloji sifonu çekince üzülüyorsunuz sanırım yazık .
    Herkes mutludur kendi şeşiyle hiç yapamadığını bi düşün Mesele sifonu çekince gitmesi değil. Yapması. Farkındaysan. Yuki ve Bok aynı başlık altında çok fazla karşımıza çıkıyor. E boktan bir motor konuşurken başka bir şeyde düşünülemezdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

Alıntı compliant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka marka ve modeller bak dostum bunlar iyi gelmez sana.

Motosikleti
    Herkes mutludur kendi şeşiyle hiç yapamadığını bi düşün Mesele sifonu çekince gitmesi değil. Yapması. Farkındaysan. Yuki ve Bok aynı başlık altında çok fazla karşımıza çıkıyor. E boktan bir motor konuşurken başka bir şeyde düşünülemezdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

her neyse size iyi günler dilerim

Varmı önerin hero karizma bakiyorum şuanda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)