Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Vfr800 hanemize hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Merhaba arkadaşlar, 1 haftadır banlıydım bu sürede boş durmadım 😃pazartesi satışı alıyorum inşaallah.
    Yüksek cc ye mt07 ile başlayıp kısa zamanda çeşit çeşit motosiklet kullandım, sürekli uzun yol yaptığım için çok sevsemde nakedla aramıza bir çizgi çizerek yeni ufuklara yelken açayım dedim.
    Aklımı çelen yine nakeddan bozma bi touring oldu (cbf1000) ancak kafama göre bi cbf bulamadım.

Hiç hesapta yokken göynüm vfr ' a kaydı.

2008 model 50 küsür binde her ne kadar güncel olan 2016 model motosikletten inip buna binecek olsamda içim kıpır kıpır.

sailor33, emremm, wing41 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hayırlı gazlamalar, allah kaza bela vermeye.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız.
    Keyifli ve fren performansı çok iyi bir alettir kendileri. Yalnız ağırdır biraz ona göre

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı gazlamalar, allah kaza bela vermeye.
    Eyvallah hocam daha iyileri sana nasip olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız.
    Keyifli ve fren performansı çok iyi bir alettir kendileri. Yalnız ağırdır biraz ona göre
    sağolun hocam
    evet mt den sonra biraz zorluyacak ama şehir içine hiç girmiyorum gibi birşey haftadan haftaya yol yapıyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Hayirli olsun guzel gunlerde binin cok guzel gorunuyor

Nakit ihtiyacı olduğu için mi böyle bir şey yaptın merak ettim? Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı mombohunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun guzel gunlerde binin cok guzel gorunuyor
    Sağolasın hocam daha iyileri size nasip olsun inşaallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nakit ihtiyacı olduğu için mi böyle bir şey yaptın merak ettim? Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.
    hayır hocam piyasaları aynı hemen hemen, üste para almıyorum. mt07 nin piyasası daha hızlı tabi ama ben kullanıcı olduğum için buna pek takılmıyorum

Hayırlı olsun boldusta motosikletin maşaAllahı var gayet temiz duruyor,kazasız sürüşler dilerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun boldusta motosikletin maşaAllahı var gayet temiz duruyor,kazasız sürüşler dilerim.
    Sağolasın hocam daha iyileri sana nasil olsun inşallah

Motosikleti
    VFR 800
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın inşallah. Aynalar CBR 1000rr
    Sailor'ın da dediği gibi ağırlığına alışsan da gerçekler değişmiyor fakat otoban sürüşünde gayet oturaklı. Trafikte bol hararetli, 1 ve 2. viteslerde dahi soğuma başlamıyor fakat bir bütün olarak iyi bir spor tur motosikleti. Mt07 den sonra sürüş pozisyonu farklı gelecek malum, depo için kaymaz yapışkan pedler zaruri denebilir.

Motosikleti
    MT-07
    Hayırlı olsun. İyice kullanıver. Benimde aklımı çeliyor. Şehir içi ve dışı performans + yakıt tüketim değerlerini bekliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı alargada adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın inşallah. Aynalar CBR 1000rr
    Sailor'ın da dediği gibi ağırlığına alışsan da gerçekler değişmiyor fakat otoban sürüşünde gayet oturaklı. Trafikte bol hararetli, 1 ve 2. viteslerde dahi soğuma başlamıyor fakat bir bütün olarak iyi bir spor tur motosikleti. Mt07 den sonra sürüş pozisyonu farklı gelecek malum, depo için kaymaz yapışkan pedler zaruri denebilir.
    Sağolun hocam, daha 1 yıllık motosiklet kullanıcısıyım ybr, rx3, duke 200-390dan sonra çok karşı çıkılmasına rağmen mt07 aldım. 10bin kmdir mt07 ile beraberiz tehlikesiz şekilde, çok fazla motosiklet kullandım tabi bu süre zarfında. Açıkçası kullandıklarım arasında en çok hoşuma gidenlerden biri fazer 8 di, nakedın trafikteki rahatlığınıda pek seviyordum uzun turdan geldikten sonra sıkışık trafikte beni hemencik eve atıyordu mt ama Karadeniz turundan geldikten sonra 1 hafta boynum omuzlarım tutuldu yediğim rüzgardan.
    Vfr hiç aklımda yoktu bi anda teklif geldi, araştırdım benim kullanım tarzıma uygun ve kullanıcıları tarafından sevilen bi motosiklet olduğuna kanaat getirdim. Hayırlısı bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. İyice kullanıver. Benimde aklımı çeliyor. Şehir içi ve dışı performans + yakıt tüketim değerlerini bekliyorum.
    Eyvallah hocam, 1200lüğüde sana nasip olsun inşaallah.
    Şehir içi için alacağım arkadaş bile düşünme diyor durum o kadar kötüymüş şehir içinde 😊 yakıytada vtec açmadan uzun yol 5-6lt arası vtecli kullanımda 8lerden bahsediyorlar.
    Benim alma amacım 3lü çanta seti (karadeniz turumda çadır atamadım mtde yer olmadığından içimde ukte kaldı) Frenaj başarısı ve sorunsuz bi motosiklet olması.

Mt07 yi almak isteyen herkese şiddetle tavsiye etmeye devam edicem o ayrı 😊

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun abi Tekerin düz bassın darısı başıma

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun hocam, daha 1 yıllık motosiklet kullanıcısıyım ybr, rx3, duke 200-390dan sonra çok karşı çıkılmasına rağmen mt07 aldım. 10bin kmdir mt07 ile beraberiz tehlikesiz şekilde, çok fazla motosiklet kullandım tabi bu süre zarfında. Açıkçası kullandıklarım arasında en çok hoşuma gidenlerden biri fazer 8 di, nakedın trafikteki rahatlığınıda pek seviyordum uzun turdan geldikten sonra sıkışık trafikte beni hemencik eve atıyordu mt ama Karadeniz turundan geldikten sonra 1 hafta boynum omuzlarım tutuldu yediğim rüzgardan.
    Vfr hiç aklımda yoktu bi anda teklif geldi, araştırdım benim kullanım tarzıma uygun ve kullanıcıları tarafından sevilen bi motosiklet olduğuna kanaat getirdim. Hayırlısı bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Eyvallah hocam, 1200lüğüde sana nasip olsun inşaallah.
    Şehir içi için alacağım arkadaş bile düşünme diyor durum o kadar kötüymüş şehir içinde �� yakıytada vtec açmadan uzun yol 5-6lt arası vtecli kullanımda 8lerden bahsediyorlar.
    Benim alma amacım 3lü çanta seti (karadeniz turumda çadır atamadım mtde yer olmadığından içimde ukte kaldı) Frenaj başarısı ve sorunsuz bi motosiklet olması.

Mt07 yi almak isteyen herkese şiddetle tavsiye etmeye devam edicem o ayrı ��
    Naked gerçekten çok güzel bir tarz. Ben de çok seviyorum. Yolun sonunda şehirde rahat gezilebilecek, çok konuda da tatmin sağlayan bir tarz. 100-120 km gibi hızlarda sorun yaşatmıyor ama işte o hızları geçiyoruz maalesef. Şimdi şu radar olayı işin içine girince biraz değişti bu hız olayları da işin aslı. 150 km çok güzel bir sürat uzun yolda, VFR'de de 150-160 arası çok iyi oluyor, süzülerek gidebiliyorsun. Vtec devrede değilken gaz tepkisi gayet olgun. Şehre girince sabırları zorluyor sadece Bundan önceki motosikletim de naked'tı senin gibi. Alma sebebim uzun yol konforundan ziyade, VFR'yi 2010'dan beri kafaya takıp, ama o sebepten, ama bu sebepten alamamış olmamdı. İçimde kalmasın deyip aldım, gayet memnunum. Başka bir tat. Umarım sen de memnun kalırsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    @alargada ohoo biz vfr kullanıcısına denk gelmişiz hemde, inşaallah sizde bende kazasız belasız ağız tadıyla kullanırız😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Alıntı tokhanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi Tekerin düz bassın darısı başıma
    inşaallah daha iyileri nasip olur hocam sağolun
    alargada bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Şehir içinde sakin kullanımda 8,5 -9 lt arası. Altını unut. Uzun yolda 6 litreden aşağı düşüremedim.

Şehir içinde harareti bir nebze aşağıda tutmak için tempolu sürmek gerekiyor. Bu da bir risk olduğundan hiç heycana gerek yok. Alıştıktan sonra kıvrak bile geliyor
    alargada bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    hayırlo olsun

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Hocam ilk resimde neden aynalarda 2 farklı poz var?

Hayırlı olsun bu arada

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içinde sakin kullanımda 8,5 -9 lt arası. Altını unut. Uzun yolda 6 litreden aşağı düşüremedim.

Şehir içinde harareti bir nebze aşağıda tutmak için tempolu sürmek gerekiyor. Bu da bir risk olduğundan hiç heycana gerek yok. Alıştıktan sonra kıvrak bile geliyor
    Büyük başarı... Honda mühendisleri ağlıyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ilk resimde neden aynalarda 2 farklı poz var?

Hayırlı olsun bu arada
    Alacağım arkadaş çekti fotoğrafı sorarı ama poz aynı açılar farklı gibi geldi 😃 Sağolasın daha iyisi sana nasip olsun hocam

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)