Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TEM'de motosiklet kamyonun altına girdi: 1 ölü

Motovento
    REKLAM ALANI
    özgürgenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    TEM Otoyolu'nda, emniyet şeridinde park halinde olan kamyonun altına hızla giren motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti Yaşanan kaza nedeniyle trafik durma noktasına geldi.

Kaza, saat 14.30 sıralarında TEM Otoyolu, Edirne istikameti, Altınşehir Mevkii'nde meydana geldi. İddialara göre, motosikletli genç sürücü emniyet şeridinde duran bir kamyonetin altına hızla girdi. Kaza sonrası yardıma koşan vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri motosiklet sürücüsünün hayatını kaybettiğini belirlerken TEM'de trafik durma noktasına geldi. Kaza yerinde güvenlik önlemi alan polis ekipleri, bir süre duran trafiği tek şeritli ve iki şeritli olarak akımını sağladı.
    Kazada hayatını kaybeden sürücü ambulans ile morga kaldırılırken, kazanın oluş biçimi ile ilgili soruşturma sürüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Allah rahmet etsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Öncelikle Allah rağmen eylesin.

Her gün gittiğin Yok, ben 70-80 ile emniyet şeridinden giderken çoğu motosiklet sürücüsü 100-110 la yanımdan geçiyor. Benim sürüşüm bile tehlikeli iken diğerleri ölümle dans ediyor resmen.

Herkesin acelesi var, herkes birbirini gecme derdinde.Bir farkındalık oluşturulma ise bu sekilde emniyet seridinde ölümler devam eder.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Allah rahmet eylesin..
    Anlatimin biraz kamyon soforunun hatasi var gibi olmus ben olayi birebir goren arkadastan esindigim bilgi su sekilde;
    Kamyonet arizalanmis ve emniyet seridine cekilmis arac soforu reflektor vs koymus bekliyormus.
    Motorcu arkadas hizliymis ve buyuk ihtimalde dalginmis gormemis ilk once reflektore carpmis ve bi an noluyoruz diyene kadar toparlayamadan kamyonetin altina girmis.
    Hizi varmis ve kaskininda olmadigini soyluyorlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    HER YERDE kaza vardı 3 günde 4 kez felan kaza gördüm

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    aralıkta bu tatlı havaları gören çıldırıyor, gazlamaya çıkıyor tabi.
    ne yalan söyleyeyim bende çıkıyorum 2 gündür.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Anlatımda suçlu kamyon şoförü gibi anlatmıyor ki, emniyet şeridinde durmuş olan kamyon diyor. Emniyet şeridini usulüne uygun kullanmış kamyon. Motorcuya Allah rahmet etsin. Kendi etmiş, kendi bulmuş.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumlarda bir iyilesme goruyorum. Kimse kamyoncuyu gommemis. Demek ki artik emniyette motosiklet surmenin bize tolere edilip abarttigimizda haksiz ciktigimizdan, bazi trafik kanunlarindan daha cok haberdariz, emniyet seridinin ne sartla olursa olsun tum motorlu araclarin seyri icin yasak olduguna, en sag seritte ilerleyen aractan daha hizli giderek kaza yaptigimizda nolursa olsun haksiz oldugumuza uyanmaya baslamisiz. Cunku oyle. Ehliyetiniz varsa bilmeniz gerekir.

Aydinlanma baslamis. Ne guzel

yulis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 --> RTR180-->CBF1000FA
    bi yorum yapıp konuyu hortlatayım kanı kaynayan kardeşlerime ibret olsun
    vefat eden kardeşimize Allah rahmet eylesin.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    başlığı görünce kesin kamyoncu ölmüştür dedim meğersem motosikletli hayatını kaybetmiş.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ben emniyet şeridince hızlı gitmye çekiniyorum kaza videosuda çok gördüm bu şekilde özellikle duran trafikte emniyet şeridine kaçanda çok oluyor aniden kapı açanda

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Doğal seleksiyon.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)