Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

%80 şehir içi %20 şehir dışı tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Kardeş ben uzun zamandır kullanıyorum pulsar200ns 'i 2016'sınıda kullandım şu andada abs mevzusuna ve euro4 oluşuna bakarak 2017sini kullanıyorum hiç bir şekildede sorun yaşamıyorum gayet performanslı ve torklu uzun yolada rahat gidiyor şehir içindede çok iyi değil traktör-kamyon yeri geldiğinde araçları bile rahatlıkla sollayabiliyorum bir malı alırken forumda bu motosiklet için çok kötü yorumlar yapılır ama tam tersine çok iyi yorumlarda yapılır fakat şu bir gerçekki sorunu olmayan kimse buraya gelip bu motosikletten çok memnunum diye konu açmaz sorunu olan dert yanar hepsi bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baycall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben uzun zamandır kullanıyorum pulsar200ns 'i 2016'sınıda kullandım şu andada abs mevzusuna ve euro4 oluşuna bakarak 2017sini kullanıyorum hiç bir şekildede sorun yaşamıyorum gayet performanslı ve torklu uzun yolada rahat gidiyor şehir içindede çok iyi değil traktör-kamyon yeri geldiğinde araçları bile rahatlıkla sollayabiliyorum bir malı alırken forumda bu motosiklet için çok kötü yorumlar yapılır ama tam tersine çok iyi yorumlarda yapılır fakat şu bir gerçekki sorunu olmayan kimse buraya gelip bu motosikletten çok memnunum diye konu açmaz sorunu olan dert yanar hepsi bu
    Honda CB 125F alacağım sanırım.

Hocam viraj alırken stop etme olasıgından bahsedenler var. Haliyle Pulsar biraz zor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)