Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BULUŞMA TANIŞMA

Motovento
    REKLAM ALANI
    pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Bursa-Orhangazi çok yalnızım dostlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr 250r
    yine yapalım hocam motosiklet kültürü ölüyor gibi geliyor bana eskiden herkes selam verirdi gelip geçerken şimdi o da azaldı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

istanbul cevresinde olan abilerim kardeşlerim numara atsın ozel mesaj olarak wp grubuna ekleyeyım gelmek isteyen herkesi yada daha tecrübeli bir abimiz yaparsa ona da uyarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:43 ----------

Alıntı mc-hot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul-Pendik
    wp grubu kurucam numara at istersen hocam özel mesajdan

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

Alıntı CagrioneTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş Çayırova Gebze
    Ev Şişli İstanbul. bu güzergahtakiler el sallasın diyecem bütün İstanbul nerdeyse
    başkan mesajdan no at istersen wp grubundan haberleşelim buluşma için

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beylikdüzünden her sabah geç kalıp Levent’e yardıran bir Dominar görürseniz çakarlı, o kesin benimdir
    bende buluşmaya keşke bir dominar gelse diyordum hocam özelden no atarmısın :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de ümraniyedeyim. Ev de iş de sosyal hayat da ümraniye içinde :D önümüzdeki hafta bir nikah durumum var. Sonraki haftalarda bir organizasyon olursa cumartesi ya da hafta içi akşamları katılabilirim. Motosikletimi kimseye kullandırtmam ama haberiniz olsun
    tamam hocam ayıp ediyorsun senin motorun etrafına bant çekeriz yaklaşmasınlar diye numara at sen konuşalım :d

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayrampaşadayım bro
    numara yolla kankam

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:50 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul Beşiktaş/Üsküdar. Siz mekan söyleyin ben iki üç arkadaşı da kapar akarım ortama
    tamam sen numara at gruba ekleyeyım hocam mekanı sen soylersın grupta :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güngörenden selamlar
    şimdiden 3 tane dominar olduk numara yolla hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kastamonudan selamlar varmı kimse?
    kastamonuluyum ama şuan maalesef kardeşim :d

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Alıntı mutluemlak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 dan beri üyeyim.
    hafta sonları sürekli toplu gezi olurdu
    çarşamba akşamları meşhur der saadet geceleri.
    perşembeleri özgürlük parkı toplanmaları...
    eskiden her hafta sürekli buluşma olurdu sonradan sonradan kayboldu.
    yaza merhaba gezisi olurdu yuvacık vb.
    ama düşündüğünüz gibi sürekli bi atraksiyon olurdu
    alper erhan size sesleniyorum yaşlandıkmı be yaaa
    hadiyin gene toplantılara başlayalım
    silkenelenelim uyanalım...
    hocam umarım bu konu bir SİLKELEYİCİ olur :D
    endurocu adayı :D

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    istanblueden selamlar

ben şimdi asosyal biriyim, yani buluşacağız da ne yapacağız ne konuşacağız?

ben orada başlarım motor lastiği fiyatlarından sonra siz başka şey söylersiniz sonra ben bu sefer trafik sigortası fiyatlarından devam ederim ve ortam bozulur hiç güzel olmaz. ben teknik konularda muhabbet etmeye çalışacağım sonra karşımdaki adam sıkılacak bu sefer yine olmayacak.

iki hafta önce mangal yaptık ailecek ve abime yerde bulduğum bir tahta parçasını gösterdim, bir mobilyadan kopmuş tahta parçasıydı ve abime sordum "bu ne?" diye ve abim "tahta" dedi..... ve bende "bilemedin, bu bir biyel kolu" dedim ve abim gülmeye başladı sonra "yürü git lan" dedi

yani dünyaya bakış açılarımız farklı.

şunun tahta halini düşünün işte bildiğiniz bundandı;

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Arada "motorcu sohbeti" yapmak isteyen arkadaşlarımız, her Cuma kulüp evimizde 20:30 sonrası yaptığımız sohbet toplantılarına katılıp, çayımızı, kahvemizi içebilirler. Bu noktada yanlış anlaşılmak istemem. Bu bir reklam değildir. Kulüp kurallarımız bellidir ve bizim için iki teker kullanan herkese sohbet muhabbet için kapımız her daim açıktır. Katılmak isteyen olursa, geldiğinde forumdan shadowmaster'ın daveti ile geldik diyebilir orada her kim varsa... http://www.chaosturkeymc.com/iletisim
    BlackGhost bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı pintus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa-Orhangazi çok yalnızım dostlar.
    topanacağımız gün motoruna atla gel dostum :D
    pintus bunu beğendi.
    endurocu adayı :D

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı yqeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine yapalım hocam motosiklet kültürü ölüyor gibi geliyor bana eskiden herkes selam verirdi gelip geçerken şimdi o da azaldı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

istanbul cevresinde olan abilerim kardeşlerim numara atsın ozel mesaj olarak wp grubuna ekleyeyım gelmek isteyen herkesi yada daha tecrübeli bir abimiz yaparsa ona da uyarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:43 ----------

wp grubu kurucam numara at istersen hocam özel mesajdan

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

başkan mesajdan no at istersen wp grubundan haberleşelim buluşma için

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

bende buluşmaya keşke bir dominar gelse diyordum hocam özelden no atarmısın :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

tamam hocam ayıp ediyorsun senin motorun etrafına bant çekeriz yaklaşmasınlar diye numara at sen konuşalım :d

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

numara yolla kankam

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:50 ----------

tamam sen numara at gruba ekleyeyım hocam mekanı sen soylersın grupta :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

şimdiden 3 tane dominar olduk numara yolla hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

kastamonuluyum ama şuan maalesef kardeşim :d

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

hocam umarım bu konu bir SİLKELEYİCİ olur :D
    Bro özelden nasıl yazılıyo buton bulamadım arkadaş eklemeden mesaj atılmıyor sanırım ekledim ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Buldum mesaj atmayı

Motosikleti
    honda cbr 250r
    WP GRUBUNU KURDUK ARKADAŞLAR KATILMAK İSTEYEN NUMARA YOLLASIN

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Hadi arkadaşlar güzel bi grup kuralım herkesi bekliyoruz

Bende katılmak isterim esasında ama ağustos 20 ye kadar yokum istanbulda.
    Aslında motorcuda sayılmam cbr250 var ama ehliyet daha gelmedi. Buluşma olursa ilerleyen zamanlarda katılmak isterim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)