Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tekerleğe Çivi Girmesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Şu fitil attıranlar bir Allah’ın kulu çıkıp söyleyebilirmi, fitil yüzünden başıma şu geldi vs.. herkes prof olmuş. Ben fitilli lastikle 20 bin km yaptım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu fitil attıranlar bir Allah’ın kulu çıkıp söyleyebilirmi, fitil yüzünden başıma şu geldi vs.. herkes prof olmuş. Ben fitilli lastikle 20 bin km yaptım
    bende 30 bin yaptım 5 fitil ile bir kere hava kaçırdı teki yenisini taktım 😁

3 tane fitil ile +10 bin km yaptım. En ufak sıkıntım olmadı

Motosikleti
    R25
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 30 bin yaptım 5 fitil ile bir kere hava kaçırdı teki yenisini taktım 😁
    Valla abi herkes Prof olmuş her kafadan bir ses. Bana fitil ile sorun yaşayıp zararı şudur diye mantıklı bir açıklama yapan olursa bende birdaha yaptırmayacam

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar teşekkür ederim.

O ustaya dikkat et, çıkan lastiği incele.
    Hata, gerçekten saklanabilecek türden mi yoksa saklanamaz türden mi?
    Saklanamaz türden ise, saklayamadığı için söylemek zorunda kalmış olabilir.
    Mesela, sökme anında ise, sökerken janta da hasar vermiş mi?
    Hatadır, olur ama her açık konuşan bazen mecburiyetten de konuşuyor olabilir.
    Bu kaza beni iyice paranoya yaptı ))
    Kendime bile şüpheyle bakıyom aynada, arkamı döndüğümde ya hareket çekiyorsam diye
    Valla abi ben de kaza geçirmediğim halde paranoya yaptım malum Türkiye eskisi gibi değil. Dış lastiğin yarım karışlık kısmı tam oturmamıştı. Biraz içe çökük gibiydi. Usta orayı göstermişti hatta. Neyse şimdi fotoğrafını çekip atayım dedim de sürerken düzelmiş sanırım, kaybolmuş bir şey göremedim. Yüzde yüz içim rahat değil tabi ama öyle inanmak istediğim için biraz da kendimi kandırıyor olabilirim. İnanmak istiyorum hala iyi insanların olduğuna Saygılar.
    yürekçe bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla abi herkes Prof olmuş her kafadan bir ses. Bana fitil ile sorun yaşayıp zararı şudur diye mantıklı bir açıklama yapan olursa bende birdaha yaptırmayacam
    tubeless lastikte hava hemen boşalmıyor 200 300 ler kovalanıyorsa tabiki iç yama ama fıtı fıtıysan ben fitilden zarar görmedim hepte kendim atarım kamyona bilemfitil atıyorum 160 psi 90 kmh giderken fitil zarar görmüyor 20 30 ton ile
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)