Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piyanocu Malı Pahallı Satıyor YZF R1 Japon Tofaşı Malı Ucuza Veriyor CBR 1000RR ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Piyanocu 115.950 TL Yzf R1
    Japon Tofaşı 82.800 TL Cbr 1000rr

Neden böyle yapıyorsun piyanocu neden

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:26 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:33 ----------

Bu fiyata yamaha zor satar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Zor mu satar
    Bugün bu fiyata bu motor satılmaz dedikleri 50cc Yamaha neosun bayide sıfır işlemleri yapılırken denk geldim sen canını sıkma her türlü satılır

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    zaten satmıyor söylediğiniz gibi. R1 bayilerde yok. Şu adetli sattığı tek motor tracer 700 ve xmax. Türkiyede 0 olarak ya 1 tane ya 2 tane anca bulunur. Honda yine iyi. Ama şöyle bir durum var 85 lira verecek adamın aklında r1 varsa öyle 20 30 lirayı düşüneceğini sanmıyorum.

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amerika fiyatı yaklaşık 17 bin dolar, İngiltere 17 bin pound. Türkiye'de 1000 RR da R1 de alım gücü düşünüldüğünde astronomik fiyatlara geliyor. Öte yandan 100 bin e anca boş Renault Megan alındığı düşünüldüğünde bence ucuz bile. Motoru dışında hiç bir şeyi olmayan Mt-07 40 bin e dayandı. Yakında bankalara bisiklet için kredi almaya gidicez.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı Metilen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika fiyatı yaklaşık 17 bin dolar, İngiltere 17 bin pound. Türkiye'de 1000 RR da R1 de alım gücü düşünüldüğünde astronomik fiyatlara geliyor. Öte yandan 100 bin e anca boş Renault Megan alındığı düşünüldüğünde bence ucuz bile. Motoru dışında hiç bir şeyi olmayan Mt-07 40 bin e dayandı. Yakında bankalara bisiklet için kredi almaya gidicez.
    Bu millet hak ediyor. İmkanı olan yurt dışına kaçsın keyfine baksın ki zaten öyle yapıyolar.

Sonra gurbetçi akını oluyor Türkiyeye döviz malum ben olsam bende arada gelir 1000 euro veya dolar getirir yer içer 1 hafta sonra dönerdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)