Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlangıc motoru hakkında bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar ben yeni motora baslıcam cbr 125 yada yzf 125 arasında gidip geliyorum hangisini alırım yzf 125 cok yakıyor felan diyorlar yardımcı olurmusunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Honda nın yedek parçaları daha ucuz diye biliyorum. İlk motorun düşüreceksin canın yanacak sonuçta

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Bayiye gidip periyodik bakım fiyatlarını sorabilirsin.
    Birkaç temel parça fiyatını sorabilirsin, zincir dişli seti, hava filtresi,ayna, yan grenaj gibi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı Motorcugenc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar ben yeni motora baslıcam cbr 125 yada yzf 125 arasında gidip geliyorum hangisini alırım yzf 125 cok yakıyor felan diyorlar yardımcı olurmusunuz
    Kardeşim merhaba,
    Bende yzf r125 kullanıyorum. Beğenmediğim hiç bir yönü yok motorumun. 125 lik motosikletten 160-170 yapmasını beklemeyen herkesi tatmin edecek bi motosiklet. Yakıt konusuna gelirsek 100km/2lt yakıyor. Yani 14 kuruş gibi bi rakama tekamül ediyor, today 50de bunu yakıyo

Motorumu dün satılığa koydum, daha yüksek cc bi motosiklet alayım diye ve bunu yaparken yeni alacağım motorun yzf'den en az iki kat daha fazla yakacağını bilmek beni çok üzüyo Yakıtı çok iyi gözün kapalı alabilirsin temizini.
    Motorcugenc2 bunu beğendi.
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

yzf 125 almak istiyorum ama herkes cok yakıyo o alınırmı felan diyorlardı yardımcı oldugunuz için teşşekürler

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim merhaba,
    Bende yzf r125 kullanıyorum. Beğenmediğim hiç bir yönü yok motorumun. 125 lik motosikletten 160-170 yapmasını beklemeyen herkesi tatmin edecek bi motosiklet. Yakıt konusuna gelirsek 100km/2lt yakıyor. Yani 14 kuruş gibi bi rakama tekamül ediyor, today 50de bunu yakıyo

Motorumu dün satılığa koydum, daha yüksek cc bi motosiklet alayım diye ve bunu yaparken yeni alacağım motorun yzf'den en az iki kat daha fazla yakacağını bilmek beni çok üzüyo Yakıtı çok iyi gözün kapalı alabilirsin temizini.

depo fullenmesi ne kadar tutuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı Motorcugenc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzf 125 almak istiyorum ama herkes cok yakıyo o alınırmı felan diyorlardı yardımcı oldugunuz için teşşekürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Sen hiç araştırıyormusun alacağın motorları?

11,5 litre yakıt kapasitesi var, benzinde 6,5tl dersek 74 lira gibi bi parayla doluyor.
    Ben hiç 40 liradan fazla almadım, pazardan pazara binip eve dönerken fullüyorum
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)