Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet randevusu bulamıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar a2 ehliyet için randevu alıcam bi türlü bulamıyorum en erken eylüle var nasıl daha erken alırım bi yolu yok mudur? Çıldıracağım artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    Aynı sorunu yaşadım.
    1. secenek: Her gece istanbul içi tüm nufus mudurluklerini kontrol et, illaki randevusunu iptal eden oluyor. Ben 3 gun denemeden sonra bulabilmistim
    2.seçenek : bazı nufus mudurluklerinde sıra olmadan da işlem yapılıyormuş. Hatta benim randevu aldigim atasehir nuf.mud. sira olmadan islem yapiliyordu. Icerisini yol geçen haniydi. Randevum olmasina ragmen 2 saat sira beklettiler.

TheOzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Kocaeli/gebzeden alabilirsin bende istanbulda bulamadım oradan aldım hatta randevuya 1.5 saat geç gittim aldım hemen sıra almadanda alanlar vardı

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Kolay yolu var. Yaşadığın şehrin ilçelerinde, randevu sitesinde bulunmayan bir çok nüfus müdürlüğü var, onlardan birine saat 12:30 gibi git, öğle tatili biter bitmez hiç sıra beklemeden işlemini hallederler. Ben bu şekilde aldım.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolay yolu var. Yaşadığın şehrin ilçelerinde, randevu sitesinde bulunmayan bir çok nüfus müdürlüğü var, onlardan birine saat 12:30 gibi git, öğle tatili biter bitmez hiç sıra beklemeden işlemini hallederler. Ben bu şekilde aldım.
    Peki hangileri olabilir? Bildiğin var mıdır

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bilgi verirseniz seviniriz,
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben 10 gün önce Kadıköy Nüfus Müdürlüğünde değiştirttim (2 ay önceden randevu almıştım). Her gün randevusuz 35 kişinin başvurusunu alıyorlarmış ama sabahın körü erken gelip sıraya girmek gerekiyor.

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Randevu almadan da işlemini gerçekleştirebilirsin. Ama önce randevusu olanlara işlem yaparlar. Sabah erkenden git ben geldim de nasılsınız de tatlı dille çöz işini giderken de çok teşekkür ederim. Arkadaşlar kolay gelsin de.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    ARKADAŞLAR CİDDEN ÇILDIRACAĞIM YA YOK GEBZE DE BİLE EN YAKIN EYLÜLE VAR ACABA SİSTEM DE Mİ SIKINTI VAR NEREYE BAKARSAM BAKAYIM HEP EYLÜL GÖSTERİYOR.

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    Nufus müdürlüğü bu işin altından kalkamadı. Eskiden emniyette 1 haftada işimizi hallederdik. Sırf polis memuru azaldı diye, altyapı olmadan sistem kurulmadan khk ile bu işi nufus mud. verdiler. Zaten kalabalıktı, şimdi içeri bile zor giriliyor.
    Demek ki kimliğin kaybolsa 3 ay kimliksiz gezdirecekler, randevu yok diye.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı BikeManiac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nufus müdürlüğü bu işin altından kalkamadı. Eskiden emniyette 1 haftada işimizi hallederdik. Sırf polis memuru azaldı diye, altyapı olmadan sistem kurulmadan khk ile bu işi nufus mud. verdiler. Zaten kalabalıktı, şimdi içeri bile zor giriliyor.
    Demek ki kimliğin kaybolsa 3 ay kimliksiz gezdirecekler, randevu yok diye.

Cidden öyle ya ben kardeşimle yeni kimlik almak için gitmiştim randevumuz olmasına rağmen yanlış hatırlamıyorsam 1 saat falan beklemiştik.

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR CİDDEN ÇILDIRACAĞIM YA YOK GEBZE DE BİLE EN YAKIN EYLÜLE VAR ACABA SİSTEM DE Mİ SIKINTI VAR NEREYE BAKARSAM BAKAYIM HEP EYLÜL GÖSTERİYOR.
    Yau arkadaş neyi anlamıyorsun. Randevu alma git randevum yok benim ehliyeti değiştirin de değiştirecekler. Değiştirmezlerse gel bana söyle döverim onları Şaka şaka git değiştirirler randevusuz işlem yapmıyoruz derlerse ikna et arkadaşım geçen hafta aldı falan de.
    baba bilgisiyle adam olunmaz bekar hayatı yaşa.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı CagrioneTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yau arkadaş neyi anlamıyorsun. Randevu alma git randevum yok benim ehliyeti değiştirin de değiştirecekler. Değiştirmezlerse gel bana söyle döverim onları Şaka şaka git değiştirirler randevusuz işlem yapmıyoruz derlerse ikna et arkadaşım geçen hafta aldı falan de.
    Eyvallah teşekkür ederim ilk defa ehliyet alıyorum

Motosikleti
    MT-07
    12 Temmuz'da Beşiktaş İlçe Nüfus Müdürlüğünde randevum var. Lakin değiştirdim ben ehliyetimi. Online görürsen bana pm at, benim sildiğim sırada sen kap mis gibi sırayı

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 Temmuz'da Beşiktaş İlçe Nüfus Müdürlüğünde randevum var. Lakin değiştirdim ben ehliyetimi. Online görürsen bana pm at, benim sildiğim sırada sen kap mis gibi sırayı
    Düşünceniz için çok teşekkür ederim hocam ama çalıştığım için ağustosa kadar başımı kaldıramam eğer alacak varsa bu mesajı görüp sizinle iletişime geçer inşallah. Ben işten çıkınca okul açılmadan halledicem inşallah artık bilmiyorum belki sabah erkenden giderim veya il dışından alırım hem gezmiş olurum :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)