Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

dün gece çevreyolunda motosiklet kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Arkadaşımıza geçmiş olsun.

Özellikle şehir içi trafikte chopperriderin dediği gibi aralara dalmaktansa şeridi ortalayıp otomobil gibi gitmekte fayda var. Bu şekilde hem sağ ve soldan yeterli güvenlik mesafesine sahip oluruz hem de aradan giderken açılan bir kapıya çarpma riskimiz olmaz.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    gecmis olsun yaa aramizdaki dayanismaya hayranim..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

selase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun böle kazalar çok üzücü..

geçenlerde burda yani sakaryada da kaza oldu.ama bu çok daha farklı bi kazaydı.yolu boş bulan arkalarınada kız arkadalarını almış 2 racing sürücüsü birbirleriyle yarış yaparken birbirlerine vurarak kaza yapıp hayatlarını kaybettiler.. Allah(c.c) rahmet eylesin,yakınlarına sabır versin.. demekten başka bişey gelmio elimizden.yapabileceğimiz tek şey motorsikletinde bi araç olduğunu unutmamak!!...
    [COLOR="Magenta"][B]daha gidecek çok yolumuz var:cat: [/B][/COLOR]

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet sanırım çevreye karşı savunma banada hemen durmuştu bir çok arkadaş bende hiç ayırmadan hemen duruyorum birbirimizden başka kimimiz varki zaten herkez ters yaklaşıyor.Arkadaşa çok geçmiş olsun kafasını çarpması çok kötü olmuş umarım hemen iyileşir çok geçmiş olsun Johnny tebrik ederim arkadaşım...

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    umarım ciddi bir sıkıtısı yoktur arkadaşımızın allah tan acill şifalar diliyorum en kısa zamanda tekrar aramızada görmek istiyoruz.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Kaza yapan arkadaşımıza geçmiş olsun, dünde ben merterde böyle bir kaza yerindeydim,kurye arkadaşın motorunu bir bayan sürücü altına almıştı, kendi kendine söyleniyordu arabam çizildi diye, tövbe tövbe

Dostum sen elinden geleni yapmışsın sana bravo, işte motosiklet dostluğu bu.
    Her kadın hanımefendi olamıyor ayırmak lazım terbiyesiz...

agcaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Focus 100
    herşeydeen önce kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun ve bu dör tekerliler iki tekerlileri ne zaman ciddiye alacak bunu bi türlü anlamıyorum

Motosikleti
    mondial 125kt
    arkadasa gecmıs olsun ınsallah bır daha boyle bırsey yasamaz?
    gıcık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kaza yapan dostumuza Allah'tan acil şifalar dilerim

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Arkadaşımıza acil şifalar... Geçenlerde bende bir kaza gördüm.Pizzacının biri bir otomobile arkadan dokundurmuş tabi aracın içindekiler 5 genç, pizzacıyı dövmeye kalkıştılar hemen polis geldi zor kurtardılar gençlerin elinden çocuğu
    [color=blue]Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....![/color]
    [color=red]0Rh+[/color]

Forumdan Uzaklaştırıldı The jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Kaza yapan arkadaşımıza geçmiş olsun, dünde ben merterde böyle bir kaza yerindeydim,kurye arkadaşın motorunu bir bayan sürücü altına almıştı, kendi kendine söyleniyordu arabam çizildi diye, tövbe tövbe

Dostum sen elinden geleni yapmışsın sana bravo, işte motosiklet dostluğu bu.
    beyler bu bayan sürücülere dikkat edin bitaneside abimin bacağını kırıp kaçtı o....
    trafik canavarı bunlar minübüsçülerden daha tehlikeliler iki şeridin ortasından giderler,ayna kullanmazlar,sapağı kaçırınca e5 de solşeritte aniden firene basıp sağa geçerler arkadan firenler kornalar feryat figan,sanki tarlada traktör sürermiş gibi aman arkadaşlar öndeki sürücü bayansa hemen şerit değiştirin nezaman ne yapacakları belli olmaz

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    herkese kazasız belasızz...

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    valla herkese kazasız sürüşler ama hakketten çook hoşuma gitti motor camiasının arısındaki dayanışma mükemmel hemen gören motorcu duruyor demiş arkadaşım Motorcunun Dostu Motorcudur....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler