Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTORSİKLETLİ YOL ARKADAŞI 3/4 ağustos 2019

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR250R
    Merhaba ;

Motorsikletimle (2012 cbr250) 20000 km yol tecrübem var ve hiç 250 km üstü uzun yola çıkmadım. 3 yada 4 ağustosta istanbul büyükçekmeceden antalya kaşa kadar gitmeyi planlıyorum.

Bu konuda önerileriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir ? (çantalar, yol üzeri molalar veya dikkat edilmesi gerekenler hakkında)

Ayrıca gelmek isteyen olursa memnuniyetle iletişime geçebilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hocam o tarihlerde Balıkesir'de motosiklet festivalimiz var, uğrayın isterseniz
    1-4 Ağustos Ayvalık Cunda
    UzunYolAdami bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR250R
    Mutlaka ordayım zaten. Oradan devam ederim kimseyi bulamazsam diye düşünüyorum.

Motosikleti
    aslında hocam benim de bi ege-akdeniz turu var kafamda ancak tarihler uyuşmuyor

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu festivaller neden hep memur motorcu düşmanı :D ayın 15 den sonra neden yok :D

Motosikleti
    R25
    Ben ayın 2 sin de gece yola çıkmayı düşünüyorum esenyurttan Antalya ya, araç ve motor arasında kaldım şu anda.
    oldcockroach bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ayın 2 sin de gece yola çıkmayı düşünüyorum esenyurttan Antalya ya, araç ve motor arasında kaldım şu anda.
    ne kadar yardımcı olurı bilmem ama Eskişehirden her yaz temmuz gibi arkadaşım antalyaya 150 cc hava soğutmalı çin malı motorla gider hiç şikayet ettiğini duymadım.Yani o bile şikayet etmiyorsa sizin herhangi bir zorluk yaşayacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar yardımcı olurı bilmem ama Eskişehirden her yaz temmuz gibi arkadaşım antalyaya 150 cc hava soğutmalı çin malı motorla gider hiç şikayet ettiğini duymadım.Yani o bile şikayet etmiyorsa sizin herhangi bir zorluk yaşayacağını sanmıyorum.
    dönüş tarihin ne zaman İzmirden edremite gideceğim o süreçte eşlik edebilirm belki

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dönüş tarihin ne zaman İzmirden edremite gideceğim o süreçte eşlik edebilirm belki
    Tvs01 den alıntı yapacaktın yanlış kişiden alıntı yaptın gibi :D benim bir yere gittiğim yok :D

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    geçen sene çok güzeldi o festival
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    Bu festivaller neden hep memur motorcu düşmanı :D ayın 15 den sonra neden yok :D
    hocam ben de memurum, festival zamanları izin alıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene çok güzeldi o festival
    bu sene daha da güzel olacak

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    hocam ben de memurum, festival zamanları izin alıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

bu sene daha da güzel olacak
    Izin sorun değil para sorun malesef :D

Motosikleti
    R25
    R25 benim motosiklet abi, tvs eski motordu ismi değişmedim kaldı öyle, ailecek tatile gidecez ama ben motorlamı gitsem araclamı arada kaldım. Motor fazla yakıyor ve zaten araç mecburi gidecek ama motorun zevki ayrı ve gezmek için birebir. Olayı bozan yakıta vereceğim para şu anda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla gidersem dönüşüm ayın 9 u veya 10 u

Mimarobada oturuyorum antalya biraz zor fakat bizim o taraflarda buluşabiliriz

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Geçen hafta Kaş'dan döndüm, Burdur'dan - Bozoyük'e kadar yağmur vardı, resmen rezillik çektim. Tek önerim yağmurluk konusunda hata yapmayın ;)

Motosikleti
    R25
    Alıntı hteligul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mimarobada oturuyorum antalya biraz zor fakat bizim o taraflarda buluşabiliriz
    Erikli yaz festivalini öneriyim sana o zaman Antalya ya gitmesem gidecektim. Geçen yaz bombaydı, 1-2-3 Ağustos olması lazım, kombine bilet alırsan baya uygun oluyor çadırda kalmak için.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 benim motosiklet abi, tvs eski motordu ismi değişmedim kaldı öyle, ailecek tatile gidecez ama ben motorlamı gitsem araclamı arada kaldım. Motor fazla yakıyor ve zaten araç mecburi gidecek ama motorun zevki ayrı ve gezmek için birebir. Olayı bozan yakıta vereceğim para şu anda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Motorla gidersem dönüşüm ayın 9 u veya 10 u
    O zaman araba ile gitmende fayda var 2 defa masraf yapmaya gerek yok benzine harcayacağın parayı kendine harcarsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)