Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Adana MT kurs tavsiyesi yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Merhaba ahali

Çok yakın bir arkadaşım Adana'da motosiklet kursuna yazılmak istiyor. Yaşı 26 olduğundan A2 ya da A'ya başvuracak. Hiç motora binmemiş B ehliyeti var ancak manuel araç az kullanmış. Bisiklet kullanmayı biliyor.

Adana'da hangi kursları önerirsiniz ? İlgili ve direksiyon sınavından geçmesi için gerekli pratiği öğretimi yapacak bir kurs arıyoruz. Tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Adanada olmadığımdan kurs tavsiye edemem ancak ehliyet hakkında şöyle bir tavsiyede bulunabilirim;
    Bence A2 değil de direk A'ya başvurması faydasına olur.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adanada olmadığımdan kurs tavsiye edemem ancak ehliyet hakkında şöyle bir tavsiyede bulunabilirim;
    Bence A2 değil de direk A'ya başvurması faydasına olur.
    Ben de aynısını söylüyorum kendisine, ancak tecrübesi 0 olduğundan çekiniyor. A sınıfı ehliyette sanırım mt-07 ile sınav yapıyorlar gaz tepkisi beygiri yüksek olduğundan çekiniyor. cbf ybr gibi bir motorla A2 almak istiyor, R25 kullanacakmış, ilerde büyük motor isterse öğrendikten sonra tekrar A alırım diyor ama bence boşa masraf edecek 2 kere kurs sınav harç vs.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erkan veriyor benim bildiğim sadece A eğitimi ve ehliyeti. Mutlaka başka kurum da vardır tabi. Erkan Kawasaki ER 6N kullanıyor eğitim ve sınavda. Direkt A alacak olanlar için de önce Arora 180 ile başlıyorlar derslere. Sonradan ER N e geçiyorlar.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erkan veriyor benim bildiğim sadece A eğitimi ve ehliyeti. Mutlaka başka kurum da vardır tabi. Erkan Kawasaki ER 6N kullanıyor eğitim ve sınavda. Direkt A alacak olanlar için de önce Arora 180 ile başlıyorlar derslere. Sonradan ER N e geçiyorlar.
    Ücret politikaları makul geldi, çok da araştırmadık gerçi fiyat da yayınlamayı pek etik görmüyorum ama kaydımızı yaptırdık, hayırlısı olsun.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 ay önce kardeşim de oradan aldı A2 ehliyetini. Fiyat olarak diğer kursların bir bölümünden daha makuldü. Kardeşimin tek şikayeti A2 için kullandıkları motosikletin biraz yıpranmış olmasıydı.

Hayırlı olsun şimdiden.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay önce kardeşim de oradan aldı A2 ehliyetini. Fiyat olarak diğer kursların bir bölümünden daha makuldü. Kardeşimin tek şikayeti A2 için kullandıkları motosikletin biraz yıpranmış olmasıydı.

Hayırlı olsun şimdiden.
    Teşekkür ederim. Dediklerine göre 12 kere 40 dklik pratik eğitim yaptıracaklarmış, 6sı A2 düzeyinde motor ile, 6sı büyük motor ile. Kurs ve sınav süreci geçsin tecrübelerimizi paylaşacağım.

Teşekkür ederim size de yönlendirmeniz için, memnun kalacağız gibi gözüküyor

Motosikleti
    regal raptor dd 150 e2
    adana'da şengül akbaş riding akademi var. sosyal medyadan numaralarına ulaşabilirsiniz.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de aynısını söylüyorum kendisine, ancak tecrübesi 0 olduğundan çekiniyor. A sınıfı ehliyette sanırım mt-07 ile sınav yapıyorlar gaz tepkisi beygiri yüksek olduğundan çekiniyor. cbf ybr gibi bir motorla A2 almak istiyor, R25 kullanacakmış, ilerde büyük motor isterse öğrendikten sonra tekrar A alırım diyor ama bence boşa masraf edecek 2 kere kurs sınav harç vs.
    hayatında motora bindiği yok denecek akdar az. sadece bir iki defa skuter kullanmış bi araladaşım kayseri de mt07 ile kursta biraz ders verdiler. ilk girişinden direk aldı. o kadar kasacak bişey yok
    Kural [ Z ] bunu beğendi.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatında motora bindiği yok denecek akdar az. sadece bir iki defa skuter kullanmış bi araladaşım kayseri de mt07 ile kursta biraz ders verdiler. ilk girişinden direk aldı. o kadar kasacak bişey yok
    A sınıfa yazdırdık zaten, hayırlısı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)