Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Pulsar' ın Ağzına yüzüne vurmak // Yersiz cesaret // Yahu sana ne oluyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hakikaten de konu güzel uzamış, kimse para vererek aldığı ve de duygusal bağ kurduğu bir ürüne dandik olduğunun söylenmesini istemez. Misal bugün konuyu açan arkadaş Pulsar'a "tırto" derken yarın öbür gün 600'lük ya da üstü bir Japon, Alman v.s motoru kullanan da trafikte gördüğü Leoncino'ya "sikko" ya da "İtalyan görünümlü Çinli" diyebilir. Bu işler böyledir. Kimse birbirine kırılmasın, kızmasın. Son olarak video ismini yanlış hatırlayabilirim ama AEA'nın "Taşan R1" isimli bir videosu vardı, izlemenizi tavsiye ederim. Bugün düzlükte Leoncino Pulsar'ı yer, yarın öbür gün öyle bir viraja ve sürücüye denk gelirsiniz ki Pulsar da Leoncino'yu tokatlar.
    Söylediklerinizin her kelimesine katılıyorum. İşini bilene 50 beygir yeter. Ama süremeyen adama 160 beygir motorda versen ne dönebilir ne durabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

[QUOTE=zapalka;4354401]
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce ki sayfalarda yazdım ama sanırım okunmamış. Bunu videoyu paylaşmamın sebebi bu markanın bu modelini süren tiplerin genelde aynı profilde olması. Yani başta model hakkında kötü bir şey söylemedim. Ve söylemek bir özgürlüktür. Herkes her markanın her modeli hakkında fikir beyan edebilir. Bir kaç mesaj önce de videoyu izledikten sonra kendime kızdığımı bu kadar kolay gereksiz bir hırbonun gazına gelmenin doğru olmadığını kabul ettim. Aslında konunun uzama sebebi. Bu motorun sahiplerinin ❝ Kusura bakmayın ağalar bir yanlış ettik ❞ filan dememi beklemeleri. Ben özür dilesem, ki dilemem. Bu durum Pulsar' ın tırto, teneke, berbat ve kronik sorunlu bir motor olduğunu değiştirmez.[COLOR="Silver"]

aslında tam olarak size değil genele yazmıştım ama ufaktan size de bir mesaj vermek istedim.

hatta shine34 nickli arkadaşımız da ekleme yapmış.

tipik türk insanının tarifini yapmak istedim.

Nolur artık kendi icatlarımız, kendi yaptıklarımız ile övünelim; birşeyler yapalım.

şu ortadoğu çöplüğünde helak olacağız yoksa.
    Çalıştığım firma ve yaptığım iş gereği ülkeden döviz götürenler aksine döviz getiren ender bir firmayız. Ve makine üretiyoruz. Katılıyorum. Ama bazı gemiler çoktan kalktı. Ekonomik olarak çökmemizin sebebi zaten bu. Herkesin inşaat yatırımı yapması. Ve artık bunu alacak kimsenin olmaması. Yeniden başarılı olduğumuz alanlara geri dönmeli ve Tarım, Turizm gibi sektörleri toparlamalıyız.
    zapalka ve MFTaşkıran bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben de bir zamanlar Pulsar'ı epey bir araştırdım, hatta almak üzereydim de. Pulsarlar zamanında çok ekonomik fiyatlara satıldığından ve sportif bir görünüme sahip olduğundan alım gücü düşük ama agresif tarzda sürmeye meyilli bir çok genci kendisine çekti. O nedenle efendi gibi, düzgün süren bir çok kullanıcısı olmasına rağmen bir o kadar da riskli motor süren kullanıcısı var. Eğitim almama rağmen ben de hırt gibi sürüyorum maalesef, yolda görseniz genelleyip tüm Sym Wolf.lere küfredersiniz.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bir zamanlar Pulsar'ı epey bir araştırdım, hatta almak üzereydim de. Pulsarlar zamanında çok ekonomik fiyatlara satıldığından ve sportif bir görünüme sahip olduğundan alım gücü düşük ama agresif tarzda sürmeye meyilli bir çok genci kendisine çekti. O nedenle efendi gibi, düzgün süren bir çok kullanıcısı olmasına rağmen bir o kadar da riskli motor süren kullanıcısı var. Eğitim almama rağmen ben de hırt gibi sürüyorum maalesef, yolda görseniz genelleyip tüm Sym Wolf.lere küfredersiniz.
    Aynı örnek MT 07' de mevcut. 2014 yanılmıyorsam 18000 TL gibi bir fiyatı vardı. Bilen bilmeyen herkes aldı. Bir sürü genç insan telef oldu. Bir motor çok satınca çok iyi algısı oluyor. Ama bu her zaman doğru değil. MT07 belki kendi sınıfında üretilmiş en iyi bloktur. Ve sınıfın satışta dünya lideridir. Ama onun bile kusurları var. Zaten bu yüzden 2018' de güncellendi ve fiyatı arttı.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Aynı örnek MT 07' de mevcut. 2014 yanılmıyorsam 18000 TL gibi bir fiyatı vardı. Bilen bilmeyen herkes aldı. Bir sürü genç insan telef oldu. Bir motor çok satınca çok iyi algısı oluyor. Ama bu her zaman doğru değil. MT07 belki kendi sınıfında üretilmiş en iyi bloktur. Ve sınıfın satışta dünya lideridir. Ama onun bile kusurları var. Zaten bu yüzden 2018' de güncellendi ve fiyatı arttı.
    Konuyu değiştirelim biraz.
    07 nin motorunda bile kusurlar var demişsiniz. Falso çıktı mı bu motorda, bildiğin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    07 nin motorunda bile kusurlar var demişsiniz. Falso çıktı mı bu motorda, bildiğin?
    motorum 35bin kmde 2 günde 1800 km yaptım ben bi falsosunu görmedim 😁 Yapılan yeniliklerin tamamıda kozmetik. Sadece ayarlanabilir ön amörtisör var kozmetik olmayan.
    emremm bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süspansiyonları rezalet bana göre eskiden telefonlarda bounce diye oyun vardı. Motorun tepkileri aynen öyle. Arkaya artçı alınca gidon arada titretip ne oluyor dediği oluyordu.

Yurt dışında ön kolları değiştirenler ile dolu ortalık.
    oialdemir bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Bende bu gün duke390 tokatladım, hemde hiç oralı değildim 1. ışıklarda gavura vurur gibi gaz açtı 2. ışıktan ben geçtim o kaldı 😃 Konu açarmıyım? açmam ama bi arabacı tokatladım videoyu düzenleyip aynı başlıkla açıcam 😁
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süspansiyonları rezalet bana göre eskiden telefonlarda bounce diye oyun vardı. Motorun tepkileri aynen öyle. Arkaya artçı alınca gidon arada titretip ne oluyor dediği oluyordu.

Bloğu kastetmiştim.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bloğu kastetmiştim.
    Blok taş gibi ben harita ile oynamıştım. 82 beygir net veriyordu hatta üstünü de kaldırır da satılan yakıtların oktanı düşük geliyor. Alt devirleri biraz öldürüp üst devirlerde güç arttırımı yaptıydım o konuda tadından yenmiyordu. İş yerinden birine sattım halen kullanıyor.
    emremm bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Dikkat ederseniz blok demedim. Kesinlikle demem zaten sınıfında üretilmiş en iyi blok diyorum. Çok çarpıtmışsınız. MT 07 nin iyi asfaltta yada pistte tutuş sorunu olabiliyor. Yoksa bozuk memleket yollarında güzel gidiyor yan yan birde motoru açıkta muhafaza edenlerin metal parçalarında soyulmalar olabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu gün duke390 tokatladım, hemde hiç oralı değildim 1. ışıklarda gavura vurur gibi gaz açtı 2. ışıktan ben geçtim o kaldı �� Konu açarmıyım? açmam ama bi arabacı tokatladım videoyu düzenleyip aynı başlıkla açıcam ��
    Zaten videonun konusu Pulsar değildi. Ben kendi motorumu anlatıyordum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Direk öhlins i çakıyorlar. Ön arka. Milletin pist süresi ciddi fark ediyor. Birazcık yatırım ile ömürlük bir motor MT07

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu gün duke390 tokatladım, hemde hiç oralı değildim 1. ışıklarda gavura vurur gibi gaz açtı 2. ışıktan ben geçtim o kaldı �� Konu açarmıyım? açmam ama bi arabacı tokatladım videoyu düzenleyip aynı başlıkla açıcam ��
    Ver gelsin umutları yıkılan arabacı görelim

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    .... MT07 belki kendi sınıfında üretilmiş en iyi bloktur. Ve sınıfın satışta dünya lideridir. Ama onun bile kusurları var. .....
    En iyi bloktur.. ama onun bile (bloğun) sorunları var, anladım.

Motosikleti
    XMAX 250
    En iyi bloktur.. ama onun bile (bloğun) sorunları var, anladım.
    Onun bile derken motosikletin kendisini kast ettim
    emremm bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R

https://youtu.be/DitMC_VV1Gc

Normalde pek yapcağım bişey değil, ben bu kamili solladıktan sonra oda geldi sağımdan geçti beni 4 e çeksem daha kolay yakalardım ama az heveslensin dedim 😃 Apaçi jettacı
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Sen yine eğlen güzel kardeşimde yazdıklarına ben cevap verdim daha önceki mesajlarda. Çok kötü bir motosiklete sahip olduğunu kabul etmediğin için senin haykırışın. Konuyu sürekli hortluyor senin yüzünden belki daha mühim meseleler var burada. Kötü işte motosikletin ne diye yazıp yazıp duruyorsun
    Konuyu değiştirmendeki amaç ne pulsar iyi veya kötü beni ilgilendirmiyor, savunmuyorumda. Sen neyin kafasını yaşıyonda iki kişi binmiş 200 cc bir motoru, 250 cc her yönden üstün bir motorla geçerken pulsar tokatladım diye konu açıp önümüze sunuyorsun. Koyduğun videoda pulsarlı adamın ne senle kapıştığını görebildik nede pulsarın tokatlandığını. Sadece kendini tatmin etmişsin.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu değiştirmendeki amaç ne pulsar iyi veya kötü beni ilgilendirmiyor, savunmuyorumda. Sen neyin kafasını yaşıyonda iki kişi binmiş 200 cc bir motoru, 250 cc her yönden üstün bir motorla geçerken pulsar tokatladım diye konu açıp önümüze sunuyorsun. Koyduğun videoda pulsarlı adamın ne senle kapıştığını görebildik nede pulsarın tokatlandığını. Sadece kendini tatmin etmişsin.
    Kendimi tatmin etmek istiyorum tâbi ki yoksa motora niye bineyim. Videoyu tekrar aç ve Pulsarın sesini dinle kovalıyor mı kovalamıyor mu Konuyu değiştirmek istemiyorum konu zaten Pulsar değil ki. Pulsar sürenler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    leoncino 250 değil 499,6cc 😃
    oialdemir bunu beğendi.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    adam 500 cc lik 45 beygir motor sürüyor yatığı artistlik 200 beygir gibi. Böyle ego görmedim birgün yanından geçersem aynı muameleyi sana yapacaım

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam 500 cc lik 45 beygir motor sürüyor yatığı artistlik 200 beygir gibi. Böyle ego görmedim birgün yanından geçersem aynı muameleyi sana yapacaım
    Yok artislik filan yok ortada. Aslında memleket insanı böyle fazla alıngan fazla tepkili Sende youtube dan küfür ediyorsun buradan süt kedisi gibi yazıyorsun birader Biraz tutarlılık lütfen.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Yok artislik filan yok ortada. Aslında memleket insanı böyle fazla alıngan fazla tepkili Sende youtube dan küfür ediyorsun buradan süt kedisi gibi yazıyorsun birader Biraz tutarlılık lütfen.
    malesef forum kuralları

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef forum kuralları
    Kurallar ile karakter arasında ince bir çizgi var. Ama sen mecraya göre sek sek oynuyorsun Sen niye ZX636 aldın bu arada mükemmel Pulsar' ın yorulmasın diye arada ZX636 ya binip Pulsar ı kapalı garaja koyuyorsun galiba. Haklısın aslında bende yeni CB1000' i almak istiyorum. Leoncino' yu çok çıkarmamak için. CB1000' i git gel motoru yapacağım. Yersen

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)