Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Pulsar' ın Ağzına yüzüne vurmak // Yersiz cesaret // Yahu sana ne oluyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Pulsar’ın aklını almış. Dağılın!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Pulsar'ın haberi var mıydı?:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla helal 2 kişiyle pulsarı ne kadar kolay geçtin valla bravo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    dua et snapiyle bana denk gelmedin,gerçi snapiyi satalı 1 ay oldu
    zekeriyaimam ve RoofRoof bunu beğendiler.

Selected - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS150
    Herkes gerekli cevabı vermiş zaten. Videoda izlediğim tek apaçi sensin

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Vurmayın adam öldü.
    Arkadaş biri de farklı bir şey desin, herkes aynı şeyi yazıyor. En doğrucu benim yarışmasına döndü başlık.

Pulsarcı motorun canını alıyor, alışkınız.
    oialdemir de yeni motorun gazıyla biraz eğlenmiş, biraz da apaçilik yapmış.
    Sürü psikolojisi ile "tü kaka, pis apaçi, geber" tribine girmeye gerek yok.
    oialdemir bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bende bazen kendi halinde giden araçlarla yarışa girip eğleniyorum ama tutup da bunu kameraya çekip youtube'a yüklemek çok değişik bir kafa.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R

AV MEVSİMİ
    oialdemir bunu beğendi.

Süper sürücsün kardeşim helal olsun öyle basmak süper ötesi kesinlikle devam etmelisin böyle sürmeye , motorun amacı budur basmak işte be healal yeaaaaa

aviregal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu sürüşle nereye kadar..yakında asfalta bagırsagını bırakırsın....
    apaci motora laf ediyorsunda senin oturdugun semt sanki etiler.. membaaanın kaynagındasın aynı kendin gibi.....
    dyavol-77 bunu beğendi.

Bende de pulsar var, benim ve motorun sınırları yettiğince basıp gidiyorum. Dikkat ettiğim tek şey de önüme kim kırarsa kaza yapmadan durabilirim. Böyle davranarak apaçi olduğum için çok özür dilerim :D
    oialdemir bunu beğendi.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vurmayın adam öldü.
    Arkadaş biri de farklı bir şey desin, herkes aynı şeyi yazıyor. En doğrucu benim yarışmasına döndü başlık.

kimse kimsenin malını küçümseyemez,mesele bu. yoksa ışıklara yaklaşırken stoppie yapsın,bize ne.

ifadelerine dikkat edin;
    gelmeye çalışıyodu garibim
    yapıyo bişiler
    pulsar bu ne yapacağı belli
    benim tnt25 bunu yiyodu
    birazcık canlarını yakalım mı arkadaşlar..

sen kimsin ya

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasıl kullanır , ölür mü kalır mı bilmem ama bu arkadaş 4 silindirli çok CC birşey alsa vallaha babasına bile selam vermez . Milletin motorunu ne ezikledi la kendi çapında .
    dyavol-77 bunu beğendi.

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Lüzumsuz davranış

Motosikleti
    R25
    Tnt 250 diyor övüyor bide motorunu, şuna birisi söylesin r25 gördüğü zaman selam dursun

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    O zaman bütün doğrucu, kuralcı yasalara ve insanlara saygılı kardeşlerime sorayım.

NEDEN MOTOSİKLETE BİNİYORSUNUZ ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dua et snapiyle bana denk gelmedin,gerçi snapiyi satalı 1 ay oldu
    Olsun koşarsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnt 250 diyor övüyor bide motorunu, şuna birisi söylesin r25 gördüğü zaman selam dursun
    TNT 250 demedim TNT 25 dedim biri tek bir diğeri çift silindir. R25 hayatımda sürdüğüm en keyifsiz motor sürekli yüksek vites tapa gaz gitmek istiyor. Alt devirlerde kimse yok şehir içi çok sıkıcı :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lüzumsuz davranış
    Seni sanki youtube dan hatırlar gibiyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl kullanır , ölür mü kalır mı bilmem ama bu arkadaş 4 silindirli çok CC birşey alsa vallaha babasına bile selam vermez . Milletin motorunu ne ezikledi la kendi çapında .
    Hocam iyi motor vardır kötü motor vardır. Mesela Renault Türkiye' de çok satar. Ama Fransız arabaları neden boktan diye bölüm çeker ecnebiler Ben iki ay kadar Hindistan' da kaldım. 2-3 Bajaj gördüm koca memlekette. İnsanlar 100-150 cc motorlara biniyorlar genelde ve bizim gibi trafikte 3-5 kişi değiller milyonlarca motor var trafikte. Hindistan da alabildiğine Hero var küçük cc de . Büyük motoru olan da KTM veya Honda alıyor. Adamlar kendileri binmiyor Bajaj a nasıl satıyor bizde onu anlamıyorum :( Çok iyi reklam yapması servis ağını geniş tutması güzel ama netice de güzel motorlar değiller.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse kimsenin malını küçümseyemez,mesele bu. yoksa ışıklara yaklaşırken stoppie yapsın,bize ne.

ifadelerine dikkat edin;
    gelmeye çalışıyodu garibim
    yapıyo bişiler
    pulsar bu ne yapacağı belli
    benim tnt25 bunu yiyodu
    birazcık canlarını yakalım mı arkadaşlar..

sen kimsin ya
    Her gün hayatını küçümseyen siyasetçiler, iş verenler, arabacılar, çevrende ki insanlar ile birlikte yaşıyorsun. Aynı havayı soluyorsun. Benim söylediklerime mi takıldın Alınma ama bu hepimiz için böyle pek medeniyet olan bir memlekette yaşamıyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:41 ----------

Alıntı aviregal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sürüşle nereye kadar..yakında asfalta bagırsagını bırakırsın....
    apaci motora laf ediyorsunda senin oturdugun semt sanki etiler.. membaaanın kaynagındasın aynı kendin gibi.....
    Ovvv Bayrampaşalılar toplanmış Bir insanı oturduğu semt mi daha entelektüel yapar ? Onun hakkında nasıl hükümlerde bulunabiliriz ? Bir video ile hainnnnn. Bah 155 i ararınnnn pardon kaptırmışım Demem o ki sana ön yargı ile ilgili bir film öneriyorum.

https://www.imdb.com/title/tt0050083/

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

Alıntı Metos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper sürücsün kardeşim helal olsun öyle basmak süper ötesi kesinlikle devam etmelisin böyle sürmeye , motorun amacı budur basmak işte be healal yeaaaaa
    Daha yaratıcı İroni yapabilirsin Mentos

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:57 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kill him

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar'ın haberi var mıydı?:
    Olsa ne olacaktı ? CC mi yükseltecekti bir anda beygir ve tork mu ekleyecekti motora Açık egzoz ile pata pata koşturuyor arkadan nasıl haberi yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vurmayın adam öldü.

Kendimi Hz. Adem e elma uzatan Şeytan gibi hissettim yanıyorum şuan yarabbim yardım et

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar’ın aklını almış. Dağılın!
    Senden beklenmeyen yorumlar sat Dominar' ı al MT 07 yi ailecek bekliyoruz o günü

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gereksiz hareketler...
    Tebrik ederim sol elindeki elciği çevirerek bir çavoyu geçerek büyük bir başarı elde etmişsin.
    Senin bir model üstünde sana aynı muameleyi yapıyor.
    Bu kafayla devam Tebrikler.
    Gaz kolu sağ elcik de değil mi yav Hocam sol el filan sen ne sürüyorsun :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben böyle aşağılık kompleksi görmededim usta
    Bir video daha çekelim. Sen Pulsar la kalk ben koşayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam sana gel yarışalım demiş gibi bi havaya girmişsin bi apaçilikte yaptığıda yok yolunda gidiyor tebrikler sen kazandın
    Yav allah aşkına şimdi bir daha izle ( clickbait )

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun tanımı aşağılık kompleksidir. Kendi kendine gelin güvey olmuşsun.
    Haydaaa bize kız verilecek dendi :(

Motosikleti
    Harley Davidson xl883l Superlow
    Ağlarsın sonra vay efendim araçlar bizi tınlamıyo die. Tabi ağlamaya vaktin olursa. Tuğralı doblodan hiçbi farkı olmayan tugralı benelli

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı ashes35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 sonra motor tehlikeli...
    Niye 250 den 650 ye çıktık. Aradaki 400cc keyif, hız ve sınıf atlamak için değil miydi. Bayiye gidip çıkarken aaaaa ulan ben bunu ne zaman aldım mı dediniz Senin motoru da ayrı severim.

Woah oh oh oh
    Do you feel like it?
    Woah oh oh oh
    Are you drawn to it?
    Woah oh oh oh
    Give it all for it?
    Woah oh oh oh
    Do you feel alive?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:24 ----------

Alıntı Cevonline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağlarsın sonra vay efendim araçlar bizi tınlamıyo die. Tabi ağlamaya vaktin olursa. Tuğralı doblodan hiçbi farkı olmayan tugralı benelli
    Tuğra olmaz yeni akım Türkçülük, Osmanlıcılık rafa kalktı günaydın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum :D yani ne diyim nasıl yorum yapayım bilemedim herkes içimden geçenleri söylemiş zaten. Adam iki kişi ve başta seni görmüyor kendi halinde basmış iki kişi gidiyor şansını denemiyorda acelesi olabilir mi ? yolda dengesiz sürüş yapan bir gazlayan bir yavaşlayan ve birşeyleri deneyen sensin Gerçekte kullandığın motosikleti bilmiyorum ama allah korusun büyük hacimli bir motorla büyük hacimli bir motosiklete denk gelmemeni temenni ediyorum :D
    Sizinle şimdiye kadar bir çok konu da aynı fikirde oldum. Hocasınız bir defa ve hep mantık olarak uyuştum söylediklerinizle, yazdıklarınızla. Size karşı boynum kıldın ince Mahmut Hocam. Ama tekerde giden bir Avatarınız var Yani herkes yapıyor böyle şeyler siz benim yaşımdayken nasıldınız mesela Evlenince mi bıraktınız SS i ya da hanım mı çok baskı yaptı. Çocuklardan sonra da olabilir tabi. Ama touring den önce ne sürüyordunuz nasıl sürüyordunuz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben videoda senden başka apaçi göremedim.

boyle devam et,prim boyle kasiliyor bu ülkede haklisin.
    Sen biliyorsun bu işi vallahi.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese bir cevabın var.Bence otur çektiğin videoyu kendin izle öz eleştiri yap.Eğitim şart.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese bir cevabın var.Bence otur çektiğin videoyu kendin izle öz eleştiri yap.Eğitim şart.
    Riskler hepimiz için var. Bu bir tercih meselesi bir şeyi yapmak ya da yapmamak. İşte bütün mesele bu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)