Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

DOMİNAR 400 İLE 5 HAFTA, 10 ÜLKE, 10. 000 KM

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Reklamları biraz bırakıp servis sonrası hizmetler ile fiyat politikanızı gözden geçirseniz daha iyi olur. Gerçi bize ne, ne yaparsanız yapın. Size yorum yapıp gelişmenize yardımcı olunması taraftarı dahi değilim! Firmanızın politikası ve bakış açısını çok çok öncesinde AEA' nın bir videosunda yine firmanızın bir açıklaması ile herkese göstermiştiniz
    newmoto76 ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu memlekette motosiklet bir yere gelemez ben göremedim belki çocuklarım görür.. Herkes malını olduğundan fazla göstererek parlatma peşinde ok buna da eyvallah ancak adamın 4 defa diski değişmiş ki güvenlikle ilgili bir parça hayati önem taşıyor fren diski.. Bu konuda ne yaptınız? Adama yeni motor verip özür dilemeniz gerekirdi. Birde üstüne tazminat hakkı doğar adamın can güvenliğini tehlikeye atmış sizin motorunuz ve yedek parçanız..

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    tebrikler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dominarcı abimiz kendisi motosiklet montunu giymiş hanımı ceketle gezgirmiş sanırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Ya yil suan 2023 hala motorlarda problemler cikiyor kii sifirlarda bile

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Dominar 400 le tur yaoilie.artci da alinir.aynen 10bin kmde sorunsuz da gidrr.
    Hepsinde hemfikirim ama ama
    Ama bu nedir biri aciklasin.
    Ustune bi kac bin euro verip sport touring yada yol endurosuyla gezmek varken

Ne bilm o yasa gelmis adam illaki parasi birikimi vardir.
    80binlik bajajlamincikmis yola.
    Hemde alman )
    Diger almanlar 1000lik tennereyle falam geliyo buraya.
    Kurgu zayif knka

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Eski kasa dominar 400 reklamı olmuş çoğuna katılmıyorum d400 ug bile artçı aşırı derecede titreşim hissederken bunda hissetmediğini söylemiş çoğu bana göre külliyen yalan

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski kasa dominar 400 reklamı olmuş çoğuna katılmıyorum d400 ug bile artçı aşırı derecede titreşim hissederken bunda hissetmediğini söylemiş çoğu bana göre külliyen yalan
    400 ug ile 3-4 kere 100kmlik yol gittim geldim. Eşim de arkamdaydı. Ben de titreşim beklediğim için her hızda sordum. Ayaklarında titreşim hissediyor musun? Selede titreşim hissediyor musun diye. 130 ve üzerinde hissediyor, 90-120 arasında hissetmediğini söylüyor. Hızlanmalarda tek silindirden dolayı hissediliyor ama sabit hızla giderken pek bir titreşim yok. Yani ug bile aşırı titrerken diye bir şey yok aslında. Ug de titreşim olayı çözülmüş durumda.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elleşmeyin. Ekrem attaya gitmiş. İki senedir uğradığı yok buralara.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elleşmeyin. Ekrem attaya gitmiş. İki senedir uğradığı yok buralara.
    https://imgyukle.com/f/2023/03/17/QilLOG.jpeg
    Zam değil "güncelleme" yaptıklarını anlatmaya çalışıyordu. Bir-iki soru yöneltince, ortalıktan kayboldu.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Hort konuları okumak güzel oluyor :D Motor hala f/p , bizim paramızın değer kaybediyor olması bir başka konu, fotolar'dan ablamızın sele için yastık veya benzer bir şey kullandığını görüyorum, ne kadar rahat etmişlerdir bilemem, bana herhangi bir motorla iki kişi her yolculuk eziyet olur,

tek başıma olsam ve imkanım olsa ben de böyle bir yolculuk yapmak isterim, ama en fazla ülke içi, sınır dışına çıkmam

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Mütevazi motorlarla uzun yol yapan herkesin hikayesini dinlemek benim hoşuma gidiyor. Bu abi de geçmişte örnek alınacak bir başarıya imza atmış. Ancak ekipmanları bana biraz zayıf ve yetersiz geldi. Umarım zaman içinde ekipmanlarını yenilemiştir.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)