Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Alabilecek Motorsiklet Kalmaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    insanlara neden ön yargı ile yaklaşılıyor anlamıyorum
    insan öğrenci hem de çalışıyor ve bu gün tr de orta siklet üstü bi motosiklete sahip çok büyütüyorsunuz bence
    hayat şartlarını belirlemek bence insanın kendi elinde
    bende 35 yaşındayım bu arkadaşı çok iyi anlıyorum
    fakat burda makara yapan yok efendim o kadar para çalışarak kazanılmaz gözüyle bakan arkadaşlar yaptığınız düpe düz ayıp
    bence çalışarak çok güzel paralar kazanılır illa ticaret esnaflık ta para var demeyin maaşlı işçi olsanız da doğru harcama birikim ile 50000 tl lik motor hayal değil
    insan isterse kendi dünyasını değil tüm dünya yı değiştirebilir iyi veya kötü bu bizlerin elinde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanlara neden ön yargı ile yaklaşılıyor anlamıyorum
    insan öğrenci hem de çalışıyor ve bu gün tr de orta siklet üstü bi motosiklete sahip çok büyütüyorsunuz bence
    hayat şartlarını belirlemek bence insanın kendi elinde
    bende 35 yaşındayım bu arkadaşı çok iyi anlıyorum
    fakat burda makara yapan yok efendim o kadar para çalışarak kazanılmaz gözüyle bakan arkadaşlar yaptığınız düpe düz ayıp
    bence çalışarak çok güzel paralar kazanılır illa ticaret esnaflık ta para var demeyin maaşlı işçi olsanız da doğru harcama birikim ile 50000 tl lik motor hayal değil
    insan isterse kendi dünyasını değil tüm dünya yı değiştirebilir iyi veya kötü bu bizlerin elinde
    Sonunda anlayan birisi çıktı şükür , Desteğiniz için teşekkurler burdaki olay tam olarak aa 23 yaşında vay şerefsiz baba parası yiyor imkanı yok tek basına alamaz dıye on yargıyla yaklasılıyor sadece
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kardeşim 4 yıldır ek iş yapıyorum bu bahsettiğin 50 bin bandındaki makinalar çokta pahalı gelmiyor yani
    bu bahsi geçen motorlar bende çalışarak aldım insanlar inanmıyor beni tanımayan zengin sanıyor bende hava atmayı severim (insanları hakir görmek olarak değil)

misal bu kask almak için insanlar bankadan kredi çeker ama ben kamp veya gezmeye gidince motorun yanına yere koyarım
    aman çizilmesin gibi bi derdim yok . çok önemli değil yani
    bundan sonra kask alacak olsam gider arai tour 4 mü ne var onu alarım
    neden mi çalışıyorum çünkü.
    Jemand bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda anlayan birisi çıktı şükür , Desteğiniz için teşekkurler burdaki olay tam olarak aa 23 yaşında vay şerefsiz baba parası yiyor imkanı yok tek basına alamaz dıye on yargıyla yaklasılıyor sadece
    sana motoru baban almadi mi olm

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Abi ben her şey değil tüm şartları zorlamayla yemeyip içmeden senelik 50000'den az kazanıyorum ki ortalamanın üstündedir diye düşünüyorum . Öğrenci adam nasıl bir işte çalışıp motorlardan motorlara atlayacak. İki senelik memurum hiç para harcamasam bile bunun sıfırını alamıyorum.
    Stock Sever bunu beğendi.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Öğrencisin, yaş 23, baban öğretmen..
    Kendin çalışıp almışsın
    Allah daha çok versin de ne iş yaptığını merak ettim (özel değilse)

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede motordan zevk almak hp işi değil , 15 hp motorlarla türkiyeyi dolaşan insanlar var bence bu kafayı unutup motorun özgürlüğünden zevk almalı arkadaş
    Kesinlikle katılıyorum, 660z kullanıyorum ama mobiletten aldığım haz bambaşka hele ki 2 kapak fazla yağ koyup ışıklarda son model bmw, mercedes lerin arasından dumanla kalkmak... paha biçilemez 😄

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hayat şartlarını belirlemek bence insanın kendi elinde
    Kitapta evet de işleyişte çoook nadir. Türkiye'yi bırakın, Amerika'da bile çok nadir. Genelde zengin ailelerin çocukları fakir olmaz, fakir ailelerin çocukları da zengin olmaz.

Öğrenci yaşta 1200S Monster'ı tamamen kendi paranızla mı aldınız?

Öyleyse çalıştığınız işe girerken ailenizin ve çevrenizin yardımı hiç oldu mu?

"Kendim yaptım", "istediğiniz herşey olabilirsiniz" mümkün ama çoooook nadir. Bu başlıkta da böyle bir örneği temaşa etmiyoruz sanki

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Kullandığın motor la aynı ayarda farklı marka bi motora geç değişiklik olur yada en baştan başla 50 likle hedefin olur tekrardan

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kitapta evet de işleyişte çoook nadir. Türkiye'yi bırakın, Amerika'da bile çok nadir. Genelde zengin ailelerin çocukları fakir olmaz, fakir ailelerin çocukları da zengin olmaz.

Öğrenci yaşta 1200S Monster'ı tamamen kendi paranızla mı aldınız?

Öyleyse çalıştığınız işe girerken ailenizin ve çevrenizin yardımı hiç oldu mu?

"Kendim yaptım", "istediğiniz herşey olabilirsiniz" mümkün ama çoooook nadir. Bu başlıkta da böyle bir örneği temaşa etmiyoruz sanki
    Monsterı kendi paramla aldım , herhangi bi yerde çalışan olarak calısmıyorum 4 yıl once babam 13.000 liraya aldığı motoru al sat yapa yapa 10 15 tane motor alım satımı yaptım ve karları hep ustune koydum ailemede yeri geldıgınde fazla olan parayı yolladım ama suanda bu motoru alacak kadar bırıktırebıldım , çalıştıgım iş olarakta mühendislik okudugum için bi holdingte yazları ücretli staj yapıyorum onunda katkısı oluyor tabi
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tek yapman gereken 10 yaş daha yaşlanmayı beklemek.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Yaman trolmussun delikanlı..

Bu arkadaşa bakınca 33 yaşında ve 100cc çinli motora binen biri olarak çok geç kaldığımı düşündüm. Ama bu da zevk veriyor ya 50-70 kmh bandında gitmek de güzel. Bence arkadaş sona gelmiş. Herşeyi sat baştan başla 125lik scooter al ordan başla inan daha çok sevk alacaksın.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Muhabbet güzel arkadaşlar, ama Şubertli abiyi favori görüyorum
    Stock Sever bunu beğendi.

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Arkadaşlar adamın parası var almış. Hangi forum sitesinde pahalı bişeye sahip olana giydiriyorlar. Baba parası yiyor diye kimseyi aşağılamamalısınız. Sizin de babanız zengin olsa siz de yerdiniz. Bu ne kıskançlık. Parası olan harcamayıp napsın?

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı mostro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar adamın parası var almış. Hangi forum sitesinde pahalı bişeye sahip olana giydiriyorlar. Baba parası yiyor diye kimseyi aşağılamamalısınız. Sizin de babanız zengin olsa siz de yerdiniz. Bu ne kıskançlık. Parası olan harcamayıp napsın?
    Adam motor aldı diye kimse bisi demiyor zaten. Garip olan 100,000 Tl'den fazla motoru öğrenci haliyle alması. Buraya da gelip pahalı motordan indim daha pahalısını mı alsam ehehe demesi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hocam dikkatli ol rota konusunda :D

RoofRoof bunu beğendi.

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam motor aldı diye kimse bisi demiyor zaten. Garip olan 100,000 Tl'den fazla motoru öğrenci haliyle alması. Buraya da gelip pahalı motordan indim daha pahalısını mı alsam ehehe demesi.
    Daha pahalı arabalara sahip birsürü öğrenci var. Motoru 50bin liraymış 100e cıkamıyor 60a 70e biraz daha para biriktirip/kazanıp/bulup eğlenceli bir motor arıyor bence. 50ye sıfır mt09 alıp onu satıp m1200 almış olsaydım daha iyiydi abimi dinleseydim diyor. Ben böyle anladım. Tatmin etmek için 100binlere çıkmam gerek o da lüks benim için diyor. Arkadaşım sana aprilia tuono tavsiye edebilirim 80bine sıfırını bırakıyorlardı 175hp monsterdan çok daha üstün launch control wheelie control vs. Fiyat performans motoru Eğlenceli bir motor servis eğlencesi de yanında hediye

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    artık arabaya geçebilirsin.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)