Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Alabilecek Motorsiklet Kalmaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne saçma sapan tartışma dönmüş burada ya. İster babasının parasıyla alır, ister loto dan kazandığı parayla vs.

Sen al-satlar dan dolayı vs değişime çok alıştırmışsın kendini üzerine ayran gönüllülük var ise ne alırsan al çabuk sıkılırsın gibi. Bence 1200 monsterı hiç değiştirme. Yada değiştirip akdeniz-ege turu yap derim. Yol yapmak motordan daha fazla keyif almanı sağlayabilir. Gece çıkıp tek teker yapmak bir yere kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu sıralar aklımı cok kurcalayan bı problem motor tarzı olarak enduro ve naked sever birisi olarak artık motorsuz kaldıgımın farkına vardım.Şuanda Ducati M1200S kullanıyorum fakat bundan sonra şunu almak istiyorum diyecegım bi alet kalmadı , çok sevdigim bi abim zamanında oglum yavas yavas yuksel diyip bana mt09 aldırmayıp baska motor aldırdıgın günü adım gıbı hatırlarken ne demek ıstedıgını cok iyi anladım..
    Şuanda 23 Yaşında bi öğrenci oldugum ıcın çok fazla lükse kaçamıyorum gönül isterdi bi s1000xr s1000rr alıp jübilemizi yapalım fakat şuanki imkanlarla biraz zor Her insan gibi yüksekten dusuge gectıgınde bı gonul kırıklıgı oluyor sımdı gıdıpte bı 100hp motora bindigimde zevk almıyorum şuanda ne yapmalı bu kafadan nasıl çıkmalıyım.Tahminimce Bütün nakedleri denedim sanırım.

YOK MU Bİ YOL GÖSTERENİMİZ
    Ucuz çin yapımı bir chooper al kendine yavaş yavaş geziler yaparsın sonra ufak tefek cıvataları sıkarsın bu seni 2 yıl idare ederken paranı toplayıp lüks diye tabir ettiğin motosikleti alırsın

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ne demek kalmadı :D Honda kinetix var mobilet var yani :D

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Forumda adamlar yağ şişelerinin içinde kalanları toplayıp kendi bakımlarını kendileri yapıp 50 lira kara geçiyorlar. Bu yağ bununla karışır mı diye tartışıyorlar. Sonunda karışacağına kara verip 50 lira kar ettiği söylüyorlar. Ulan diyorum 50 lira için niye bu kadar uğraşılır diyorum. Adamın motorunun 0 ı 4.000 tl değil bu adam uğraşır tabi diyorum.

Gelelim sana altındaki makina 60.000 TL den az değil 2.eli. 23 yaşındasın allah sana daha uzun ömürler daha çok bakımlar versin. Bence şükret kendi imkanlarınla bunu başardığın için. Adam 50 lira için 40 takla atıyor. Sen puffff.....
    baba bilgisiyle adam olunmaz bekar hayatı yaşa.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam motor aldı diye kimse bisi demiyor zaten. Garip olan 100,000 Tl'den fazla motoru öğrenci haliyle alması. Buraya da gelip pahalı motordan indim daha pahalısını mı alsam ehehe demesi.
    Paraya bu kadar takılıp içlenmeniz üzücü götü boklu bi motor bu sadece 55bin lira ya gozunuzu seveyım ne abarttın millet milyonlarla oynar laf eden olmaz burda ortalıgı ayaga kaldırdın vallahi uzucu
    RoofRoof bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Paraya bu kadar takılıp içlenmeniz üzücü götü boklu bi motor bu sadece 55bin lira ya gozunuzu seveyım ne abarttın millet milyonlarla oynar laf eden olmaz burda ortalıgı ayaga kaldırdın vallahi uzucu
    Para hayatın boyunca hiç doğru düzgün sorun olmadığı için böyle konuşuyorsun, yoksa böyle konuşmazdın. İzle, güzel sahnedir:

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para hayatın boyunca hiç doğru düzgün sorun olmadığı için böyle konuşuyorsun, yoksa böyle konuşmazdın. İzle, güzel sahnedir:

http://youtu.be/br-ljup5Bow
    Abi link türkiyeye kapalı sanırım

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi link türkiyeye kapalı sanırım
    Yine dışlanmışız

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Paraya bu kadar takılıp içlenmeniz üzücü götü boklu bi motor bu sadece 55 bin lira ya gozunuzu seveyım ne abarttın millet milyonlarla oynar laf eden olmaz burda ortalıgı ayaga kaldırdın vallahi uzucu
    30 yıllık lise mezunu devlet memurunun emekli ikramiyesi. (http://fs1.directupload.net/images/180629/5xnzxcez.png)

Motosikleti
    Hyosung GV650

bence bunu dene çok değişik bir zevk yaşayacağına eminim.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/8zDp7n.jpg

bence bunu dene çok değişik bir zevk yaşayacağına eminim.
    Mobiletle ogrendim kinetixle pekistirdim bunlarıda sürdüm merak etmeyin :D

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Madem öyle paran var git yurtdışı bir okuldan kabul al. 100000 liralık motora sadece 35 40 bin verir hayatını yaşarsın, onun da zevkini aldıktan sonra geri dönersin. 3000 euro ya aldığım alfa romeo 159 ile geziyorum şu sıralar...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Merhabalar, bizim burada bir abi vardı 9 sene önce 0 ybr aldı, sürekli onu kullanıyordu Milastan-Rizeye gitti ben hep merak ederdim niye uzun süre bu motoru kullandı , sonradan anlattı meğer olay şöyleymiş: 600 bin km deyken ybr bodruma giderken bozulmuş yol kenarına atmış motoru , dolmuşa binmiş yeter diyip senelerdir motor için biriktirdiği parasıyla gidip torna dükkanı açtı 30 yaşında şuan Z1000 aldı. Ve motora binmeye kıyamıyor nedenini sordum senelerini verip hayalini kurup , saatlerce yorgunluktan ağlayıp en son zafere ulaştığında anlamış kıymetini diyorki bu benim en son motorum asla satmam diyor , sanada tavsiyem bir hedef koy ve gerçekten çalış hakket o zaman sıkılmaya vaktin olmucak işten çıkayımda 10 dakikada olsa bineyim diye saat sayarsın.

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    Baba parasiyla aldigin oyle belli oluyor ki. ogrenci halinde ne kira odersin.ne ev gecindirsin.baban vermis ilk motorun parasini ordan alip satmissin da.

Madem calisarak elde ediyorsun.hadi o zaman,su anda tek basina cik eve.o 55 liralik motoru da babana geri ver.Bakalim calisarak neler yapabiliyorsun.

bilgisayar muhendisiyim.2 motorumu da 4 er sene kredi cekerek aldim.kaldi 3 senesi.bundan onceki 4 motorumu da kredi ile almistim.32 yasinda bilgisayar muhendisiyim.fatura,kira,kredi oduyorum.Motosikletin giderleri ile beraber totalde maasimin yarisi elime kalmiyor.Kendi gotumu sikarak aldigim bu motorlarimi cok seviyorum.Sikilacagimi da pek dusunmuyorum.

Benden sana bir abi tavsiyesi,istedigin motora doya doya bin,daha guzellerine de binersin umarim ama 23 yasinda calisarak aldim diyerek kendini kandirma.Baba evinden ahlam keserek simariklik yapmakla olmaz bu isler.

Madem kendi ekmegini kazaniyorsun aylik gelirin var,hodri meydan,terket baba ocagini,ana baba sermayesi ile alinmis motoru da geri ver.Bakalim o zaman 55000 liralik motora gotu boklu diyebiliyor musun.

Daha buyuyeceksin cocuk...
    ZamboKage, Stock Sever ve nihiltzkrieg bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)