Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alabilecek Motorsiklet Kalmaması

Motovento
    REKLAM ALANI

çalışıyorum derken 23 yaşında 1200 lık ducati almak için , muhtemelen babasının yanında çalışıp ayda 7-8 BİN alıp para biriktirdim diyor arkadaş :D gerçek iş hayatını bilse sıkılmazdı o motordan neyse motora binmekten sıkılmaz bir insan ister 50cc ister 1000cc o senin psikolojinle alakalı bir durum babanın yanında çalışarak doyumsuz bir karakteri sana aşılayan ailede suç aslında seninde çok bi suçun yok. Sen motora binme çünkü alacağın motordanda sıkılacaksın. Birde 23 yaşında çalışarak ducati alıyorum deme başka yerde insanlar güler arkandan dalga geçiyorlardır. Çalışmak değil o baba parası yemek , Allah daha çok versin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Superduke kullandiniz mi? Tuono? Vmax? Yoksa cok buyuk laf etmeye gerek yok...

Paraniz yoksa egimli yollari kullanmanizi ve ruzgari arkaniza almanizi tavsiye ederim.
    Haşmet abim vmax kullandım fakat superduke kullanamadım cunku hiç satılıgına denk gelemedım ama ilk buldugum superduke u almayı planlıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Alıntı erdemsuslu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çalışıyorum derken 23 yaşında 1200 lık ducati almak için , muhtemelen babasının yanında çalışıp ayda 7-8 BİN alıp para biriktirdim diyor arkadaş :D gerçek iş hayatını bilse sıkılmazdı o motordan neyse motora binmekten sıkılmaz bir insan ister 50cc ister 1000cc o senin psikolojinle alakalı bir durum babanın yanında çalışarak doyumsuz bir karakteri sana aşılayan ailede suç aslında seninde çok bi suçun yok. Sen motora binme çünkü alacağın motordanda sıkılacaksın. Birde 23 yaşında çalışarak ducati alıyorum deme başka yerde insanlar güler arkandan dalga geçiyorlardır. Çalışmak değil o baba parası yemek , Allah daha çok versin
    Keşke dediğiniz gibi bi hayat olsada rahat etsek Babam öğretmen fakat şunu gordum forumda ınsanların bazı seylerı calısarak kazanılması mümkün görülmemis inşallah daha iyilerini sizler alırsınız
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haşmet abim vmax kullandım fakat superduke kullanamadım cunku hiç satılıgına denk gelemedım ama ilk buldugum superduke u almayı planlıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Keşke dediğiniz gibi bi hayat olsada rahat etsek Babam öğretmen fakat şunu gordum forumda ınsanların bazı seylerı calısarak kazanılması mümkün görülmemis inşallah daha iyilerini sizler alırsınız
    Dostum soruna cevap bende bulamadım işin açıkçası şunu da eklemeden geçemiyeceğim, sitem etmişsin ama ilk olarak yazdığın şey ya gerçeklikten ya samimiyetten uzak bilmiyorum günahını almak istemem hani pek olabilitesi yok gibi duruyor ve sorduğun soru ile ilgili de işler biraz çelişince herkes haliyle bir yerlerden vurmaya başlamış. Oraya 1200 cc naked olmayan bir makina istiyorum desen şimdi bu kadar yanlış anlaşılmazdın.
    Kusura bakma yanlış ifade etti isem bazı şeyleri ama durum senin anlatımınla pek samimi gelmedi bana da açıkçası.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Fakirlikten tavuğu ekmeksiz yiyen bi arkadaşımız daha 😃
    mchi ve RoofRoof bunu beğendiler.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    adam halen öğrencilik yaparak 23 yaşında en az 35-50bin tl bandında motorları kullanmaktan bıktığını yazıp, "Şuanda 23 Yaşında bi öğrenci oldugum ıcın çok fazla lükse kaçamıyorum gönül isterdi bi s1000xr s1000rr" bu cümleyi bile gözününe sokup, bir de üstüne emeğimle aldım diyerek tabiri caizse t.sak geçiyor, biz de burada bu saçma muhabbete katılıyoruz, bildiğin veletlik yapıyor, belki hem de öğrenciyken yaptığı işler yandaş, bizim bilmediğimiz emek gerektirmeyen ama çok para kazanılan, dürüstlüğe ihtiyaç olmayan işlerdir, neyse ya bu komedi için arkadaşa teşekkürler, bence azıcık lükse kaç s1000rr al, bırak bu cimriliği

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    Basarili trollerden.verdim sukunu

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fakirlikten tavuğu ekmeksiz yiyen bi arkadaşımız daha ��
    Aşağı köyün ağasi fakirlikten,bugün anca çeyrek öküz
    yiyebildi..

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam halen öğrencilik yaparak 23 yaşında en az 35-50bin tl bandında motorları kullanmaktan bıktığını yazıp, "Şuanda 23 Yaşında bi öğrenci oldugum ıcın çok fazla lükse kaçamıyorum gönül isterdi bi s1000xr s1000rr" bu cümleyi bile gözününe sokup, bir de üstüne emeğimle aldım diyerek tabiri caizse t.sak geçiyor, biz de burada bu saçma muhabbete katılıyoruz, bildiğin veletlik yapıyor, belki hem de öğrenciyken yaptığı işler yandaş, bizim bilmediğimiz emek gerektirmeyen ama çok para kazanılan, dürüstlüğe ihtiyaç olmayan işlerdir, neyse ya bu komedi için arkadaşa teşekkürler, bence azıcık lükse kaç s1000rr al, bırak bu cimriliği
    "belki hem de öğrenciyken yaptığı işler yandaş, bizim bilmediğimiz emek gerektirmeyen ama çok para kazanılan, dürüstlüğe ihtiyaç olmayan işlerdir," Yoo yaptığım işi gönül rahatlıgıyla söyleyebılırım birinizde baba parası yiyorsun diyecegıne ne iş yapıyorsun dıyebılırdı , 23 yaşında 50bin lira para elde etmeyi ben başarısızlık olarak goruyorken sizin bunu bi başarı olarak görmenizde bence vizyon farkı.
    "Şuanda 23 Yaşında bi öğrenci oldugum ıcın çok fazla lükse kaçamıyorum gönül isterdi bi s1000xr s1000rr" lüks kavramı kişiden kişiye degisir bahsettiginiz motorlar 100bin lira üstünde farkındasınızdır umarım Tahminimce yaş olarak benden büyüksünüz ve yaşam standartlarının insanın yaşının degıl kisinin kendısının belırledıgını bunca yılda ogrenmısınızdır umarım. Bu arada benim kimseyle dalga geçme amacım yoktu ki bu yazdıklarımdan bunları cıkarıyorsanız bence hayata bakış açınızı tekrardan bi gözden geçirin derim. Saygılar abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum soruna cevap bende bulamadım işin açıkçası şunu da eklemeden geçemiyeceğim, sitem etmişsin ama ilk olarak yazdığın şey ya gerçeklikten ya samimiyetten uzak bilmiyorum günahını almak istemem hani pek olabilitesi yok gibi duruyor ve sorduğun soru ile ilgili de işler biraz çelişince herkes haliyle bir yerlerden vurmaya başlamış. Oraya 1200 cc naked olmayan bir makina istiyorum desen şimdi bu kadar yanlış anlaşılmazdın.
    Kusura bakma yanlış ifade etti isem bazı şeyleri ama durum senin anlatımınla pek samimi gelmedi bana da açıkçası.
    Dostum ben yaptıgım hatanın bedelini cektıgımı dusunuyorum ve cok hızlı buyutup suanda motorsuz kaldıgımı dusunuyorum ornegın surus profılımı goz onunde bulundurursam farklı tarzlarda motorlar almak beni yorar nıye dıye sorarsan bi cross alırsam yeni tam set ekıpman gereklı ve motoru arazide kırmayıda goz onunde bulundurmalıyım bu beni maddi olarak yorar , racing geceyım dersemde ben canımı sevıyorum oyle buyuk guclerle oynamak arkamdan kimseyi üzmek istemem ama olurda alırsam teknolojık olarak en dolusunu almak ısterım ki oda suan cok zor bişey. Ama pek olabiletisi olmayan dediğin şey neydi onu anlayamadım ama

Motoruna birini bindir otur izle, yaşadığın üzüntünün yersiz olduğunu anlıyacaksın Bende de sendekinden var tek üzüntüm bakım masrafları. Ama işler kesat olmasa sadece model yükseltmeyi düşünürdüm. MTS1200se binen adam gs den zevk alamaz gibi geliyor bana hiç deneme sürüşü yapmasamda.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruna birini bindir otur izle, yaşadığın üzüntünün yersiz olduğunu anlıyacaksın Bende de sendekinden var tek üzüntüm bakım masrafları. Ama işler kesat olmasa sadece model yükseltmeyi düşünürdüm. MTS1200se binen adam gs den zevk alamaz gibi geliyor bana hiç deneme sürüşü yapmasamda.
    "Motoruna birini bindir otur izle, yaşadığın üzüntünün yersiz olduğunu anlıyacaksın " Alışmak herşeyin hevesini kaçırıyor ama olmadıgı zamanda başkasında gordugumde vay be motora bak diyip geçiyoruz ama suan bınerken ulan yinemi sana binecem diyerek bınıyoruz :D

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alışmak herşeyin hevesini kaçırıyor ama olmadıgı zamanda başkasında gordugumde vay be motora bak diyip geçiyoruz ama suan bınerken ulan yinemi sana binecem diyerek bınıyoruz :D
    Alalı neredeyse üç sene olacak. Bir kere bile böyle hissetmedim Superduke'a binerken...

Arabamı da alalı dokuz seneyi geçti. Onun için de hiç öyle hissetmedim. Hâlâ zevkle kullanıyorum.

Problem motosikletten ziyade sizde olabilir. Garip bir doyumsuzluk söz konusu.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Arkadaşlar şu sıralar aklımı cok kurcalayan bı problem motor tarzı olarak enduro ve naked sever birisi olarak artık motorsuz kaldıgımın farkına vardım.Şuanda Ducati M1200S kullanıyorum fakat bundan sonra şunu almak istiyorum diyecegım bi alet kalmadı , çok sevdigim bi abim zamanında oglum yavas yavas yuksel diyip bana mt09 aldırmayıp baska motor aldırdıgın günü adım gıbı hatırlarken ne demek ıstedıgını cok iyi anladım..
    Şuanda 23 Yaşında bi öğrenci oldugum ıcın çok fazla lükse kaçamıyorum gönül isterdi bi s1000xr s1000rr alıp jübilemizi yapalım fakat şuanki imkanlarla biraz zor Her insan gibi yüksekten dusuge gectıgınde bı gonul kırıklıgı oluyor sımdı gıdıpte bı 100hp motora bindigimde zevk almıyorum şuanda ne yapmalı bu kafadan nasıl çıkmalıyım.Tahminimce Bütün nakedleri denedim sanırım.

YOK MU Bİ YOL GÖSTERENİMİZ
    dostum küba çitayı satıp mondial drift almak için 1 yıl para biriktiren insanlar var... şimarıklığın lüzumu yok... Allah gönlüne göre versin, kazasız belasız herşey senin olsun inşallah...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Çok uzun yıllar YBR kullandım hiç sıkılmadım. Bir gün olsun yine mi buna bineceğim demedim. Sebebi neydi bilmem ama imkan olsaydı, daha pahalı motorlara binme imkanım olsaydı binerdim binmesine ama YBR nin verdiği zevki verirmiydi orası tartışılır
    Senin sıkıntın garip bir memnun olamama.
    Aradığın veya bekledigin şeyler satın aldığın motorlarda yok.
    Çözüm bulmak zor, ne iş yaptığını da merak ettim

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    beyler, teker yapmaya çalışıyo ama yapamıyo işin özü bu. suçu da motosiklete yıkıyo haliyle. ben yanında teker yapınca da çıldırıyo. biri buna bmw ler kendiliğinden teker yapiyo demiş belli ki.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler, teker yapmaya çalışıyo ama yapamıyo işin özü bu. suçu da motosiklete yıkıyo haliyle. ben yanında teker yapınca da çıldırıyo. biri buna bmw ler kendiliğinden teker yapiyo demiş belli ki.
    Dün gece s1000r al kanka begenirsem bende alayım demeyi biliyodun hain

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Dün gece s1000r al kanka begenirsem bende alayım demeyi biliyodun hain
    al tabi olum beleş s1000r a kim hayır der. ben destekçinim bu konuda

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bu arkadaşa gösterdiğiniz tepkiyi ihalelerle milyoner olanlara da söyleyip tepki verseniz keşke :=)
    mchi bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Adam öğrenci haliyle Ducati takılıyor ki bu elemanın haşat ettiği motorlarda az değil ben memur halimle karenaji değiştiremiyorum daha. Hangi okuldasın hacı bende istifa edip okuyim
    mchi bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    motorun fiyatına baktım da 100.000 TL den fazla şimdi öğrenci olsan bu motoru nasıl alıyorsun. Hadi aldım diyelim yakıtı içiyor ama zaten bu motora binenin derdi para olmaz. Birde lükse kaçamıyorum lafına takıldım

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    arkadaş 23 ben 21 ikimizde okuyoruz bende çalışıyorum ben drift kullanıyorum ��

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)