Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XT 125 R'dan başlangıç motoru olur mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 1-2 ay sonra ehliyeti alıyorum, Yamaha XT 125 R almayı düşünüyorum sizce başlangıç motoru olur mu? Alanabilirliği var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Bu motora şöyle bir baktım genelde olumlu yorumları var.125 cc lik vitesli her motor başlangıç için uygundur ama sana tavsiyem alacağın markanın önce bir servisini araştır hangi markanın servisi iyi ise onu al.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bacakların uzunsa sıkıntı yok

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bacakların uzunsa sıkıntı yok
    1.80 boyum var umarım yeterlidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motora şöyle bir baktım genelde olumlu yorumları var.125 cc lik vitesli her motor başlangıç için uygundur ama sana tavsiyem alacağın markanın önce bir servisini araştır hangi markanın servisi iyi ise onu al.
    Yamahanın servis sıkıntısı yaratacağını düşünmüyorum.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Hayırlı olsun o zaman Allah kaza bela vermesin güzel günlerde kullan.
    sonsurus bunu beğendi.

Route16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Mt 25 var ama hayalim bu makina ��

xt125r benim ilk motorum. Uzerindeki ybr motorunun bi tik guclendirilmisi sanirim. Tum parcalari kalitelidir karenajlar hariç. Mesela jantlarinda, benzin muslugunda bir cok yerinde italy yazar. Suspansiyonlari cok guzel, şasi bir cok 250 cc den daha iyidir. Gucu aman aman olmasada gayet keyifli hoş motordur. 1.85 boy ile rahat kullaniyordum. Ama 1.80 boy icin cok daha yakışır bir motordur. Xt ile ilgili dilediginiz sorulari sorabilirsiniz, ilk göz agrim kendileri

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben almam, tavsiye de etmem,edeni de ayıplarım , yamaha bu motorun arkasında değil ,parçaları ybr 125 ile ayni değil.ybr al daha iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

XT 125 şasisi İtalya'da malaguti tarafından yapılmış,motor Brezilya'da.Türkiye'ye gönderilen XT 125 ler ile Avrupa'da satılanların alakası bile yok,biri çıkıp da motor YBR ile aynı demesin,sadece balataları aynı gerisi milimetrik farklarla farklı ve uyumsuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)