Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Today 50 mi yoksa Rks Rico 50 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Merhabalar, babama motosiklet arayışı içindeyim motor ehliyeti yok o yüzden 50 cc bakıyorum
    Gönlüm Honda Today 50 den yana beygiri ricoya göre Bi tık daha fazla ama torkları eşit
    Fakat todaylerin 2. Ellerinde sahipleri uçuk rakamlar istediği için babam o paraya
    0 birşeyler alalım diyor tamam biri Honda kalitesi biliyorum ama fiyat politikası yüzünden
    Rks düşünüyoruz şimdi babam genellikle okula gidip gelmek için kullanıcak okulun yolu biraz
    Dik yokuş , Rks burayı çıkabilirimi ya da Today çıkarmı kafamda sadece bu soru işareti var
    2. El 2005-2008 Today parasına 2018 rks almak dahamı mantıklı hangisi o yokuşla baş edebilir.
    İyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hondada 110 kilo ve üzeri değilse sorun yaşanacağını sanmıyorum. kaldıki youtube da birçok yokuş ile ilgili video var. bence tercihlerine temiz Peugeot Kisbee 50 de koymalısın. ben tercihi honda yada peugeot olarak yapardım. bu arada ne kadar dik yokuş onuda bilemeyeceğiz.

Sıfır motor almak varken neden 10 senelik motor tercih edesinki? hemde önfren kampana kendine daha güvenli, önfren disk olan 50 cc tercih et. Kağıt üstündeki veriler yanıltır alacağın motoru dene bence. Rmg rapid, yuki casper, mondial revival bunlar piyasası olan 50 cc ler alması satması kolaydır.Eskiye rağbet fırsatçıların işine gelir, sıfır al kullan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

evet peugeot kisbe50 de güzel motor yeni motor.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Today'ın replikası çok, örnek benimki çok baktım ben bulamadım düzgün today. Gidip benimkini aldım. 50cc çok yokuşa gelmez ha çıkar ama ağır ağır çıkar.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Bende bu aralar kuba rx 9 düşünüyorum. Şehir içi kullanımda, tarzı da güzel ( BANA GÖRE )
    2.5 Beygirlik Makine.
    Tork desen 3.50 Tork Canavarı,
    Otoban Faresi
    R6'ları aRkamda bırakırım çok rahat, kasmadan zorlamadan..
    Bende Today almayı düşünmüştüm. Lakin o yaştaki motora o parayı vermem. Varsın çin olsun sıfır olsun. Adam akıllı bakıldığı zaman çok uzun süre binilebilir. Tek kuıllanıcı olursa.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sıfır alın Today'ci çakallara para kazandırmayın. Ayrıca on yıllık Today'lerin çoğu çöp olmuş artık.

Kisbee lere bakın iyi motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)