Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Sofuoğlu, Milletvekili oldu.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    4. motor Honda
    Kenan inşallah hepimizi .öt eder ama malesef hiç sanmıyorum o da bir kukla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vatana millete motosiklet camiasına hayırlı bir vekil olmasını umuyorum. Şüphesiz kendisi motosiklet camiasında sorunları gayet iyi biliyordur.

Yukarıdaki videoda görülebilecek tarzda (h2 li bir kıro sanırım, kask olduğu için kim olduğunu bilemedim) trafiği tehlikeye atacak, halkı gürültü kirliliğine maruz bırakacak, amiyane tabirle "apaçi" motorcuları bu camiadan (ve elbette trafikten) temizleyip yerine nitelikli, bilgili motorcu kardeşlerimizin yetişmesinde faydalı olabilecek çalışmalara imza atar inşallah. Kendisini canı gönülden kutluyorum.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    Seçim sonuçları konusundaki hazımsızlık burada ki bazı yorumlarda da kendini belli ediyor.

Çok kasmayın alışırsınız
    mavellen ve bursalıali bunu beğendiler.

Reis kek yerine soda versin muhaliflere :D

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Metilen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    h2 li bir kıro sanırım, kask olduğu için kim olduğunu bilemedim) trafiği tehlikeye atacak, halkı gürültü kirliliğine maruz bırakacak, amiyane tabirle "apaçi" motorcuları bu camiadan (ve elbette trafikten) temizleyip yerine nitelikli, bilgili motorcu kardeşlerimizin yetişmesinde faydalı olabilecek çalışmalara imza atar inşallah.
    H2 degil. Motosiklet H2R. O motosikletin trafige cikmasi yasak. Ne emisyon, ne gurultu sinirlarina uymakta. Aracin uzerinde degil sinyal, far bile yok. Ki olay gece cereyan etmekte. Ve de dokunulmazlik yokken...
    Metilen bunu beğendi.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    H2 degil. Motosiklet H2R. O motosikletin trafige cikmasi yasak. Ne emisyon, ne gurultu sinirlarina uymakta. Aracin uzerinde degil sinyal, far bile yok. Ki olay gece cereyan etmekte. Ve de dokunulmazlik yokken...
    İşte Sofuoğlu inşallah bu taz elemanları temizleyecek trafikten.

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Bence ilk icraatı bir yasa tasarısı ile A ve türevi ehliyetlere aylık bir asgari ücret vergi gelmesi üzerine olabilir. Trafikte motora çarparak sürücüsünü öldürmeye artık ödül verilebilir gibi bir tasarı da beklemiyor değilim. Bakış açınızı değiştirin çünkü vekillerin odağında biz yokuz. Malum deveyi diken insanı seven...

Sofuoğlu oraya kendi kafasına göre girmedi, halk seçti ben katkı sağlayacağını düşünüyorum. Motosiklet severlerin sorunları ile de ilgileneceğinden eminim. Ayrıyetten bir kesimin dışardan desteklenmek sureti ile meclise girmiş vekiller neden bukadar tartışılmamıştır. Bu vekiller memleket adına ne yapmıştır da, Kenan sofuoğlunun vekilliğini tartışır olmuşsunuz. Kenan Sofuoğlu başarılı bir insan yiğidi öldürün hakkını yemeyin.
    bursalıali bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sofuoğlu oraya kendi kafasına göre girmedi, halk seçti ben katkı sağlayacağını düşünüyorum. Motosiklet severlerin sorunları ile de ilgileneceğinden eminim. Ayrıyetten bir kesimin dışardan desteklenmek sureti ile meclise girmiş vekiller neden bukadar tartışılmamıştır. Bu vekiller memleket adına ne yapmıştır da, Kenan sofuoğlunun vekilliğini tartışır olmuşsunuz. Kenan Sofuoğlu başarılı bir insan yiğidi öldürün hakkını yemeyin.
    Halk akpye oy verdi gidip Kenan çıksın demedi. Eğer her milletvekiline ayrı ayrı oy bassaydık eyvallah. Ayni halk Hakan'ı da seçti ayrıca
    hasmet bunu beğendi.

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halk akpye oy verdi gidip Kenan çıksın demedi. Eğer her milletvekiline ayrı ayrı oy bassaydık eyvallah. Ayni halk Hakan'ı da seçti ayrıca
    Oy verenler Kenan sofuoğlunun vekil adayı olduğunu da biliyordu. hakanı da seçtiler fakat aynı halk, hakana verdiği itibarı tekrar aldı. Şuan esamesi bile okunmuyor.
    cbr1100 xx ve bursalıali bunu beğendiler.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Böyle olacağı zaten belliydi. İster sporcu ol ister ünlü, yeter ki siyasete karışma!

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sporcu iken aşağıdaki atlayışı yapıp hastanelik olan birinden Milletvekili (reisinin vekili!) iken çok birşey bekleyemiyorum. Akp motosiklet sürücülerine sürekli köstek oldu, vergileri yükseltti, ekipmanları alınamaz hale getirdi. Bunun bu görmemişlikle, varlık içinde biz yokluktakileri düşüneceğini hiç sanmıyorum!

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    hala hazımsızlık deniyor ya
    hala nasıl koyduk deniyor ya
    hala vatanı bi tek kendisinin sevdiğini sanıyor ya...

ne desem gg
    ama sussam da gönül razı değil işte...

bak canım kardeşim,
    hazmedemiyoruz.
    daha doğrusu hazmedemiyorum
    sebeplerini de anlatmaya çalışıcam
    umarım birazını bile anlarsın
    dinle bakalım neyi hazmedemiyorum...

kişisel algılamayıon, genele konuşuyorum....seçim gecesi havaya ateş ederek 'galibiyet' kutlayanlara sesleniyorum:

ülkeni değil takımını düşünüyorsun. takım tutar gibi parti tutuyorsun. partine bağlısın. neden mi, ekonomi kötüye gidiyor diyorum, dinlemiyorsun. ekonominin kötüye gitmesi, eğitimin kevgire çevrilmesi, tek bri adamın lafı ile sınav sisteminin 24 saat içinde yok edilmesi, adalet duygusunun yok olması senin zerre umurunda değil. ama benim umurumda. sen patates 20 lira olsa "dış güçlere inat reyisin yanındayız patates yiyen vatan hainidir" diyebilecek insansın, ben ise ekonomi yöentenlere kızan insanım. ekonamiyi kötü yönetiyorsun ki fiyatlar böyle çıkıyor diyebiliyorum.

muhtemelen fakirlik sınırında bir gelirin var. "discount market" denen marketlerden alışveriş yapıyorsun. belki çalıştığın iş yerinde sigortan bile yok. işte ben onların mücadelesini verdim seçimde. daha kaliteli ürünlere layıksın, gelirinin artması gerekiyor, sgk gibi özlük hakların tam olmalı. istediğin motosikleti düşünmeden alabilmelisin, bakımlarını yetkili serviste yaptırabilmelisin, çakma parça peşinde koşturmamalısın. maaşın 6000 ise sgk asgari ücretten yatmamalı, ben onun mücdelesini veriyorum. ama sen bana 'koyduk mu, hazmedin' diyorsun. bak en son seçimde bile asgari ücret benim gibi muhaliflerinin sesinin fazla çıkması sayesinde 1000 liradan 1300 liraya arttı. yoksa senin parti liderin "kaynak nerde" diye bağırıyordu.

adam sevdalısısın farkında değilsin. bizim sevdamız kişilerle değil. ülkenin geleceği ile. bugün sevdalı olduğun kişi ölse, partin dağılır. yani partin kişiye dayalı siyaset yapıyor. partinin tek stratejisi bu. kişiye dayalı siyasetler çökmeye mahkumdur. bu bir ezikliktir. hastalıktır. eziklğin getirdiği intikam duygusunu yaşıyorsun. o yüzden "galibiyeti"ni kutlarken seçtiğin kelimeler bile hastalıklı; 'koyduk mu, hazmedin' bunlar ezikliği belirtileri. "cahilim ama güç bende" diyorsun. bunun adı hastalıklı komplekstir. ve bu kompleksine neden olan kendinden yüksek gördüğü güruha had bildirmenin kronikleşmiş halidir. davranışlarının en ufak rasyonel bir yani yok.

bu sebepten bu "güçlü lider" tutkun var ve bu tutkunun beslendiği bir kaynak da atatürk kompleksi. bizim de bir atatürkümüz, atamız olsun isteğiyle kendi süper kahramanını yaratmak istiyorsun. bu imaji heba etmemek için memleketin satılmasına bile aldırmıyorsun; türk telekomlar tüpraşlar erdemir tekeller hep bu iktidar dönemidne satıldı. ve sen hala yerli ve milli diyorsun utandanmadan.. öyle feci bir kompleksin var. şu na üzerinde elinde evinde kullandığın markaların tamamı yabancı ürünü farkında değilsin.

inanmak istemiyorsun ama biz de bu ülkeyi seviyoruz. inanır mısın senden daha çok seviyoruz. çünkü, bunları görebilecek gösterebielcek ve bunlardan kurtulmayı isteyecek kadar... gözlerimiz kör değil. ülke ilerlesin bu hukuksuzluk batağından, bu yolsuzluk batağından kurtulsun istiyoruz. ülkeye hukuk hakim olsun, herkes eşit olsun, liyakat sistemi gelsin istiyoruz. ülkeyi hak edecek yeterlilikte insanlar yönetsin istiyoruz. en son örnekle anlatayım. bi şehirde yağmur yağdığında "bu dış güçlerin oyunu" diyebilecek kadar yetersizlikte olmasın istiyoruz. hangi görüşten olursa olsun, sağcısı solcusu farketmez. dış güçlerin oyunu diyenlere kızılcık sopası göstermek istiyoruz.

hazmedemediğim budur benim. ülke batıyor; eğitimde, liyakatta, yönetimde, hukukta, insan kalitesinde...
    yoksa seçimleri bir parti kaybetmiş çok bişey değil.
    KTMADDICTED ve kalidor bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala hazımsızlık deniyor ya
    hala nasıl koyduk deniyor ya
    hala vatanı bi tek kendisinin sevdiğini sanıyor ya...

ne desem gg
    ama sussam da gönül razı değil işte...

bak canım kardeşim,
    hazmedemiyoruz.
    daha doğrusu hazmedemiyorum
    sebeplerini de anlatmaya çalışıcam
    umarım birazını bile anlarsın
    dinle bakalım neyi hazmedemiyorum...

kişisel algılamayıon, genele konuşuyorum....seçim gecesi havaya ateş ederek 'galibiyet' kutlayanlara sesleniyorum:

ülkeni değil takımını düşünüyorsun. takım tutar gibi parti tutuyorsun. partine bağlısın. neden mi, ekonomi kötüye gidiyor diyorum, dinlemiyorsun. ekonominin kötüye gitmesi, eğitimin kevgire çevrilmesi, tek bri adamın lafı ile sınav sisteminin 24 saat içinde yok edilmesi, adalet duygusunun yok olması senin zerre umurunda değil. ama benim umurumda. sen patates 20 lira olsa "dış güçlere inat reyisin yanındayız patates yiyen vatan hainidir" diyebilecek insansın, ben ise ekonomi yöentenlere kızan insanım. ekonamiyi kötü yönetiyorsun ki fiyatlar böyle çıkıyor diyebiliyorum.

muhtemelen fakirlik sınırında bir gelirin var. "discount market" denen marketlerden alışveriş yapıyorsun. belki çalıştığın iş yerinde sigortan bile yok. işte ben onların mücadelesini verdim seçimde. daha kaliteli ürünlere layıksın, gelirinin artması gerekiyor, sgk gibi özlük hakların tam olmalı. istediğin motosikleti düşünmeden alabilmelisin, bakımlarını yetkili serviste yaptırabilmelisin, çakma parça peşinde koşturmamalısın. maaşın 6000 ise sgk asgari ücretten yatmamalı, ben onun mücdelesini veriyorum. ama sen bana 'koyduk mu, hazmedin' diyorsun. bak en son seçimde bile asgari ücret benim gibi muhaliflerinin sesinin fazla çıkması sayesinde 1000 liradan 1300 liraya arttı. yoksa senin parti liderin "kaynak nerde" diye bağırıyordu.

adam sevdalısısın farkında değilsin. bizim sevdamız kişilerle değil. ülkenin geleceği ile. bugün sevdalı olduğun kişi ölse, partin dağılır. yani partin kişiye dayalı siyaset yapıyor. partinin tek stratejisi bu. kişiye dayalı siyasetler çökmeye mahkumdur. bu bir ezikliktir. hastalıktır. eziklğin getirdiği intikam duygusunu yaşıyorsun. o yüzden "galibiyeti"ni kutlarken seçtiğin kelimeler bile hastalıklı; 'koyduk mu, hazmedin' bunlar ezikliği belirtileri. "cahilim ama güç bende" diyorsun. bunun adı hastalıklı komplekstir. ve bu kompleksine neden olan kendinden yüksek gördüğü güruha had bildirmenin kronikleşmiş halidir. davranışlarının en ufak rasyonel bir yani yok.

bu sebepten bu "güçlü lider" tutkun var ve bu tutkunun beslendiği bir kaynak da atatürk kompleksi. bizim de bir atatürkümüz, atamız olsun isteğiyle kendi süper kahramanını yaratmak istiyorsun. bu imaji heba etmemek için memleketin satılmasına bile aldırmıyorsun; türk telekomlar tüpraşlar erdemir tekeller hep bu iktidar dönemidne satıldı. ve sen hala yerli ve milli diyorsun utandanmadan.. öyle feci bir kompleksin var. şu na üzerinde elinde evinde kullandığın markaların tamamı yabancı ürünü farkında değilsin.

inanmak istemiyorsun ama biz de bu ülkeyi seviyoruz. inanır mısın senden daha çok seviyoruz. çünkü, bunları görebilecek gösterebielcek ve bunlardan kurtulmayı isteyecek kadar... gözlerimiz kör değil. ülke ilerlesin bu hukuksuzluk batağından, bu yolsuzluk batağından kurtulsun istiyoruz. ülkeye hukuk hakim olsun, herkes eşit olsun, liyakat sistemi gelsin istiyoruz. ülkeyi hak edecek yeterlilikte insanlar yönetsin istiyoruz. en son örnekle anlatayım. bi şehirde yağmur yağdığında "bu dış güçlerin oyunu" diyebilecek kadar yetersizlikte olmasın istiyoruz. hangi görüşten olursa olsun, sağcısı solcusu farketmez. dış güçlerin oyunu diyenlere kızılcık sopası göstermek istiyoruz.

hazmedemediğim budur benim. ülke batıyor; eğitimde, liyakatta, yönetimde, hukukta, insan kalitesinde...
    yoksa seçimleri bir parti kaybetmiş çok bişey değil.
    Yukarıda bahsedilen şeylerin hepsi kendi görüşleri dışında düşünen insanlara karşı kendi kendine ürettikleri kendilerini çıkar yol aramak için kullandıkları bir düşünce tarzı,bunlara inanmak için beyinlerini kapatmislar.
    Daha seçim vaadleri arasında RTE açık mahkemelerde yargılayacağiz diyenler seçimi kazansa neler yapar düşünmek bile istemiyorum
    Atatürk ile Demirtaş CHP için seçime girse Demirtaş kazanacak duruma gelmiş, Atatürk kompleksinden bahsediyorsun.
    Ülke batiyormuş bırakın bu ayakları,size batan sadece ülkedeki elit azınlığın elde ettiği hakların yok olması.
    Ortada bı taraf varsa bununda yaratan bellidir.
    Hep aynı hikaye
    Hep aynı hikaye

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    Alıntı Zsrvc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda bahsedilen şeylerin hepsi kendi görüşleri dışında düşünen insanlara karşı kendi kendine ürettikleri kendilerini çıkar yol aramak için kullandıkları bir düşünce tarzı,bunlara inanmak için beyinlerini kapatmislar.
    Daha seçim vaadleri arasında RTE açık mahkemelerde yargılayacağiz diyenler seçimi kazansa neler yapar düşünmek bile istemiyorum
    Atatürk ile Demirtaş CHP için seçime girse Demirtaş kazanacak duruma gelmiş, Atatürk kompleksinden bahsediyorsun.
    Ülke batiyormuş bırakın bu ayakları,size batan sadece ülkedeki elit azınlığın elde ettiği hakların yok olması.
    Ortada bı taraf varsa bununda yaratan bellidir.
    Hep aynı hikaye
    Hep aynı hikaye
    o kadar şey saydım, hiç birini anlmamış ama kendini kafandaki dogmaya kafandaki standart kelimlerle inandırmaya devam etmişsin...

dolayısıyla, bu sitede hiç yapmadığım bir şeyi bu sefer yapacam ve ikili diyaloğa girip soracam (diğer üyelerden özür dilerim)

"..sadece ülkedeki elit azınlığın elde ettiği hakların yok olması"

elit azınlık kimdir? hangi hakları elinden alınmıştır?
    mesela ben elit azınlık mıyım sana göre? hangi haklarım elimden alındı benim?

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar şey saydım, hiç birini anlmamış ama kendini kafandaki dogmaya kafandaki standart kelimlerle inandırmaya devam etmişsin...

dolayısıyla, bu sitede hiç yapmadığım bir şeyi bu sefer yapacam ve ikili diyaloğa girip soracam (diğer üyelerden özür dilerim)

"..sadece ülkedeki elit azınlığın elde ettiği hakların yok olması"

elit azınlık kimdir? hangi hakları elinden alınmıştır?
    mesela ben elit azınlık mıyım sana göre? hangi haklarım elimden alındı benim?
    Ben seçimden önce Lamborghini ile işe gidip geliyordum artık Kenan mv olduğu için elit değilim o herhalde

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi çalışıyorum, hem de tabiri caiz ise eşşek gibi çalışıyorum. Etimden sütümden, kemiğimden iliğimden herşeyimden faydalanıyor iş veren. Turizm sektöründeyim ama elektrik arızasından, bilgisayar tamirine, web dizaynından broşür tasarımına, veri girişinden uçak bileti satışına kadar yapmadığım bir iş yok. Hem de hepsini onurumla ve namusumla yapıyorum.
    Yaşamak kısmına gelirsek eğer, buna yaşamak denirse yaşıyoruz Allah'a şükür.

Velhasıl, vitrin ismi olmaktan öteye geçebileceğinden pek umudum olmasada, inşallah millete faydalı işler içerisinde görürüz kendisini.
    Her bir vekilin parti gözetmeksizin, aldığı maaştan, edindiği sosyal haklara kadar, içerisinde zerre hakkım varsa haram zıkkım olsun.
    Allah sana çalışma azmi ve gücü versin kardeşim...Genel konularda bir vatandaş olarak hemfikiriz.
    bursalıali bunu beğendi.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Hiç kendinizi eleştirmeyin. Ana muhalefet part. başkanı biraz önce açıklamasını yaptı.
    Kaybeden AKP'miş, topal ördek olmuş, demokrasi kazanmış, oylarını yükseltmişler, hiç MV çıkaramadığı ilçelerden MV çıkarmışlar.

Yüzsüzlüğün bu kadarı, inanılmaz.
    Bir ülkede muhalefet yoksa iktidardan bir şey beklemeyin.
    Siz AKP'yi, destekçilerini eleştireceğinize, gidin kendi partinizi, başkanını niye başarılı olamadınız diye hesap sorun.
    buteo, bursalıali ve OğuzÖztürk bunu beğendiler.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Konu başka taraflara kaymaya başlamış bence !!!Kenan kardeşimize görevinde başarılar diliyorum.Umarım yeni dönem vatana millete hayırlara vesile olur.Bugün dolu yağışı olabilir dikkat edelim ...fazla gazlamayalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç kendinizi eleştirmeyin. Ana muhalefet part. başkanı biraz önce açıklamasını yaptı.
    Kaybeden AKP'miş, topal ördek olmuş, demokrasi kazanmış, oylarını yükseltmişler, hiç MV çıkaramadığı ilçelerden MV çıkarmışlar.

Yüzsüzlüğün bu kadarı, inanılmaz.
    Bir ülkede muhalefet yoksa iktidardan bir şey beklemeyin.
    Teşekkürler aynen budur işte
    bursalıali bunu beğendi.

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    Yargilanmayi kotu bir sey sananlarin ulkesi burasi.Sucunuz yoksa niye korkuyorsunuz yargilanmaktan.

Kimbilir belki ergenekon adi altinda feto ile kol kola bu ulkenin pasalarini haksiz yere yillarca hapislerde surundurdukleri icindir.

Simdi de kalkmis askeri savunur gibi gorunup kendilerinin bu ulkenin teroristini,cozum sureci sacmaligi adi altinda davul zurna ile karsiladiklarini unutturmaya calsiiyorlar.

Merak etmeyin,Biz bunlari unutacak kadar salak degiliz.
    fkambay, RoofRoof ve buteo bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)