Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200 yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Hayırlı günler arkadaşlar.
    Yakın zamanda Duke 200 alacağım 2. Motosikletim olacak nasipse..
    Ortalama bir Duke 200 almak için yaklaşık 3 bin TL eksiğim var.
    Bu eksiğimi tamamlarken siz kullanıcılardan bilgi ve tecrübe edinmek isterim..
    İlk motorum 2016 yılında aldığım 2013 model tvs apache idi. Yeni kasalardan. Öğrencilik hayatının zorluğundan dolayı sattım.
    Şimdi Allah izin verirse mezun oluyorum taze mühendis olarak çok yakın bir zamanda işe gireceğim. Ve eksik olan 3 bin TL mi tamamlayacağım.
    Konya ilinde ikamet etmekteyim Konya'da ktm Duke sahibi olup bana tecrübelerini aktarmak isteyen arkadaşlar varsa bir yemek ve cafede içecek ısmarlamak isterim.
    Bu arada motorunuzu kesinlikle sürmek istemeyeceğim teklif dahi etmeyeceğim.. Sadece yakından incelemek ve tecrübeleri yüz yüze dinlemek isterim.. İyi akşamlar cümleten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum ABS li alacaksan KM si ekstrası ne olursa olsun 11 binden fazla verme. O da KM si 3 4 bin lerdeyse ver. 10K üstü motora 10 bin üstü verme o kadar diyorum. Sen teklifini yap bekle onlar gelir sana.

Motosikleti
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ABS li alacaksan KM si ekstrası ne olursa olsun 11 binden fazla verme. O da KM si 3 4 bin lerdeyse ver. 10K üstü motora 10 bin üstü verme o kadar diyorum. Sen teklifini yap bekle onlar gelir sana.
    Merhabalar piyasayı bilmiyorum sahibinden.com da edindiğim piyasa bilgisine göre düşük km temiz modeller 12k dan başlıyor acaba sizin dediğiniz fiyatlara gerçekten temiz düşük km bulabilir miyim?
    Bu arada dün İstanbul'dan duke200 sahibi bir arkadaşla telefonda konuştum 300 km de 2016 model Duke 200 ü 12 k ya almış fiyat çok iyi geldi bana bende düşük km uygun fiyat bir duke200 denk getiririm inşallah

Bacak boyun uzunsa alma depo kulaklarina deger dizlerin

Motosikleti
    Alıntı Kavuklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bacak boyun uzunsa alma depo kulaklarina deger dizlerin
    Boyum 1.81 kilom 75 hocam duke200'ün üzerinde rahat edebilir miyim açıkçası bir fikrim yok sürmediğim bir motosiklet kendisi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    boy kurtarıyor da biraz göreceli.garip bir oturma şekli var hoşuna giden de çok gitmeyende.bence bir tane duke 200 250 bul üstüne bir otur derim.olmuyorsa zaten hesap kitap yapmaya gerek yok

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı 3Hilal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günler arkadaşlar.
    Yakın zamanda Duke 200 alacağım 2. Motosikletim olacak nasipse..
    Ortalama bir Duke 200 almak için yaklaşık 3 bin TL eksiğim var.
    Bu eksiğimi tamamlarken siz kullanıcılardan bilgi ve tecrübe edinmek isterim..
    İlk motorum 2016 yılında aldığım 2013 model tvs apache idi. Yeni kasalardan. Öğrencilik hayatının zorluğundan dolayı sattım.
    Şimdi Allah izin verirse mezun oluyorum taze mühendis olarak çok yakın bir zamanda işe gireceğim. Ve eksik olan 3 bin TL mi tamamlayacağım.
    Konya ilinde ikamet etmekteyim Konya'da ktm Duke sahibi olup bana tecrübelerini aktarmak isteyen arkadaşlar varsa bir yemek ve cafede içecek ısmarlamak isterim.
    Bu arada motorunuzu kesinlikle sürmek istemeyeceğim teklif dahi etmeyeceğim.. Sadece yakından incelemek ve tecrübeleri yüz yüze dinlemek isterim.. İyi akşamlar cümleten.

Duke 200 kullanmış biri olarak,iyi bir seçim üzmeyecektir. Absli almanı öneririm. Çoğu absli rakiplerine göre ABS çok daha verimli çalışıyor.

Isınmaz,Akmaz kokmaz bir motordur. Kullanışı çok kolaydır,Alışması uzun sürmeyecek.

Tek dikkat etmeni önereceğim şey, Duke 200lerde radyatorun su giriş kısmındaki Tıpanın hatasız olup olmaması. Çoğu dukede bu problem var. Ve çoğu duke sahibi 2. yedek su haznesinin olduğunu bilmiyor. Eğer tıpada yamukluk eğrilik var ise ve düzeltilmezse Conta yakma ihtimali olabilir. Tamirli olabilir. Yada su eksiltmeye başlamış olabilir.

Umarım keyfini iyice sürersin. Aklına takılırsa mesaj atabilirsin.

sen hangi ülkede yaşıyorsun. Duke 200 absli fiyatlarından haberin varmı? 2014 te değiliz.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

2017 yazında yani piyasa açıkken 3 ayda zar zor sattım bol ekstralı motorumu. 21 bin deydi, zincir dişli, balatalar ve bakımların hepsi yeniydi 2 3 bin km önce filan. Buna rağmen 8.500 a zor sattım. Orda ilanlarda gördüğünüz motorlarda aylarca bekleyip ucuza anca satabiliyorlar.

Ayrıca ABS 200 lerde 2015 den sonra yok. Yani sizin arkadaş 2016 abs siz 200 e 12 vermiş. Onu satarken 9 a belki satar 10k km geçirmezse. Ben ABS liyi 1500 tl ye yakın bakım parası harcanmış motora 2 ayda 8.500 veren zor buldum. Arayan kişi 3 ayda 5-6 filandı. Motoru zaten letgo dan satabildim.

Burda dikkatli olmanız gereken bir şey var motoru kötülemiyorum. Motor güzel ancak 2. el piyasası yok. Bunu bilerek alın. Ayrıca masraflı bir motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Ben tercihimi 2017 Pulsar 200 den yana kullanırdım. Kronik sıkıntıları ne kadar olsada(ki çözümü var hepsinin) hem satarken hem kullanırken Duke'den uyguna gelecektir diye düşünüyorum. Ama görüntü istiyorsan pulsar bunu sana vermez. Kalite konusunda birbirine yakın emin olabilirsin. Bir de ABS alacaksanız ABS liler en son tarihli 2015 model. Onun üstü ABS siz.
    Duke 200 ABS
    Steam ID : DaniCalifornia * Origin : DaniCaiifornia * PSN ID : DaniCaliforniaTR

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    eski kasa cbr 250 derim.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    2017 yazında yani piyasa açıkken 3 ayda zar zor sattım bol ekstralı motorumu. 21 bin deydi, zincir dişli, balatalar ve bakımların hepsi yeniydi 2 3 bin km önce filan. Buna rağmen 8.500 a zor sattım. Orda ilanlarda gördüğünüz motorlarda aylarca bekleyip ucuza anca satabiliyorlar.

Ayrıca ABS 200 lerde 2015 den sonra yok. Yani sizin arkadaş 2016 abs siz 200 e 12 vermiş. Onu satarken 9 a belki satar 10k km geçirmezse. Ben ABS liyi 1500 tl ye yakın bakım parası harcanmış motora 2 ayda 8.500 veren zor buldum. Arayan kişi 3 ayda 5-6 filandı. Motoru zaten letgo dan satabildim.

Burda dikkatli olmanız gereken bir şey var motoru kötülemiyorum. Motor güzel ancak 2. el piyasası yok. Bunu bilerek alın. Ayrıca masraflı bir motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Ben tercihimi 2017 Pulsar 200 den yana kullanırdım. Kronik sıkıntıları ne kadar olsada(ki çözümü var hepsinin) hem satarken hem kullanırken Duke'den uyguna gelecektir diye düşünüyorum. Ama görüntü istiyorsan pulsar bunu sana vermez. Kalite konusunda birbirine yakın emin olabilirsin. Bir de ABS alacaksanız ABS liler en son tarihli 2015 model. Onun üstü ABS siz.
    Mantıklı olan 2015 öncesi absnin olmayıp sonrasının olması değil mi? Niye böyle bisi yapmışlar?

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantıklı olan 2015 öncesi absnin olmayıp sonrasının olması değil mi? Niye böyle bisi yapmışlar?
    Bütçe bence. KTM Türkiye'de çok tutmadı. ABS li desen o zamanlar ABS ye düşman gözüyle bakıyorlardı. Daha bir kaç ay öncesine kadar ABS nin daha uzun mesafede durduğuna inananlarla doluydu burası(Ön freni her zaman en uygun şartlarda(Kuru, düz, taşsız vs.) kitleyebileceğini düşünenler). Haliyle ABS liyi iptal edip düz ile devam ettiler seriye. 2017 de zaten ehliyet filan derken tamamen kestiler 200 lüğü. Hindistan'da hala eski kasa 200 satılıyor 2017-2018 model filan. 125, 250, 390 her yerde yeni seriye geçti.
    Duke 200 ABS
    Steam ID : DaniCalifornia * Origin : DaniCaiifornia * PSN ID : DaniCaliforniaTR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)