Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Kulaklığı Deneyen Oldu Mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Selam arkadaşlar
    İntercom almak istiyorum , ama malum fiyatlar uçtu ,bütçe pek yeterli değil , şöyle bir ürün gördüm ,mini bluethooth kulaklık fiyat 25 tl , aranızda kaskla birlikte kullanan var mı ?

https://resmim.net/f/TA8e2U.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yulis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 --> RTR180-->CBF1000FA
    benzer bir modelini kullanmıştım boyutuna göre iş gçrüyor bendeki ile sadece görüşme yapıyordum bunların yuvarlak olanlarından

tabi şarj süresi daha iyi beni kullandoğım aletin bu ürünler genelde birbirinin kopyası çin menşei li ürünler yüksek performans beklemeyin

(bazen şaşırtabiliyorlar)
    demirarch bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    hocam aliexpresste 1-2 dolar bunlar. ayrıca kaskın içinde bir süre sonra baskı yapıp rahatsız edebilir.
    demirarch bunu beğendi.

Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam aliexpresste 1-2 dolar bunlar. ayrıca kaskın içinde bir süre sonra baskı yapıp rahatsız edebilir.
    Evet bende baskı yapacağını tahmin ediyorum , 20 tl verip denemeyi düşünüyorum açıkçası....

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Bende almıştım AliExpressden hiç umduğum gibi çıkmadı ses kalitesi mikrofon kalitesi çok çok düşük.ve bi sürede sonra kulak ağrısı yapıyor.
    demirarch bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Ben iPhone ile AirPod kullanıyorum kask içinde mükemmel. Çift vuruyorum kaska Siri geliyor. Ondan sonra takıl. Telefon çaldı çift tık. Mesaj gelirse oku Siri diyorsun, eksik harfler yüzünden saçmalıyor ama okuyor. Ama deli pahalı işte 🤸♂
    demirarch bunu beğendi.

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Uzun mesafe için baskı yapıp kesinlikle rahatsız edecektir. Lakin şehir içi kısa mesafelerde bence oldukça mantıklı.

Hatta link paylaşırsanız ben de almayı düşünebilirim.

Ek olarak, intercom kulaklık ve mikrofon şeklinde kablolu hoparlörler de var. Fiyatları bu çok pahalı sayılmaz. Kask içine monte ettikten sonra kabloyu telefona kulaklık girişinden bağlıyorsunuz. Kablo beni rahatsız edeceği için alıp kullanmadım ama örnek linki bırakıyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/Motor...ceBeautifyAB=0
    demirarch bunu beğendi.

Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Alıntı Sedotti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun mesafe için baskı yapıp kesinlikle rahatsız edecektir. Lakin şehir içi kısa mesafelerde bence oldukça mantıklı.

Hatta link paylaşırsanız ben de almayı düşünebilirim.

Ek olarak, intercom kulaklık ve mikrofon şeklinde kablolu hoparlörler de var. Fiyatları bu çok pahalı sayılmaz. Kask içine monte ettikten sonra kabloyu telefona kulaklık girişinden bağlıyorsunuz. Kablo beni rahatsız edeceği için alıp kullanmadım ama örnek linki bırakıyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/Motor...ceBeautifyAB=0
    teşekkürler ,

bunu görmüştüm , ama motordan indiğimde sallanan kulaklık rahatsız eder , o yüzden eledim

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzer bir kulaklığı kaskla kullanmayı denedim. Kulaklık kask kabuğu yüzünden bluetooth sinyallerini düzgün gönderip alamıyor. Seste bozulma ve kesilmelere sebep oluyor. Bunun yanında kaskı çıkarırken kask kenarına takılıp kulağımı koparmaya kalkınca gidip ucuz intercomlardan aldım. 250 liraya bu iş huzur içinde çözüldü. Tavsiye ederim.
    demirarch bunu beğendi.

okanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Bu kulaklığın ortalama yarım saat-bir saat kullanımdan sonra kulağını ağrıtacağını düşünüyorum. 20 TL'ye bunu denemek (ve tek kulaklık kullanmak) yerine, yine aliexpress veya dx.com üzerinden kask için ucuz intercom çözümlerine bakabilirsin. Ben son aldığım cihazı 2 sene önce 50-60 TL'ye almıştım. Kaskın içine monte ediliyor, dışarıda hiç bir bağlantı-kablo vs. kalmıyor.
    demirarch bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bende baskı yapacağını tahmin ediyorum , 20 tl verip denemeyi düşünüyorum açıkçası....
    hocam kaskı çıkartırken yüksek ihtimal kulağınızda oynayacak ve yere düşüp parça pinçik olacak. bence 20 liranızı çöpe atmayın
    interkomlar 100-150 lira felan onlardan alın bence. 6 kişiye kadar bağlanabiliyorsunuz, hem telsiz şeklinde hem cep telefonunuza tanımlayıp kullanabiliyorsunuz.
    https://bit.ly/30jiOxE

Yukarıda bahsedilen 150-250 arası interkomlar hangileridir ? marka model belirtebilir misiniz ?

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar
    İntercom almak istiyorum , ama malum fiyatlar uçtu ,bütçe pek yeterli değil , şöyle bir ürün gördüm ,mini bluethooth kulaklık fiyat 25 tl , aranızda kaskla birlikte kullanan var mı ? https://resmim.net/f/TA8e2U.jpg

https://resmim.net/f/TA8e2U.jpg
    ucuz kulaklık alıp kendinizi kanser etmeyin.. Evet piyasada ve aliexpress üzerinde çok fazla intercom ve bluetooth cihazları satılıyor bakıyorsunuz biri 3 milyar öteki 300 lira. Burada teknolojik farklardan daha önemli olan şey yaydığı radyasyon ve kullanılan malzeme. Şimdilerde cinler bile bu mevzuya uyanıp kutunun üzerine bu ibareleri yalandan basmaya başladılar. ( ce fc is rosh ) Benim tavsiyem Sürekli telefonuza bağlı ve beyninizin tam üzerinde ucuz bir cihazla hayatınızı tehlikeye atmayın. Boşverin müzik dinlemeyin telefonla konuşmayın anı yaşayıp motosiklet sürün ama gidip sırf iki melodi dinliyim kendimi rahatlatayım diye bu cihazları kullanmayın.
    twisten bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı kaiserr76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda bahsedilen 150-250 arası interkomlar hangileridir ? marka model belirtebilir misiniz ?
    aliexpresste ve gearbestte Vnetphone V6 şeklinde aratırsanız 30-35 $ dolar aralığında bulabilirsiniz.
    bikaç ay önce gearbestten indirim kuponu ile 25$ a almıştım, o zaman dolar fiyatı da 4 lira civarındaydı, 100 liraya geldi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)