Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Cbf 150'den Kuba 200 Superlıght'a

Motovento
    REKLAM ALANI
    Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 250 benim de zamanında çok istediğim ve ilgimi çeken bir model ancak çok eskidi ve temizini bulmak çölde vaha bulmaktan daha zor, ha temizini bulursan şans eseri çok mutlu eder tipi, yol tutuşu, nispeten iyice performansı (yine de çok şey bekleme) vs gayet makul bir motosiklet ha bu arada parçaları pahalı ve bulmak zor olabilir bunu da ekleyelim ve motorunda bazı kronik sorunları da vardı sanırım yani adamı rezil de edebilir vezir de edebilir ben şahsen o topa girmekten vazgeçtim her ne kadar güzel bir motosiklet olsa da
    Valla ben kafayı bozdum hocam. Motoru satsam 500 1000 eklesem alabiliyorum. Temizi denk gelmez elbet ama 6 liraya da safkan japon 250liğe bineceğiz. İlla masraf yaparız. Parçaları var ancak yan sanayi ağırlıkta ve orj parçaları pahalı. Peki yeni model iyi marka bi 250lik alsak minimum 13 lirayı gözden çıkaracağız.

Ben şahsen bu topa girecem. Eksantrikten ses yapıyormuş o da kronikmiş. En baba 2 lira masraf yaparım ama düzgün motora binerim. Sollamaya çıkıp geri girmek zorunda kalmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşünme al.
    Vazgeçtim hocam.
    buteo bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben kafayı bozdum hocam. Motoru satsam 500 1000 eklesem alabiliyorum. Temizi denk gelmez elbet ama 6 liraya da safkan japon 250liğe bineceğiz. İlla masraf yaparız. Parçaları var ancak yan sanayi ağırlıkta ve orj parçaları pahalı. Peki yeni model iyi marka bi 250lik alsak minimum 13 lirayı gözden çıkaracağız.

Ben şahsen bu topa girecem. Eksantrikten ses yapıyormuş o da kronikmiş. En baba 2 lira masraf yaparım ama düzgün motora binerim. Sollamaya çıkıp geri girmek zorunda kalmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Vazgeçtim hocam.
    e alırsan mutlaka burada da bildir son durumu :D

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e alırsan mutlaka burada da bildir son durumu :D
    İlla konu açarım
    HONDA

#BZ3082

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)