Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

geçişe değer mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 250r
    selamlar herkese hem uzunn yolda hemde şehir içinde aktif olarak 18.000 km kullandığım pulsar 200ns motorumu satıp tercihen max 20.000 km de cbr 250 almayı planlıyorum fazla bütcem yok benimkini satınca üstüne max 3.000 tl koyabiliyorum istanbul düzce arasi ayda bir iki kere git gel yapıyorum birde şehir içinde hergun kullanıyorum hem kalite açısından hemde uzun yolda örneğin pulsarla 130 la en fazla rahat seyahat edebiliyorum sonra aşırı titremeye baslıyor 150 falan sabit gidebilmek isiyorum cbr 250 kullanmış olanlar bu geçişi mantıklı buluyorlar mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    cbr ile stabil 150 zor. kawasaki er5 verelim?

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Uğraştığına değmez. İki motosiklet arasında pek konfor farkı yok. İkisinde de yüksek hızda rüzgar yiyeceksin, ikisi de yüksek hızda titreyecek. O hacimde ancak maxiscootera geçersen istediğin konforu elde edersin.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı yqeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese hem uzunn yolda hemde şehir içinde aktif olarak 18.000 km kullandığım pulsar 200ns motorumu satıp tercihen max 20.000 km de cbr 250 almayı planlıyorum fazla bütcem yok benimkini satınca üstüne max 3.000 tl koyabiliyorum istanbul düzce arasi ayda bir iki kere git gel yapıyorum birde şehir içinde hergun kullanıyorum hem kalite açısından hemde uzun yolda örneğin pulsarla 130 la en fazla rahat seyahat edebiliyorum sonra aşırı titremeye baslıyor 150 falan sabit gidebilmek isiyorum cbr 250 kullanmış olanlar bu geçişi mantıklı buluyorlar mı
    cbr 250 150km/h ile sabit gidemez. R25 daha iyi.
    The Power of The Dreams.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Hem Pulsar dan CBR 250 ye geçiş yapan hemde kocaeline defalarca giden biri olarak yazayım öncelikle aradaki 50cc ye rağmen değer 2. Olarak İstanbul dan boluya kadar sabit 140 gitmisligim var 8.5 devire falan tekamül ediyor yalnız 120 üzeri yakıt sarfiyatı artıyor.onemli olan sen gidebilirmisin

"pulsarla 130 la en fazla rahat seyahat edebiliyorum sonra aşırı titremeye baslıyor" demişsin de en fazla kaç saat veya dk gidebiliyorsun ? yani istanbul-ankara yapsan ve tüm yolu sürekli 130'la gidebilir misin pulsarla ?

ama istanbul-ankara arası tüm yolu cbr250 ile 130'la gidebilirsin. Fakat "bana göre" cbr'nin de rahat seyehat hızı 120-125 arasıdır.

r25 veya benelli tnt 250 daha uygun olur sanırım sizin için

Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğraştığına değmez. İki motosiklet arasında pek konfor farkı yok. İkisinde de yüksek hızda rüzgar yiyeceksin, ikisi de yüksek hızda titreyecek. O hacimde ancak maxiscootera geçersen istediğin konforu elde edersin.
    Bunu demeye geldim geç kalmışım. Motor yokken alınacak olsa tamam ama birini verip diğerini almak çok farklı olmaz. Kısa süreli de olsa sürme şansım oldu ikisini de sahibi olmadan. Ben olsam girmem. Gerekli görmem yani. Konfor son hız görünüm diğer kişilerce algılanışı... ciddi fark doğurmaz diyorum. Üstüne de satmanın almanın uğraşısı var. Yeniyi seçmesi var. Bence makul seçenek bütçe güçlenene kadar beklemek. Söylemesi kolay tabii deişim isteği oluşunca durmak zor. Ama başarabilirsen kendini tut. Daha güzel rakamlar ekleyebilene kadar sabretmeye çalış.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8.5 devire falan tekamül ediyor yalnız 120 üzeri yakıt sarfiyatı artıyor.onemli olan sen gidebilirmisin
    Tekâmül etse duramazsın. ;)

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Bazı arkadaşlar aynı rüzgarı yiyor demiş. Kesinlikle katılmıyorum. Biri naked biri spor motor. Rüzgarı delsin diye tasarlanmış bir makine ile naked makineyi rüzgar konusunda kıyaslamak komik geldi. Kesinlikle rahat edersin. Yakıt olarak çok yakmayan bir motor. Oturuş pozisyonu itibarı ile de tam racing olmadığı için rahatsız etmiyor. Kocaeli - Zonguldak yaptım 2 sefer, benzin almak dışında durmaya ihtiyaç duymamıştım. 230-250km yoldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)