Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Oğlumla Ayvalık gezisi, öneriler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    3 saatlik yol evet bir şey değil. Ben İstanbul Ayvalık yapıyorum 6 saat 250 cc Scooter ile ancak tek başımayım. Sizin çocuğunuz artçı olabilmek için çok küçük. Ben sadece onun güvenliği için böyle bir risk almazdım. Siz de dikkatinizi ona değil yola vermelisiniz. Arkanızda güvenli bir şekilde tutunup gidebilir mi emin değilim. 3 saat otomobille sürer nmax ile artçılı molalı o yol 4.5 saat sürer. Yağış faktörü hariç.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

Ayrıca kamp yapmaktan bahsetmişsin, malzemeler çantalar artçı ile nmaxte nasıl taşınır bilemedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Selamlar o yaştaki çocuktan artçı olmaz sakın almayın derim !!!Hem trafik kurallarına uymayan bu kadar öküz varken çocuğunuzu daha sakin alanlarda motorunuzla gezdirin.... İşin vicdani ve sorumluluk tarafı zaten çok önemli....Anne baba olarak karar sizin tabii....Selam ve dua ile..

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar o yaştaki çocuktan artçı olmaz sakın almayın derim !!!Hem trafik kurallarına uymayan bu kadar öküz varken çocuğunuzu daha sakin alanlarda motorunuzla gezdirin.... İşin vicdani ve sorumluluk tarafı zaten çok önemli....Anne baba olarak karar sizin tabii....Selam ve dua ile..
    Oğlumla vakit geçirmek sevdiğimiz hobiyi yapmak oldukça keyifli ama inanın bu konuyu açarken bile emin değildim, hala da değilim. Risk var malesef :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 saatlik yol evet bir şey değil. Ben İstanbul Ayvalık yapıyorum 6 saat 250 cc Scooter ile ancak tek başımayım. Sizin çocuğunuz artçı olabilmek için çok küçük. Ben sadece onun güvenliği için böyle bir risk almazdım. Siz de dikkatinizi ona değil yola vermelisiniz. Arkanızda güvenli bir şekilde tutunup gidebilir mi emin değilim. 3 saat otomobille sürer nmax ile artçılı molalı o yol 4.5 saat sürer. Yağış faktörü hariç.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

Ayrıca kamp yapmaktan bahsetmişsin, malzemeler çantalar artçı ile nmaxte nasıl taşınır bilemedim.
    Haklısınız ne diyeyim. Bir arkadaşa da yazdım. Bu seyahati oğlumla yapmakta kararsızım. Hatta siz yazmadan ben daha konuyu açarken bile tereddütlerim vardı. Sizler de böyle yazınca bir kez daha düşünmeye sevk oldum. Hiç olmadı bi cuma çıkar tek başıma yaparım. Yada buradan 1-2 arkadaş çağrısı bile yapabilirim.

aviregal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dediğiniz gibi yenikapı feribot mantıklı ... oglunuz sizinle gelmek için ses etmez herşeye yaparım dese bile çok yorulacak..floryadan şile ye giderken bile oglum yoruluyor bazen ıkı kolunu bırakıyor...sıkıntılı stres ve tehlikeli bir yol secmişsiniz...
    daha yakın bir konum olsa ?
    twisten bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)