Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa Honda servisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    FullSentetik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Duran Kardeşler servisinde ki yaşadığım ilgisizlikden bahsedicem bu servis hicbisekilde kullanıcıyı dinlemiyor tamam benden para kazanmıyor ama birazcık dinlese ilgilense en azından şikayetimi anlatırken başka şeylerle ilgilenmese çok iyi olucak Bursa çevresinde olan Honda sı olan ve garantisi olmayan arkadaşlara istanbul daki servisleri öneriyorum. İmkanınız varsa gelmeyin motorunuzu izleme imkanı bile vermiyolar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    660 Tenere
    Ben 0 motosiklet tecrübesi ile CBF 150 aldığımda öne arkaya 50 ps hava basmışlar, her şeyi tamam abi diye vermişlerdi. Bende tabi tecrübe yok ya ulan viraj dönmek amma zormuş be arkadaş diye kendi kendime söylendim eve dönene kadar. Diğer gün lastikler soğukken benzinlikte kontrol ettiğimde ön arka 50 görünce şok olmuştum
    fz6_fazer bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı FullSentetik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duran Kardeşler servisinde ki yaşadığım ilgisizlikden bahsedicem bu servis hicbisekilde kullanıcıyı dinlemiyor tamam benden para kazanmıyor ama birazcık dinlese ilgilense en azından şikayetimi anlatırken başka şeylerle ilgilenmese çok iyi olucak Bursa çevresinde olan Honda sı olan ve garantisi olmayan arkadaşlara istanbul daki servisleri öneriyorum. İmkanınız varsa gelmeyin motorunuzu izleme imkanı bile vermiyolar.
    honda servislerinde motorun başında bekletmiyorlar. doğrudur. profesyonellik budur.

ikincisi, adamların başı dolu zaten, sizin gibi gereksiz yere meşgul edenler ile ilgilenmemeleri normaldir.

honda servislerini sanayideki mahmut usta'dan ayıran fark budur: profesyonel olmak.

Motosikleti
    660 Tenere
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda servislerinde motorun başında bekletmiyorlar. doğrudur. profesyonellik budur.

ikincisi, adamların başı dolu zaten, sizin gibi gereksiz yere meşgul edenler ile ilgilenmemeleri normaldir.

honda servislerini sanayideki mahmut usta'dan ayıran fark budur: profesyonel olmak.
    Denizlideki serviste ben bile ucundan tutuyorum hocam bir şey yaparken ustaya beraber yapıyoruz, bekletmiyorlar diye bir şey yok.

Bursada ki hondada ben motorumun başında beklemiştim kimse ağzını açıp tek kelime etmedi, etseler bile servisin etrafı cam, duvar yok. Sokağın karşısından bile motorunu izleyebilirsin.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Usta bu ve bunun gibi şeyleri buraya yazarak hiçbirşey kazanamayız bunu belirtmek istiyorum öncelikle. Peki ne yapabiliriz? Öncelikle Honda Global'e uluslararası olan hani şu japonya direk, ben mesaj atar şikayetimi belirtir inzivaya çekilirdim sonuç %100 faydama olurdu bunu denedim bir başka firmada adamlar el pençe divan. Biraz zaman alır ama kesin çözüm. Bunun dışında Honda Türkiye'ye şikayet edilebilir. Bimere, tketici haklarına, esnaf ve sanatkarlar odasına ve bilimum baglı oldugu kurum ve kuruluş neresi varsa şikayet edilebilir. Böylelikle bu firma saçmalıklarından kurtulmus olur ve hatalarını yapmazlar. Bir sorun yaşayan arkadas varsa mesela bajaj yamaha suzuki kawasaki hero vs gibi direk ana firmaya şikayetlerini belirtsinler ilgileniyorlar. Yabancı firmaların Türkiye distiribütörleri genel itibariyle malesef ilgisiz. Ha bu kadar konustun peki kardeşim sen hangi markanın direk kendisiyle iletişimde bulunup şikayette bulundun diye merak edenler olursa da Renault.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Her serviste iş güvenliği açısından bekletilmemesi gereklidir. Orada adam taşlama yapıyor gözüne çapak gelse o sorumlu. Yere yağ damlıyor o adam iş ayakkabısı giyiyor kaymıyor ama senin ayakkabın kayar, kayıp düşsen sen sorumlusun veya yerdeki su birikintisine elektrik kablosu değse çarpılsa vatandas yine servis sorumlu. bu yuzden ki alınmamalı

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı FullSentetik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . Kısmetse c.tesi günü Cbf150 min 1,000 bakımı için gidicem. Şimdiden karşılaşacağım manzara için ufak ipuçları verirsen sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)