Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

(MOTORCULAR) Dalga Geçilecek Duruma Düştük, Farkındalık Oluşturalım Derken

Motovento
    REKLAM ALANI

Motovlog sektörü 2011-2012 yıllarında yeni yeni başlamışken, insanları bilgilendirmek-bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak adına bunun iyi bir fikir olabileceğini düşünmüştüm ta ki kaskına kamera takıp ünlü olma peşinde koşanlar YouTube'a video yüklemeyi öğrenene kadar... Artık, bu tip motovloggerlar yüzünden insanlar bilinçlenmek şöyle dursun, motosiklet ve sürücüleriyle alay eder duruma geldi. Ben de ne yazık ki bir sürücü olarak motorcuları eleştiren ve (Söylediğiyle yaptığı tutmadığı için) alay eden taraftayım. Konuşmamı, anlattıklarımı özetleyen videolar ile bitiriyorum.

kaklen, fatih.met, Kızıl pars ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    bu kanalı severek takip ediyorum

Motosikleti
    Mobylette Flipper M14
    hahahahah anlatım süper.

her şeyin bktan yürüdüğü bir ülkede böyle şeyler normal ya, haliyle o videoları yapan lavuk da dışardan gördükleriyle yalan yanlış komediyi iyi yapıyor

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Mizah bence gayet yerinde, güldürdü. Adam haklı beyler

He görsellerin çoğu, belki de hepsi Amerika'dan.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Bu güne kadar motorculardan Altın Elbiseli Adam harici hiç bir yayıncıyı takibe almamıştım. Oda rahmetli olunca takibi bıraktım.

Bu andan itibaren tek takip ettiğim kanal bu olacak.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Buna mizah deniyor. Alay edilmek farklı birşey. Gayet de yerinde bir mizah anlayışı bence.
    wing41 bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paylastıgın ıyı oldu kanala abone olayım barı . dalga konuusuna gelınce vıdeolardan bahsedıyorsan saglam mızah dönmüş .

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Doğru trafikte kafasına kamerayı takıp olay arayan binlerce motor sürücüsü yok mu özellikle genç yaşlardaki arkadaşlarımız.Onlar yüzünden bize de saygı kalmıyor git gide...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Mizah ama IQ'su oldukça düşük bir mizah. Magazin programlarında arka planda konuşan iğrenç ses kalitesinde.

sash_009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2016)
    Arkadaş ben bilgiye açım. Mizah arasam komedi filmi izler ya da mizah dergisi okurum. Bilgi paylaşımı maksadıyla bu siteye girer, okuyarak anlamadığım birşeyi görerek anlamak için malum video sitesini kullanırım. Sizin kullanım amacınız farklı olabilir kesinlikle. Bunun adı özgürlüktür. Ama bnm oyum gereksiz, aşağılayıcı ve bilgi paylaşmaktan çok uzak faydasız bir paylaşım silsilesi olduğu yönünde.
    Respect

Alıntı sash_009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş ben bilgiye açım. Mizah arasam komedi filmi izler ya da mizah dergisi okurum. Bilgi paylaşımı maksadıyla bu siteye girer, okuyarak anlamadığım birşeyi görerek anlamak için malum video sitesini kullanırım. Sizin kullanım amacınız farklı olabilir kesinlikle. Bunun adı özgürlüktür. Ama bnm oyum gereksiz, aşağılayıcı ve bilgi paylaşmaktan çok uzak faydasız bir paylaşım silsilesi olduğu yönünde.
    Bu postu; -AŞAĞILAYICI- motosikleti ve vlog işini yukarıda tanımladığım amaçla kullananları aşağılamak, -GEREKSİZ- 1000 tane gereksiz post atılacağına 1 tane atılsın(Bkz. Osmanlı taht kavgaları) da insanlar bir şeylerin farkına varsın, ota çöpe trafikte millete saldırıp sonar sopa yediği videoyu foruma atmasın, -BİLGİ PAYLAŞMAK- (Video içeriği) Trafikte her türlü haltı yapıp, 1 hata yapan otomobil sürücüsüne sallamanın ne kadar aptalca olduğu ve ne kadar aptalca gözüktüğü bilgisini paylaşmak için attım.
    Ekrem_06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)