Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Almak istediğim kask ve mont bütçem

Motovento
    REKLAM ALANI
    Can07q - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125st
    Yazın sonuna kadar baslangic icin motor alacagim ve simdiden kask mont gibi donanımları halletmek istiyorum. Kaskta suan %40indirim yapanyapan bir site var agv markalarda k3 nodeli 850 liraya inmis. Benim asıl kafama yatan ise Bell M1 ama hicbir yerde yok. Butcem 600-800 civari kadar kask icin. Mont onemli sicsk memlekette yasadigimdan beni bogmayacak sıkmayacak mont gerekiyor yine butce 700 kadar aslinda 2.el mont alinabilir bence ama aklimda bir marka model henuz olusmadi. Tavsiyeleriniz varsa cok isime yarar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF R-25
    Kask olarak agv k3 çok tavsiye edilen bir model. Kullanmadım ama kullananlar memnun. Mont olarak ben Antalya da yaşadığım için ve sadece yazları kullandığım için motoru dainese air frame mont aldım. Ful fileli bir mont ve insanı boğmuyor. Sırt koruması yok onuda n11 den seviye 2 sırt koruması aldım 100 tl civarına halletim.

Motosikleti
    MT-07
    Eğerki AGV K3-SV değilse normal K3 ise çok eski bir model. Paranı çöpe atıyorsun demektir. AGV K3-SV'yi de takmış biri olarak kesinlikle önermiyorum. O vizörü %100 buğu yapıyor, içine aldığı sesten insana çığlık attırıyor, havalandırma kanalları kirlenince resmen yapışıyor ve kontrol edilmiyor. Kısacası parasını haketmeyen bir kask. Tabi zevk senin zevkin. Ben en başından uyarayıp, forumdaşlık görevimi yerine getireyim. Ha AGV K3-SV alınacak paraya Shoei Qwest var. Bence daha yerinde ve daha güzel bir karar. O kaskıda kullanıyorum ve çok memnunum.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Shoei bence de katılıyorum +1

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Monta gelince yaz kış istanbulda yaşadığım için deri mont tercihim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)